Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)
Amanda (2022)
A8677 - deklici (2024, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8676 - deklici (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
V27990 - 4K digital restoration (Blu-ray)
A8675 - Schengen (2024, magistrska naloga)
V28084 (DVD)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Shi mian mai fu (2004)
Matrix Revolutions, The (2003)
Matrix (1999)
Down by Law (1986)
| |
Utva (1982)
država: Slovenija izvorni format projekta: črno-beli jezik: slovenščina premiera: 12.1.1982 gledališka uprizoritev študijska produkcija/projekt AGRFT 2. letnik 1981/1982
Opombe: | Izpitni nastop iz dramske igre II - pod vodstvom red. prof. Mileta Koruna in asistenta Alberta Kosa.
Izpitni nastop je zaobsegal tudi izbrane dialoge (Dialogi), ki so jih slušatelji samostojno izbrali in pripravili. |
Dragan Živadinov (režiser - I. in IV. dejanje)
|
Jože Valentič (režiser - II. in III. dejanje)
|
Brane Završan (igralec, Treplejev)
|
Jagoda Tovirac (igralka, Nina)
|
Veronika Drolc (igralka, Arkadina)
|
Ivan Rupnik (igralec, Trigorin)
|
Jože Valentič (igralec, Sorin - I. in IV. dejanje; slušatelj gledališke režije)
|
Dragan Živadinov (igralec, Sorin - III. dejanje; slušatelj gledališke režije)
|
Mile Vilarovski (igralec - IV. dejanje; slušatelj FTV)
|
Vilma Štritof (igralka, Maša - IV. dejanje; slušateljica dramaturgije)
|
Slavica Petrovič (igralka, Dorn - IV. dejanje; slušateljica dramaturgije)
|
Eda Čufer Conover (igralka, Šamrajev - IV. dejanje; slušateljica dramaturgije)
|
Olga Pajek ml. (igralka, Polina Andrejevna - IV. dejanje; slušateljica FTV)
|
Mile Vilarovski (igralec, Gledalec na predstavi - slušatelj FTV)
|
Vilma Štritof (igralka, Gledalka na predstavi - slušateljica dramaturgije)
|
Eda Čufer Conover (igralka, Gledalka na predstavi - slušateljica dramaturgije)
|
Slavica Petrovič (igralka, Gledalka na predstavi - slušateljica dramaturgije)
|
Olga Pajek ml. (igralka, Gledalka na predstavi - slušateljica FTV)
|
Mile Korun (mentor)
|
Albert Kos (mentor)
|
Anton Pavlovič Čehov (dramatik)
|
UL AGRFT (produkcija)
|
Janko Moder (prevajalec)
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Arthur Schnitzler (15.5.1862-21.10.1931)
Mihail A. Bulgakov (15.5.1891-10.3.1940)
James Mason (15.5.1909-27.7.1984)
Peter Shaffer (15.5.1926-6.6.2016)
Zvest Apollonio (15.5.1935-25.3.2009)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ... Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...
4,882813E-02-0,5-0,1582031 |