eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Zgodbe iz družinskega dnevnika (2024)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)

Nove pridobitve
A8681 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 2, l. 3, 82/83 (1983, glasilo)
A8680 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 1, l. 3, 82/83 (1983, glasilo)
A8679 - Informativni bilten OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT (1980, bilten)
A8678 - OS (1981, glasilo)
A8677 - deklici (2024, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )

Najbolj gledani
Distant Voices, Still Lives (1988)
Mujeres alborde de un ataque de nervios (1988)
Beau travail (1999)
Sanma no aji (1962)
Trois couleurs: Bleu (1993)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024)

Predstavitev in bralna uprizoritev
država: Slovenija
izvorni format projekta: črno-beli
jezik: slovenščina
premiera: 2.4.2024
predstavitev

Opombe:Predstavitev nominiranih besedil - nagrada za mladega dramatika. Študenti AGRFT bodo bralno uprizorili nominirana dramska besedila. Uvodne misli o besedilih bodo podali študenti DSU. 2. 4. 2024 ob 18.00 uri, SLOGI.
Bor Ravbar (režiser)
Tomaž Toporišič (mentor - za dramaturgijo)
Nina Žavbi (mentorica - za govor)
Martin Vrtačnik (mentor - za govor)
Branko Jordan (mentor - za igro)
Branko Šturbej (mentor - za igro)
Jernej Lorenci (mentor - za režijo)
Nina Rajić Kranjac (mentorica - za režijo)
UL AGRFT (produkcija)
Slovenski gledališki inštitut (SLOGI) (produkcija)
Prešernovo gledališče Kranj (produkcija)
Teden slovenske drame (produkcija)
Mija Špiler (producentka)
Ula Talija Pollak (dramaturginja)
Ana Perne (voditeljica - pogovora)
Nika Jevšek (voditeljica - pogovora)
Tilen Oblak (nominiranec - Čisto pravi deček)
Brina Jenček (nominiranka - Grem greš greva pljusk 2 young 4 4ever ... )
Jaka Smerkolj Simoneti (nominiranec - Mimobežnice)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A8665 - Programski katalog 54. Tedna slovenske drame (programski katalog, čitalniška izposoja)
A8671 - Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (programski list, čitalniška izposoja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
John Gielgud (14.4.1904-21.5.2000)
Miha Baloh (21.5.1928-6.12.2022)
Veno Taufer (19.2.1933-21.5.2023)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo
Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ...
Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado
Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...

4,032227-8,453125-8,110352