Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:Monday | 10am-1pm | Wednesday | 10am-1pm |
Chambre verte, La (1978)
Noč na verne duše (1958)
Okrogla miza Gledališče prihodnosti - prihodnost gledališča? (2024)
Utva (2024)
Normalni ljudje (2024)
A8658 - Noč na verne duše (1958, shooting script)
A653 - Govorjena pripoved (1999, seminar - student paper)
A3909 - Film med sanjami in resnico (2001, seminar - student paper)
A3910 - Film - ogledalo sanj (2002, seminar - student paper)
A8656 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I - digit. kop. (2024, playbill)
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Godfather, The (1972)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
| |
eKumba Index
puppets (Slov. lutke)
Projects
8. DAN, 13. december 2007 (television documentary, 2007) | Arlecchino - Le Avventure Di Arlecchino (puppet show, 1993) | Bunraku (television documentary, 1995) | Čarobne gosli (puppet show, 1997) | Doktor Faust (puppet show, 2003) | Fagiolino - Sganapino, Sandrone e Florindo (puppet show, 1992) | Gugalnica (puppet show, 1978) | Gulliver, velik in majhen (theatre production, 1979) | Hamlet (puppet show, 2006) | Hiša Marije Pomočnice (theatre production, 2008) | Hudič in pastir (puppet show, 1992) | Kako nastane lutkovna predstava (television documentary, 2009) | Kleist (theatre production, 2006) | Kralj Ubu (puppet show, 1999) | Labyrinth (feature film, 1986) | Lizistrata (puppet show, 1987) | Love Dolls (puppet show, 2009) | Mala čarovnica (puppet show, 1967) | Mojca in živali (puppet show, 1952) | Nee Engey? (documentary, 2003) | Obuti maček (puppet show, 1953) | Obuti maček (puppet show, 1984) | Ostržek (puppet show, 1984) | Peskar (theatre production, 2002) | portret Nace Simončič (television documentary, 2000) | Pravljica o carju Saltanu (puppet show, 1985) | Prepovedane ljubezni (theatre production, 2009) | Pulcinella - Le Guarattelle die Pulecenella (puppet show, 1992) | Sanje o govoreči češnji (puppet show, 1982) | Schattenspiel aus Shaanxi China (documentary, 1996) | Senor Z (puppet show, 1991) | Sneguljčica (theatre production, 2001) | Sovji grad (puppet show, 2013) | Stenterello - Le Piu Belle Fiabe Toscane (puppet show, 1993) | Traviata, La (puppet show, 1988) | Zasukanec (animated short, 2004) | Zlata ptica (puppet show, 1974) | Zlata ribica (puppet show, 1953) | Živjo, Koyaa (short documentary, 2017) |
Units
12. Lutkokaz (programme sheet, 2022) | Ali je lutkovno gledališče Papilu gledališče (seminar - student paper, 1999) | Desetnica - likovna podoba kot izhodišče lutkovne interpretacije (, 2022) | Jezikovna izobrazba predšolskih otrok na primeru govornega sporočanja (, 2021) | Lutka? (seminar - student paper, 2009) | Lutke v Aziji včeraj in danes (seminar - student paper, 1996) | Lutkovna kritika? (seminar - student paper, 2010) | Lutkovno, dramsko... to ni več vprašanje (masters thesis - B, 2015) | Pasjedivščina: Moja pasja dogodivščina (masters thesis, 2021) | Ples z lutko (seminar - excercises, 2009) | Ribežabe, predstava za ploske lutke (masters thesis - B, 2014) | Vživljanje, predstavljanje, izvajanje (, 2012) | Začetki slovenskega televizijskega lutkarstva (masters thesis, 2010) |
|
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo. Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
|
|
Carl Orff (10.7.1895-29.3.1982)
Vladimir Kralj (16.8.1901-29.3.1969)
Eugene Ionesco (26.11.1909-29.3.1994)
Agnes Varda (30.5.1928-29.3.2019)
Krzysztof Penderecki (23.11.1933-29.3.2020)
Eric Idle (29.3.1943-)
Stanko Kostanjevec (29.3.1961-)
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
-0,34375-0 |