Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)
Amanda (2022)
Gajin svet 2 (2022)
A8675 - Schengen (2024, magistrska naloga)
V28084 (DVD)
V28083 (DVD)
V28075 (DVD)
V28074 (DVD)
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)
| |
Šeherezada (1989)
Vzhodno-zahodna opera
država: Slovenija reference: sigledal.org izvorni format projekta: barvni jezik: slovenščina premiera: 9.2.1989 gledališka uprizoritev sezona 1988/1989
stvarna gesla: slovenska dramatika
Tomaž Pandur (režiser)
|
Olga Kacjan (igralka, Parisada)
|
Janez Škof (igralec, Sultan Šahrijan Lepi)
|
Miloš Battelino (igralec, Veliki vezir)
|
Damjana Černe (igralka, Sudaba)
|
Veronika Drolc (igralka, Princesa Nur Grbava)
|
Niko Goršič (igralec, Aga Kafar)
|
Milena Grm (igralka, Mati sultanka)
|
Željko Hrs (igralec, Masud)
|
Uroš Maček (igralec)
|
Marko Mlačnik (igralec, Šahzeman Slepi)
|
Maruša Geymayer Oblak (igralka, Asmara)
|
Pavle Ravnohrib (igralec, Solim)
|
Jožef Ropoša (igralec, Rabelj Zvesti)
|
Ivan Rupnik (igralec, Pisar Mirza Nemi)
|
Marinka Štern (igralka, Morgjana)
|
Jadranka Tomažič (igralka, Ajša)
|
Majolka Šuklje (igralka, Šeherezada)
|
Ivo Svetina (dramatik)
|
Slovensko mladinsko gledališče (SMG) (produkcija)
|
Livia Pandur (dramaturginja)
|
Maja Milenović Workman (koreografinja)
|
Marko Japelj (scenograf)
|
Leo Kulaš (kostumograf)
|
Svetlana Visintin (kostumografinja)
|
Mateja Dermelj (lektorica)
|
Branko Potočan (sodelujoči)
|
Aljoša Rebolj (sodelujoči)
|
Uršula Teržan (sodelujoča)
|
Ljupče Konstantinov (avtor glasbe)
|
Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT: |
3527 (VHS, dovoljena izposoja)
|
5469 (VHS, dovoljena izposoja)
|
9927 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
|
9999 (DVD, izposojeno)
|
10000 (DVD, izposojeno)
|
14168 (DVD, dovoljena izposoja)
|
18362 (DVD, dovoljena izposoja)
|
20468 (DVD, izposojeno)
|
20979 (DVD, izposojeno)
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Josip Jurčič (4.3.1844-3.5.1881)
Karl Freund (16.1.1890-3.5.1969)
Olivera Marković (3.5.1925-2.7.2011)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ... Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...
0,0625-0,640625-0,2958984 |