Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)
Amanda (2022)
A8677 - deklici (2024, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8676 - deklici (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
V27990 - 4K digital restoration (Blu-ray)
A8675 - Schengen (2024, magistrska naloga)
V28084 (DVD)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Shi mian mai fu (2004)
Matrix Revolutions, The (2003)
Matrix (1999)
Down by Law (1986)
| |
Alkestida (2011)
Ἄλκηστις
država: Slovenija izvorni format projekta: črno-beli jezik: slovenščina premiera: 19.6.2011 gledališka uprizoritev študijska produkcija/projekt AGRFT 3. letnik 2010/2011 Stage acting, Theatre directing and Dramaturgy
Opombe: | predpremiera: 19. junija 2011 |
Zala Sajko (režiserka)
|
Jaka Andrej Vojevec (igralec, Apolon - 1. verzija)
|
Kaya Tokuhisa (igralka, Smrt - 1. verzija)
|
Barbara Ribnikar (igralka, Alkestida - 1. verzija)
|
Vid Klemenc (igralec, Admet - 1. verzija)
|
Klemen Janežič (igralec, Herakles - 1. verzija)
|
Saša Pavlin Stošić (igralka, Zbor - 1. verzija)
|
Klemen Janežič (igralec, Admet - 2. verzija)
|
Saša Pavlin Stošić (igralka, Alkestida - 2. verzija)
|
Vid Klemenc (igralec, Herakles - 2. verzija)
|
Vid Klemenc (igralec, Feres - 2. verzija)
|
Barbara Ribnikar (igralka, Zbor - 2. verzija)
|
Blaž Lukan (mentor - Dramaturgija)
|
Matjaž Zupančič (mentor - Dramska igra in gledališka režija)
|
Boris Ostan (mentor - Dramska igra in gledališka režija)
|
Katarina Podbevšek (mentorica - Jezik in govor)
|
Nina Žavbi (mentorica - Jezik in govor)
|
Janja Korun (mentorica - Kostumografija)
|
Tina Kolenik (mentorica - Kostumografija)
|
Jasna Vastl (mentorica - Scenografija)
|
UL AGRFT (produkcija)
|
Nina Šorak (dramaturginja)
|
Klemen Janežič (dramaturg)
|
Simon Belak (dramaturg - Filozofska fakulteta)
|
Lenka Đorojević (scenografinja)
|
Branka Pavlič (kostumografinja)
|
Anja Ukovič (kostumografinja)
|
Klemen Janežič (asistent režiserja)
|
Eva Kokalj (kolegica)
|
Kaya Tokuhisa (vodja varnosti)
|
Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT: |
14998 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
|
14999 (DVD, izposojeno)
|
15000 (DVD, dovoljena izposoja)
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Arthur Schnitzler (15.5.1862-21.10.1931)
Mihail A. Bulgakov (15.5.1891-10.3.1940)
James Mason (15.5.1909-27.7.1984)
Peter Shaffer (15.5.1926-6.6.2016)
Zvest Apollonio (15.5.1935-25.3.2009)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ... Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...
6,445313E-02-0,5449219-0,21875 |