eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Poslušajte, gospod Marjan (2019)
Avtoštop (2019)
Peyzazh (2003)
Predstavlenie (2008)
Un Jour Pina a demandé... (1983)

Nove pridobitve
A995 - "Slovenec" o filmu v letih 1936 do II. svet. vojne (seminar - naloge)
A1505 - Aleksander Nevski: Analiza prizora bitke na ledu (seminar - naloge)
A1251 - Želimir Žilnik: Rani radovi (seminar - naloge)
A1250 - Jean-Luc Goddard: Pierrot le fou (seminar - naloge)
A3607 - Lojze Rozman - Igralec (2002, diplomska naloga)

Najbolj gledani
Late Quartet, A (2012)
Andrej Rubljov (1966)
Soljaris (1972)
Schindler's List (1993)
Blokada (2006)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Darilo (2009)

Present, The
Darilo; Dedek - Darilo; Dedek čaka vnuka - Darilo; Dedek in vnuk se igrata - Darilo; Dedek v trgovini - Dedek v multimedijski trgovini Darilo; Moderen rojstni dan - Darilo; Pogovor pred delom - Darilo; Snemanje na balkonu - Darilo; Snemanje na travniku - Darilo; Vnuk pomaga dedku javit se na telefon -
država: Slovenija
dolžina: 19min
reference: SFC
izvorni format projekta: S-16mm, 1,77:1, barvni, stereo
jezik: slovenščina
premiera: 22.9.2009
kratki igrani film
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2008/2009 FR III.

Vsebina:Dedek v boju proti prepadu med generacijami in moderno tehnologijo.
Boris Bezić (režiser)
Boris Bezić (scenarist)
Simon Tanšek (direktor fotografije)
Janez Bricelj (montažer)
Polde Bibič (igralec, Dedek (Anton, Tone))
Gal Golob (igralec, Leon)
Borut Veselko (igralec, Mitja)
Vid Klemenc (igralec, Prodajalec)
Lan Remeta (igralec, otrok na zabavi 1)
Filip Fevš (igralec, otrok na zabavi 2)
Kristjan Jean Gruden (igralec, otrok na zabavi 3)
Manuela Maxi Matković (igralka, otrok na zabavi 4)
Žiga Virc (igralec, statist v trgovini)
Polona Juh (igralka, Alenka)
Janja Korun (mentorica - za kostumografijo)
Stanko Kostanjevec (mentor - za montažo)
Miran Zupanič (mentor - za režijo)
Miroslav Mandić (mentor - za scenaristiko)
Meta Hočevar (mentorica - za scenografijo)
UL AGRFT (produkcija)
Jožica Blatnik (producentka)
Boris Orehek (mojster luči)
Miha Ferkov (scenograf)
Meta Sever (kostumografinja)
Peter Žerovnik (oblikovalec zvoka)
Piero Malkoč (izvajalec glasbe)
Klemen Bračko (izvajalec glasbe)
Klemen Hvala (izvajalec glasbe)
Tina Mauko (izvajalka glasbe)
Žiga Virc (fotograf)
Kalindi Fonda (tajnica režije)
Luka Dragović (organizator - TV Slovenija)
Mirjam Kavčič (oblikovalka maske)
Jože Trtnik (snemalec zvoka)
Simon Tanšek (snemalec)
Ivan Dobran (rekviziter)
Barbara Orel (somentorica - za scenaristiko)
Blaž Završnik (asistent režiserja)
Milan Urbajs (asistent režiserja)
Nejc Perko (asistent snemalca)
RTV Slovenija (koprodukcija)
Tina Mauko (skladateljica filmske glasbe)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 12344 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 12345 (DVD, dovoljena izposoja)
prosto 12346 (DVD, dovoljena izposoja)
prosto 12822 (DVD, dovoljena izposoja)
pogojno prosto 13985 - The Cilect Prize 2010, disc 8 (DVD, izvirnik - ni za izposojo, angleški podnapisi)
prosto 14003 - The Cilect Prize 2010, disc 8 (DVD, dovoljena izposoja, angleški podnapisi)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A4997 - Darilo (scenarij, čitalniška izposoja)
A4998 - Darilo (snemalna knjiga, čitalniška izposoja)
A4999 - Darilo (projektna dokumentacija, čitalniška izposoja)
A5000 - Darilo (CD-R digitalna fotografija, čitalniška izposoja)
A5001 - Darilo (fotografija, čitalniška izposoja)
A5079 - Oderuh 2009/2010, zimski semester (gledališki list, čitalniška izposoja)

Prijave na festivale:
goEast Festival of Central and Eastern European Film (2010, zavrnjeno); 5. Cilect Prize (2010, prijavljeno); Ogled kratkih igranih in dokumentarnih filmov AGRFT Hotel Paka (2010, posebna projekcija); Mesec študentske kulture, Kinoteka (2010, posebna projekcija); 7. Fresh Film Festival, International Film Festival (2010, zavrnjeno); BEGINNING, 9. Open St.Petersburg Student Film Festival (2010, sprejeto v tekmovalni program); 9. International Film&Video Festival of Beijing Film Academy (2010, prijavljeno); Fresh Wave 2010 - International Film Festival (2010, zavrnjeno); 17. International Film Festival Etiuda&Anima 2010 (2010, prijavljeno); 33. Recontres Henri Langlois, International film schools Festival (2010, prijavljeno); 13. Festival slovenskega filma (2010, sprejeto v tekmovalni program); Trnfest 2010 (2010, posebna projekcija); 17. Regensburg Short Film Week (2011, prijavljeno); Fokus' 10 Nizozemska - Slovenija (2010, posebna projekcija); KINOPROBA 7. International Festival of Film Schools (2010, prijavljeno); Projekcija študentskih filmov AGRFT v LGL (2012, posebna projekcija); Večer v spomin Poldetu Bibiču (2012, posebna projekcija);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Alfred de Musset (11.12.1810-2.5.1857)
Ivan Cankar (10.5.1876-11.12.1918)
Manoel de Oliveira (11.12.1908-2.4.2015)
Carlo Ponti (11.12.1912-10.1.2007)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

2,359375