eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi
Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Zgodbe iz družinskega dnevnika (2024)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)

Nove pridobitve
A8680 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 1, l. 3, 82/83 (1983, glasilo)
A8679 - Informativni bilten OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT (1980, bilten)
A8678 - OS (1981, glasilo)
A8677 - deklici (2024, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8676 - deklici (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)

Najbolj gledani
Distant Voices, Still Lives (1988)
Shi mian mai fu (2004)
Matrix Revolutions, The (2003)
Matrix (1999)
Down by Law (1986)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Umetnost giba I., II., III. letnik (2009)

Sodobne plesne tehnike
država: Slovenija
dolžina: 64min 9s
izvorni format projekta: barvni
premiera: 5.6.2009
izpitni nastop
študijska produkcija/projekt AGRFT
2008/2009 UG III.

Opombe:Izpitni nastop študentov I., II. in III. letnika DIUB. Produkcija v MGL.
Uršula Teržan (mentorica)
Milan Golob (nastopajoči)
Vito Weis (nastopajoči)
Blaž Setnikar (nastopajoči)
Nina Rakovec (nastopajoča)
Tjaša Hrovat (nastopajoča)
Andrej Zalesjak (nastopajoči)
Matevž Müller (nastopajoči)
Anja Drnovšek (nastopajoča)
Tina Gunzek (nastopajoča)
Tadej Pišek (nastopajoči)
Tina Potočnik Vrhovnik (nastopajoča)
Jernej Čampelj (nastopajoči)
Maruša Majer (nastopajoča)
Žiga Udir (nastopajoči)
Saša Pavlin Stošić (nastopajoča)
Oskar Kranjc (nastopajoči)
Vid Klemenc (nastopajoči)
Barbara Ribnikar (nastopajoča)
Jernej Gašperin (nastopajoči)
Klemen Janežič (nastopajoči)
Zala Sajko (nastopajoča)
Eva Kokalj (nastopajoča)
Jure Kopušar (nastopajoči)
UL AGRFT (produkcija)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 11296 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 11297 (DVD, dovoljena izposoja)
prosto 11298 (DVD, dovoljena izposoja)
prosto 13227 (DVD, dovoljena izposoja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Boris Kralj (19.5.1929-16.6.1995)
Ivo Ban (19.5.1949-)
Bjanka A. Ursulov (19.5.1950-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo
Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ...
Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado
Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...

0,046875-0,53125-0,1879883