Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)
Amanda (2022)
A8677 - deklici (2024, pdf. - magistrsko delo - digitalna kopija )
A8676 - deklici (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
V27990 - 4K digital restoration (Blu-ray)
A8675 - Schengen (2024, magistrska naloga)
V28084 (DVD)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Shi mian mai fu (2004)
Matrix Revolutions, The (2003)
Matrix (1999)
Down by Law (1986)
| |
Antigona (1996)
država: Slovenija izvorni format projekta: črno-beli jezik: slovenščina premiera: 18.3.1996 gledališka uprizoritev študijska produkcija/projekt AGRFT 1995/1996
Opombe: | Lutkovno gledališče Ljubljana. |
Jernej Lorenci (režiser)
|
Saša Mihelčič (igralka, Antigona)
|
Nina Valič (igralka, Ismena)
|
Nenad Tokalić (igralec, Kreon)
|
Uroš Fürst (igralec, Stražar)
|
Simon Šerbinek (igralec, Hajmon)
|
Miha Nemec (igralec, Terezias)
|
Marko Mandić (igralec, Glasnik)
|
Barbara Žefran (igralka, Evridika)
|
Aljoša Koltak (igralec, Paž)
|
Maša Derganc (igralka, Zbor)
|
Primož Pirnat (igralec, Zbor)
|
Daša Doberšek (igralka, Zbor)
|
Neva Jana Flajs (igralka, Zbor)
|
Barbara Žefran (igralka, Zbor)
|
Rafael Vončina (igralec, Zbor)
|
Miha Nemec (igralec, Zbor)
|
Uroš Fürst (igralec, Zbor)
|
Marko Mandić (igralec, Zbor)
|
Simon Šerbinek (igralec, Zbor)
|
Nina Valič (igralka, Zbor)
|
Aljoša Koltak (igralec, Zbor)
|
Sofokles (dramatik)
|
UL AGRFT (produkcija)
|
Peter Srpčič (producent)
|
Tina Kosi (dramaturginja)
|
Branko Hojnik (scenograf)
|
Jernej Lorenci (scenograf)
|
Ksenija Čerče (scenografinja)
|
Ksenija Čerče (kostumografinja)
|
Jože Faganel (lektor)
|
Kajetan Gantar (prevajalec)
|
Leb i sol (avtor glasbe)
|
Drago Ivanuša (avtor glasbe - sooblikovalec stajank)
|
Peter Srpčič (asistent režiserja)
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Arthur Schnitzler (15.5.1862-21.10.1931)
Mihail A. Bulgakov (15.5.1891-10.3.1940)
James Mason (15.5.1909-27.7.1984)
Peter Shaffer (15.5.1926-6.6.2016)
Zvest Apollonio (15.5.1935-25.3.2009)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ... Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...
0,046875-0,4667969-0,1425781 |