eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Three Daughters (1949)
Eli Eli (1940)
Motel the Operator (1940)
Her Second Mother (1940)
Yiddish King Lear, The (1935)

Nove pridobitve
V28141 - Jewish Soul, The - disc 5 (Blu-ray)
V28140 - Jewish Soul, The - disc 4 (Blu-ray)
V28139 - Jewish Soul, The - disc 3 (Blu-ray)
V28138 - Jewish Soul, The - disc 2 (Blu-ray)
V28137 - Jewish Soul, The - disc 1 (Blu-ray)

Najbolj gledani
Conseguenze dell'amore, Le (2004)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Vesna (1990)

Vesna - Vesna - Vesna - Vesna - Vesna - Vesna - Vesna - Vesna - Vesna -
država: Slovenija
izvorni format projekta: črno-beli
jezik: slovenščina
premiera: 15.1.1990
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
4. letnik 1989/1990 DIUB + GLR IV.

Opombe:Uprizoritev slušateljev Borisa Cavazze in Dušana Jovanovića. Srednja dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana.
Polona Sosič (režiserka)
Urška Hlebec (igralka, Vesna)
Robert Waltl (igralec, Samo)
Valter Dragan (igralec, Krištof)
Zoran More (igralec, Sandi)
Alenka Vidrih (igralka, Hiperbola)
Mojca Türk (igralka, Zora)
Ludvik Bagari (igralec, Štrbajs)
Primož Ekart (igralec, Prodajalec Cockte)
Tomaž Gubenšek (igralec, Borut)
Mateja Koležnik (igralka, Soseda)
Andrej Rozman (igralec, Oče Jelen - Gledališče Ane Monro)
Iva Zupančič (igralka, Teta - k.g.)
Danilo Benedičič (igralec, Cosinus - k.g.)
Alja Tkačev (igralka, Mama Kocijanka - k.g.)
Andrej Inkret (mentor - dramaturgija)
Boris Cavazza (mentor - dramska igra)
Dušan Jovanović (mentor - gledališka režija)
Meta Hočevar (mentorica - scenografija)
Žiga Saksida (nastopajoči, Godba na pihala - Gledališče Ane Monro)
Gorazd Osojnik (nastopajoči, Godba na pihala - Gledališče Ane Monro)
Janez Habič (nastopajoči, Godba na pihala - Gledališče Ane Monro)
Marko Kovačič (nastopajoči, Godba na pihala - Gledališče Ane Monro)
Borut Canjko (nastopajoči, Godba na pihala - Gledališče Ane Monro)
UL AGRFT (produkcija)
Dragica Petrovič (producent)
Zoran Najdenov (mojster luči)
Franc Albreht (mojster luči)
Miha Dvoršak (mojster luči)
Marinka Šimec Romih (dramaturginja)
Iztok Kovač (koreograf)
Darja Slapernik (scenografinja)
Marko Tušek (scenograf)
Sonja Lužar (kostumografinja)
Darja Slapernik (kostumografinja)
Jože Faganel (lektor)
Andrej Drapal (sodelujoči - Cankarjev dom)
Sergej Dolenc (sodelujoči - Cankarjev dom)
Nevenka Koprivšek (sodelujoča - EG Glej)
Ljilja Mašek (sodelujoča - EG Glej)
Janez Robar (organizator - AGRFT)
Igor Berginc (organizator - Cankarjev dom)
František Čap (avtor besedila)
Matej Bor (avtor besedila)
Saša Škof Marinšek (inspicient)
Rajko Skorič (odrski mojster)
Boris Ostojič (odrski mojster)
Mirko Vuksanović (glasbeni opremljevalec)
Boris Kutin (tonski mojster)
Polona Sosič (prirediteljica besedila)
Marinka Šimec Romih (prirediteljica besedila)
Abid Beharič (video tehnik)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Mirč Kragelj (20.5.1923-19.7.2011)
Abel Ferrara (19.7.1951-)
Atom Egoyan (19.7.1960-)
Saša Lošić (19.7.1964-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Nagrada za najboljšo predstavo po izboru občinstva
Na 5. Festivalu FUGA, ki je potekal od 10. do 15. julija 2024 v Kopru, ...

0,03125-0,484375-0,125