eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Dalida (2016)
Wings of the Dove, The (1997)
Brecht (2019)
Polsestra (2019)
Dernier des injustes, Le (2013)

Nove pridobitve
V26857 (DVD)
V26856 - Disc 2 (Blu-ray)
V26855 - Disc 1 (Blu-ray)
V26854 (DVD)
A7763 - Transformacije v teoriji. Aktualne raziskave. (2020, program)

Najbolj gledani
Ivan Groznij (1945)
Forbrydelsens element (1984)
Femme du boulanger, La (1938)
Epidemic (1987)
Europa (1991)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Produkcija DI, GLR (1996)

država: Slovenija
izvorni format projekta: barvni
jezik: slovenščina
premiera: 11.6.1996
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
1. letnik 1995/1996 DIUB + GLR I.

Opombe:Uprizoritev slušateljev Kristijana Mucka in Dušana Mlakarja.
Kristijan Muck (mentor)
Dušan Mlakar (mentor)
Bertolt Brecht (dramatik - Malomeščanska svatba)
Henrik Ibsen (dramatik - Nora)
George Bernard Shaw (dramatik - Pigmalion)
Jean Paul Sartre (dramatik - Spoštljiva vlačuga)
Tennessee Williams (dramatik - Steklena menažerija)
Harold Pinter (dramatik - Strežni jašek)
Anton Pavlovič Čehov (dramatik - Utva)
UL AGRFT (produkcija)
Tomaž Arne Brejc (realizator)
Siena Krušič (realizatorka)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
prosto 2576 (VHS, dovoljena izposoja)
prosto 2577 (VHS, dovoljena izposoja)
izposojeno 2583 (VHS, izposojeno)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Nikolaj Vasiljevič Gogolj (31.3.1809-4.3.1852)
Josip Jurčič (4.3.1844-3.5.1881)
Antonin Artaud (4.9.1896-4.3.1948)
Vojko Duletič (4.3.1924-7.5.2013)
Mirko Zupančič (4.3.1925-9.4.2014)
Urban Koder (4.3.1928-9.1.2019)
Néstor Almendros (30.10.1930-4.3.1992)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

2,59375