eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)

New Archive Items
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, )
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, magazine)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, magazine)
V28063 (Blu-ray disc)
V28060 (Blu-ray disc)

Most Wanted
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Festival: 3. International Student Film Festival Beograd (2001)

festival type: international student
datum festivala: 26.10.2001-1.11.2001
Festival Venue: Beograd (SRB)

Awards:
Posebna nagrada žirije: Noč v hotelu (1998)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Flašofon (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Dvakrat na teden (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: MyWay (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: V tranzitu (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: 10. planet (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Podobe mesta (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Tišina pred nevihto (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Noč v hotelu (1998)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Vrt (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Kaj bi še rad? (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Predor (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Jezero (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Cesta (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Ščetka (1999)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Gusarski pohod (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Figurae veneris (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Žile (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Z ljubeznijo (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Nekoga moraš imeti rad (2000)
Nagrada za najboljšo selekcijo filmov: Milagros (2000)


Applications:
Flašofon (2000, in competition)
Dvakrat na teden (2000, in competition)
MyWay (2000, in competition)
V tranzitu (1999, in competition)
10. planet (1999, in competition)
Podobe mesta (1999, in competition)
Tišina pred nevihto (2000, in competition)
Noč v hotelu (1998, in competition)
Vrt (1999, in competition)
Kaj bi še rad? (1999, in competition)
Predor (2000, in competition)
Jezero (1999, in competition)
Cesta (2000, in competition)
Ščetka (1999, in competition)
Gusarski pohod (2000, in competition)
Figurae veneris (2000, in competition)
Žile (2000, in competition)
Z ljubeznijo (2000, in competition)
Nekoga moraš imeti rad (2000, in competition)
Milagros (2000, in competition)


Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Eleonora Duse (3.10.1858-21.4.1924)
Anthony Quinn (21.4.1915-3.6.2001)
I. A. L. Diamond (27.6.1920-21.4.1988)
Stanislav Rostotsky (21.4.1922-10.8.2001)
Ljerka Belak (13.2.1948-21.4.2021)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

-0,375-0,03125