Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Chambre verte, La (1978)
Noč na verne duše (1958)
Okrogla miza Gledališče prihodnosti - prihodnost gledališča? (2024)
Utva (2024)
Normalni ljudje (2024)
V28052 - Film (Blu-ray)
V28053 - Posebni dodatki (Blu-ray)
V28051 - 4k UltraHD (Blu-ray)
V28054 (Blu-ray)
A8658 - Noč na verne duše (1958, snemalna knjiga)
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Godfather, The (1972)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
| |
Upornik (1963)
država: Slovenija izvorni format projekta: črno-beli jezik: slovenščina premiera: 8.4.1963 gledališka uprizoritev študijska produkcija/projekt AGRFT 1962/1963
Opombe: | Del uprizoritve Učna ura, montaže o metodi dela Akademije. |
Mirko Zupančič (režiser)
|
Andrej Nahtigal (igralec, Študent - slušatelj 4. semestra)
|
Borut Alujevič (igralec, Starec - slušatelj 4. semestra)
|
Radko Polič (igralec, Starec - slušatelj 4. semestra)
|
Janez Keber (igralec, Starec - slušatelj 4. semestra)
|
Jože Mraz (igralec, Gost, mimoidoči - slušatelj 4. semestra)
|
Aleš Pavlin (igralec, Gost, mimoidoči - slušatelj 4. semestra)
|
Drago Kastelic (igralec, Gost, mimoidoči - slušatelj 6. semestra)
|
Štefan Volf (igralec, Gost, mimoidoči - slušatelj 6. semestra)
|
Brane Grubar (igralec, Gost, mimoidoči - slušatelj 6. semestra)
|
Vinko Hrastelj (igralec, Slikar - slušatelj 8. semestra)
|
Mito Trefalt (igralec, Natakar - slušatelj 8. semestra)
|
Janez Hočevar (igralec, Uradnik - slušatelj 8. semestra)
|
Kristijan Muck (igralec, Vojak - slušatelj 8. semestra)
|
Nadja Vidmar (igralec, Služkinja - slušateljica 2. semestra)
|
Lidija Kozlovič (igralka, Gospa - slušateljica 4. semestra)
|
Draga Kokot (igralka, Gost, mimoidoči - slušateljica 4. semestra)
|
Mojca Ribič (igralka, Gost, mimoidoči - slušateljica 4. semestra)
|
France Koblar (mentor)
|
Vladimir Kralj (mentor)
|
Slavko Jan (mentor)
|
Slavko Grum (dramatik)
|
UL AGRFT (produkcija)
|
Mile Korun (scenograf)
|
Alenka Bartl (kostumografinja)
|
Janez Jerman (urednik - gledališkega lista)
|
Mile Korun (asistent režiserja)
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Carl Orff (10.7.1895-29.3.1982)
Vladimir Kralj (16.8.1901-29.3.1969)
Eugene Ionesco (26.11.1909-29.3.1994)
Agnes Varda (30.5.1928-29.3.2019)
Krzysztof Penderecki (23.11.1933-29.3.2020)
Eric Idle (29.3.1943-)
Stanko Kostanjevec (29.3.1961-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
0,03125-0,453125-0,109375 |