eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Transnebesna železnica (2020)
Selitev (2016)
Hitna pomoč (2009)
Moon (2009)
Casting (2003)

Nove pridobitve
V27018 (DVD)
V27017 (DVD)
A2256 - Lojze Kraigher - oblikovalec slovenske meščanske drame (1983, seminarska naloga)
A2111 - Vida Juvanova v delih sodobno-zahodnjeevropskih in ameriških dramatikov (1983, seminarska naloga)
A2240 - Peklenski stroj (1985, seminarska naloga)

Najbolj gledani
Clockwork Orange, A (1971)
L'Atalante (1934)
Blowup (1966)
Razseljena oseba (1982)
Vampyr (1932)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Medeja (1999)

Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja - Medeja -
država: Slovenija
izvorni format projekta: barvni
jezik: slovenščina
premiera: 6.6.1999
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
1998/1999 DIUB + GLR IV.

Opombe:Uprizoritev slušateljev Dušana Mlakarja in Kristijana Mucka.
Tijana Zinajić (režiserka)
Neva Jana Flajs (igralka, Medeja)
Tarek Rashid (igralec, Jazon)
Barbara Žefran (igralka, Kirka)
Boris Kos (igralec, Akast)
Helena Peršuh (igralka, Glauka)
Tina Uršič (igralka, Hčerka)
Aljoša Koltak (igralec, Pelias)
Aleš Ravnik (igralec, Kreon)
Tjaša Železnik (igralka, Hčerka)
Primož Ranik (igralec, Kapitan)
Iva Babić (igralka, Merjasec)
Mojca Funkl (igralka, Merjasec)
Kristijan Muck (mentor)
Dušan Mlakar (mentor)
Denis Poniž (mentor - dramaturgija)
Andrej Inkret (mentor - dramaturgija)
Alan Hranitelj (mentor - kostumografija)
Meta Hočevar (mentorica - scenografija)
Dane Zajc (dramatik)
UL AGRFT (produkcija)
Andrej Jaklič (dramaturg)
Maja Kranjc (dramaturginja)
Nina Tertnik (dramaturginja)
Tanja Zgonc (koreografinja)
Dimitrij Mirah (scenograf)
Vasja Semolič (scenograf)
Nadja Bedjanič (kostumografinja)
Sašo Jurcer (asistent mentorja)
Sebastijan Duh (avtor glasbe)
Dimitrij Mirah (grafični oblikovalec)
Vasja Semolič (grafični oblikovalec)
Miloš Srdić (oblikovalec luči)
Janez Robar (tehnični sodelavec)
Roman Klančar (tehnični sodelavec)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
prosto 3878 (VHS, dovoljena izposoja)
prosto 3898 (VHS, dovoljena izposoja)
prosto 3899 (VHS, dovoljena izposoja)
pogojno prosto 20558 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 20559 (DVD, dovoljena izposoja)
prosto 20560 (DVD, dovoljena izposoja)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A6621 - Medeja (fotografija (negativ) ČB, izvirnik - ni za izposojo)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Erik Satie (17.5.1866-5.7.1925)
Jean Gabin (17.5.1904-15.11.1976)
Dennis Hopper (17.5.1936-29.5.2010)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Nagrada za najboljšo fotografijo filmu Zlata verižica
Na festivalu kratkega filma New York Istanbul je kratki igrani film Zlata ...

2,8125