eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Sanje neke ptice (2017)
Mrtvi kot (2017)
skEna (2017)
Velvet Goldmine (1998)
Prazne sobe (2017)

Nove pridobitve
A6914 - Mrtvi kot (2017, projektna dokumentacija)
A6913 - Sanje neke ptice - letak (2017, letak)
A6912 - Sanje neke ptice - plakat (2017, plakat)
V23690 (DVD)
A6911 - Anja Ganja (2017, projektna dokumentacija)

Najbolj gledani
Oča (2010)
Utamaro o meguru gonin no onna (1943)
Orlando (1992)
Konec (2016)
W.R. - Misterije organizma (1971)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Agape (2007)

Agape
Štefka in Nina - Agape, Melisa - Serviser daje nuni meliso Agape, Nina Ivanišin - Nuna je žalostna Agape, Nuna in serviser - Nuna kaže seviserju, kam naj odloži knjige Agape, Nune  - Nune za računalniki osvajajo novo tehnologijo Agape, Nune - Nune s serviserjem v knjižnici Agape,Snemanje - Snemanje v knjižnici Agape-članek - Nagrada 13. Ismailia festivala Jury Mention Agapeju - Nagrada Javnega sklada Maksimovicu za agape -
država: Slovenija
dolžina: 19min 32s (234m)
reference: SFC
izvorni format projekta: 35mm, 1,77:1, barvni, DAT, stereo
jezik: slovenščina
premiera: 20.9.2007
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
4. letnik 2006/2007 FR IV.

Vsebina:V oddaljenem samostanu, kjer živijo nune, se odločijo uvesti širokopasovni internet.
Slobodan Maksimović (režiser)
Slobodan Maksimović (scenarist)
Sven Pepeonik (direktor fotografije)
Jurij Moškon (montažer)
Nina Ivanišin (igralka, Nuna Melisa)
Alenka Kozolec (igralka, Nuna 3)
Jožica Avbelj (igralka, Nuna 1)
Ljerka Belak (igralka, Nuna 2)
Vladimir Vlaškalić (igralec, Teo)
Štefanija Drolc (igralka, Klara)
Stanko Kostanjevec (mentor - za montažo)
Miran Zupanič (mentor - za režijo)
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
UL AGRFT (produkcija)
Jožica Blatnik (producentka)
Miha Ferkov (scenograf)
Alenka Korla (kostumografinja)
Julij Zornik (oblikovalec zvoka)
Saša Lošić (izvajalec glasbe)
Marko Poeschl (organizator - TV Slovenija)
Anja Nedić Godina (oblikovalka maske)
Jože Trtnik (snemalec zvoka)
Barbara Orel (somentorica - za scenaristiko)
RTV Slovenija (koprodukcija)
Saša Lošić (skladatelj filmske glasbe)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 10113 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 10114 (DVD, dovoljena izposoja)
prosto 10115 (DVD, dovoljena izposoja)
pogojno prosto 10393 (DVD, izgubljeno)
izposojeno 10895 (DVD, izposojeno)
izposojeno 11078 (DVD, izposojeno)
izposojeno 11237 (DVD, izposojeno)
prosto 14141 (DVD, dovoljena izposoja)

Enote v arhivu FTV:
FTV1373 (Betacam SP, omejena izposoja, PROSTO)
FTV1374 (Digital Betacam, omejena izposoja, PROSTO)
FTV1379 (Digital Betacam, omejena izposoja, jezik podnapisov: angleščina, PROSTO)
FTV1382 (Betacam SP, omejena izposoja, jezik podnapisov: angleščina, PROSTO)
FTV1386 (Betacam SP, omejena izposoja, PROSTO)
FTV1405 (Betacam SP, omejena izposoja, jezik podnapisov: angleščina, PROSTO)
FTV1406 (Betacam SP, omejena izposoja, jezik podnapisov: angleščina, PROSTO)
FTV1433 (Betacam SP, omejena izposoja, PROSTO)
FTV1435 (Betacam SP, omejena izposoja, PROSTO)
FTV1477 (Betacam SP, omejena izposoja, jezik podnapisov: angleščina, PROSTO)
FTV1484 (Betacam SP, omejena izposoja, jezik podnapisov: angleščina, PROSTO)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A4383 - Most med literaturo in filmom (časopisni članek, čitalniška izposoja)
A4674 - Nova generacija režiserjev: večera, ki vlivata upanje (časopisni članek, čitalniška izposoja)
A4823 - Oderuh 2008/2009, zimski semester (gledališki list, čitalniška izposoja)
A5621 - Agape (projektna dokumentacija, čitalniška izposoja)
A6529 - Praktični diplomski deli iz filmske in televizijske režije (diplomska naloga, čitalniška izposoja)

Nagrade:
7. Open St. Petersburg Student Film Festival (2008) - Best Director’s Work
Međunarodni festival kratkog filma Kratkofil (2008) - Special Jury mention
6. Mediterranean Short Film Festival (2008) - Jury prize
7. International Student Film and Video Festival of Beijing Film Academy (2008) - Silver Award
15. International Film Festival "Etiuda&Anima" (2008) - Nagroda Specjalna "Złoty Dinozaur"
3. Minsk Open Student Film&Video Festival Kinogran (2009) - The Grand Prize
Kino Fabula 2009 (2009) - Proteus za najboljši kratki film
6th Bosnian-Herzegovinian Film Festival (2009) - The Golden Apple
4th Sardinian Film festival (2009) - Grand Prix
13. Ismailia International Festival for Documentary&Short Films (2009) - Jury Mention
Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije (2009) - Nagrada za prispevek k trajnostnemu razvoju družbe za leto 2008
KINOPROBA 7. International Festival of Film Schools (2010) - Special Jury Diploma

Prijave na festivale:
7. Open St. Petersburg Student Film Festival (2008, sprejeto v tekmovalni program); 5. Freshfilmfest 2008 International Student Festival (2008, sprejeto v tekmovalni program); The Third Cilect Prize 2008 (2008, sprejeto v tekmovalni program); Skomrahi (2008, sprejeto v tekmovalni program); Međunarodni festival kratkog filma Kratkofil (2008, sprejeto v tekmovalni program); 6. Mediterranean Short Film Festival (2008, sprejeto v tekmovalni program); 8. Festival internacional de escuelas de cine (2008, prijavljeno); Festival internazionale del film Locarno (2008, zavrnjeno); 30. Festival cinéma Mediterranéen Montpellier (2008, zavrnjeno); 15. International Film Festival "Etiuda&Anima" (2008, sprejeto v tekmovalni program); 20. Trieste Film Festival (2009, zavrnjeno); 6. Tabor film festival (2008, sprejeto v tekmovalni program); The International Cinematographers' Film Festival "Manaki Brothers" (2008, sprejeto v tekmovalni program); 7. International Student Film and Video Festival of Beijing Film Academy (2008, sprejeto v tekmovalni program); Mednarodni poletni festival TRNFEST (2008, posebna projekcija); 19. Ljubljana International Film Festival (2008, sprejeto v tekmovalni program); 11. Festival slovenskega filma (2008, sprejeto v spremljevalni spored); 20. Festival Premiers Plans (2008, prijavljeno); 59. Berlin International Film Festival (2009, prijava napovedana); 11. European Festival of Film Schools (2009, sprejeto v tekmovalni program); Kino Fabula 2009 (2009, sprejeto v spremljevalni spored); 2. International Presentation of Alternative Cinema CAO AMARELO 2008 (2008, posebna projekcija); 4. Europe Autour de l'Europe (2009, posebna projekcija); I've Seen Films, International Short Film Festival (2009, zavrnjeno); Sehsüchte 38. Internationales studentfilmfestival (2009, sprejeto v tekmovalni program); 6. Naoussa International Film Festival (2009, sprejeto v tekmovalni program); 3. Minsk Open Student Film&Video Festival Kinogran (2009, sprejeto v tekmovalni program); 35. Festival Internacional de FILMETS de Badalona (2009, sprejeto v tekmovalni program); 6th Bosnian-Herzegovinian Film Festival (2009, sprejeto v tekmovalni program); MoliseCinema 2009 7. Edition (2009, zavrnjeno); 4th Sardinian Film festival (2009, sprejeto v tekmovalni program); Sapporo short Fest (2009, sprejeto v tekmovalni program); 13. Ismailia International Festival for Documentary&Short Films (2009, sprejeto v tekmovalni program); Filmski festival Novo Mesto (2009, zavrnjeno); 5. Mednarodni filmski festival Kino otok (2009, sprejeto v spremljevalni spored); Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije (2009, prijavljeno); Dnevi poezije in vina Medana 2009 (2009, posebna projekcija); 6. Asterfest, mednarodni, festival kratkega in dokumentarnega filma (2010, sprejeto v tekmovalni program); Fresh Wave 2010 - International Film Festival (2010, sprejeto v tekmovalni program); Slovenski filmski teden v BIH (2010, prijavljeno); KINOPROBA 7. International Festival of Film Schools (2010, prijavljeno); Promocija na RTRS (Radio-televizija Republike Srpske) (2011, posebna projekcija); Poletne filmske projekcije v letnem kinu (2012, posebna projekcija); Prireditev dijaškega doma Tabor "Tabor na Taboru" (2012, posebna projekcija);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2017 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Auguste Lumière (19.10.1862-10.4.1954)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Potegujte se za GROSSMANNOVO NAGRADO 2017
Razpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2017. Na natečaju ...
Oropana duša nagrajena v Leskovcu
Na 10. mednarodnem festivalu filmske režije v srbskem Leskovcu (LIFFE) ...

2,21875