Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Chambre verte, La (1978)
Noč na verne duše (1958)
Okrogla miza Gledališče prihodnosti - prihodnost gledališča? (2024)
Utva (2024)
Normalni ljudje (2024)
A8658 - Noč na verne duše (1958, snemalna knjiga)
A653 - Govorjena pripoved (1999, seminarska naloga)
A3909 - Film med sanjami in resnico (2001, seminarska naloga)
A3910 - Film - ogledalo sanj (2002, seminarska naloga)
A8656 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I - digit. kop. (2024, gledališki list)
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Godfather, The (1972)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
| |
Lov na race (2009)
Duck Hunting
država: Slovenija dolžina: 23min 10s reference: SFC izvorni format projekta: S-16mm, 1,77:1, barvni, stereo jezik: slovenščina premiera: 22.9.2009 kratki igrani film študijska produkcija/projekt AGRFT 4. letnik 2008/2009 FR IV.
Vsebina: | Sinova pričakata očeta pred zaporom na dan, ko ga izpustijo. Odpeljejo se lovit race, kot so to počeli, preden je odšel v zapor. Oče namesto puške dobi v roke lopato, namesto race pa sinova ustrelita njega. |
Opombe: | Delovni naslov: Svoboda. |
Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT: |
12395 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
|
12396 (DVD, dovoljena izposoja)
|
12397 (DVD, izposojeno)
|
12821 (DVD, izposojeno)
|
13689 (DVD, dovoljena izposoja)
|
19148 (DVD, dovoljena izposoja, angleški podnapisi)
|
19149 (DVD, dovoljena izposoja, angleški podnapisi)
|
22481 (DVD, izvirnik - ni za izposojo, francoski podnapisi)
|
25100 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
|
Prijave na festivale:
21. Trieste Film Festival (2010, prijavljeno);
goEast Festival of Central and Eastern European Film (2010, sprejeto v tekmovalni program);
13. International Student Film Festival Tel Aviv (2010, sprejeto v tekmovalni program);
5. Teden Teatra v Toplicah (2010, posebna projekcija);
Ogled kratkih igranih in dokumentarnih filmov AGRFT Hotel Paka (2010, posebna projekcija);
Mesec študentske kulture, Kinoteka (2010, posebna projekcija);
7. Fresh Film Festival, International Film Festival (2010, zavrnjeno);
Projekcija študentskih filmov (2010, posebna projekcija);
BEGINNING, 9. Open St.Petersburg Student Film Festival (2010, zavrnjeno);
30. Munich International Festival of Film Schools (2010, zavrnjeno);
9. International Film&Video Festival of Beijing Film Academy (2010, prijavljeno);
Fresh Wave 2010 - International Film Festival (2010, zavrnjeno);
17. International Film Festival Etiuda&Anima 2010 (2010, prijavljeno);
33. Recontres Henri Langlois, International film schools Festival (2010, sprejeto v tekmovalni program);
13. Festival slovenskega filma (2010, sprejeto v tekmovalni program);
Trnfest 2010 (2010, posebna projekcija);
8. International Film Festival Tofifest (2010, sprejeto v tekmovalni program);
34th Open Air Filmfest Weiterstadt (2010, sprejeto v tekmovalni program);
17. Regensburg Short Film Week (2011, prijavljeno);
32. cinemed Festival international du cinéma méditerranéen de Montpellier (2010, sprejeto v tekmovalni program);
10. Cortopotere ShortFilmFestival X edition (2010, sprejeto v tekmovalni program);
24. Stuttgarter Filmwinter (2011, sprejeto v tekmovalni program);
14. Brussels Short Film Festival (2011, sprejeto v tekmovalni program);
Seoul International Youth Film Festival (SIYFF) (2011, prijavljeno);
8. Wegiel Student Film Festival (2011, zavrnjeno);
9th Festival of Mediterranean Short Film Tangier (2011, sprejeto v tekmovalni program);
41th International Film Festival Rotterdam (2012, sprejeto v tekmovalni program);
Mestna knjižnica Kranj - Kratki filmi Roka Bička (2013, posebna projekcija);
Muzej slovenskih filmskih igralcev - Večer kratkih filmov AGRFT (2016, posebna projekcija);
CAMERIMAGE International Film Festival (2018, posebna projekcija);
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Carl Orff (10.7.1895-29.3.1982)
Vladimir Kralj (16.8.1901-29.3.1969)
Eugene Ionesco (26.11.1909-29.3.1994)
Agnes Varda (30.5.1928-29.3.2019)
Krzysztof Penderecki (23.11.1933-29.3.2020)
Eric Idle (29.3.1943-)
Stanko Kostanjevec (29.3.1961-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
3,100586E-02-0,5929871-0,25 |