eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Budnost zimskega jutra (2024)

New Archive Items
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, magazine)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, magazine)
V28063 (Blu-ray disc)
V28060 (Blu-ray disc)
V28061 (Blu-ray disc)

Most Wanted
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
Cobra Verde (1987)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Prešernovo gledališče Kranj



Projects:
Nora (1993, Production Company)
Kralj na Betajnovi (1994, Production Company)
Zlata čeveljčka (1995, Production Company)
Prevara / Betrayal (1995, Production Company)
Striček Vanja (1997, Production Company)
O tem se ne govori / Darüber spricht man nicht (1997, Production Company)
Arhitekt in asirski cesar (1998, Production Company)
Eksplozija spomina 3 (1999, Production Company)
Skopuh (1999, Production Company)
Županova Micka (2001, Production Company)
Zabava za rojstni dan / The Birthday Party (2003, Production Company)
Nora Nora (2004, Production Company)
Pastirica in dimnikar (2005, Production Company)
Blazno resno slavni (2006, Production Company)
Muca copatarica (2008, Production Company)
Blazno resno o seksu (2009, Production Company)
Hlapci (2010, Co-Production Company)
Zaprta vrata (2011, Production Company)
25.671 (2013, Production Company)
Mrtvec pride po ljubico (2014, Production Company)
Dan nominirancev: Ikarus, zgodba o poletu (2017, Producer)
Dan nominirancev: Fant, dekle in sivolasi gospod (2017, Producer)
Dan nominirancev: to jabolko, zlato (2017, Producer)
Dan nominirancev: Naše gledališče (2017, Producer)
Dan nominirancev: Razglednice ali Strah je od znotraj votel, od zunaj pa ga nič ni (2017, Producer)
Zlata ribica (2018, Co-Production Company)
Miroslav (2018, Co-Production Company)
Polmrak (2018, Co-Production Company)
Dr. Prešeren (2019, Production Company)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: potem že tečem (2021, Producer)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Tega okusa še niste poskusili (2021, Producer)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Delo in deklica I-V: Drame tlačank (2021, Producer)
Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Nemeš: Franc (2021, Producer)
Dan nominirank in nagrajenk: Okrogla miza (2021, Producer)
52. Teden slovenske drame: Dan nominirancev, 2022 (2022, Production Company)
10-minutna dramska besedila študentov AGRFT: V senci (2022, Production Company)
10-minutna dramska besedila študentov AGRFT: Zemlja joče (2022, Production Company)
10-minutna dramska besedila študentov AGRFT: Ali imam štručko v pečici (2022, Production Company)
10-minutna dramska besedila študentov AGRFT: Vrata (2022, Production Company)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Tekst telesa (2023, Participating)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Kako je padlo drevo (2023, Participating)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec (2023, Participating)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici (2023, Participating)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Meja (2023, Participating)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT (2023, Participating)
Pesem ptic v drevesnih krošnjah (2023, Co-Production Company)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Zakaj smo torej tukaj? (2024, Production Company)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Hortulanus (2024, Production Company)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Na robu sveta (2024, Production Company)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: 00:00 (2024, Production Company)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Smrdiš po lepem (2024, Production Company)
Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT: Trpljenje srednje - (2024, Production Company)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj (2024, Production Company)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024, Production Company)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Budnost zimskega jutra (2024, )
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024, )
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024, )
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024, )
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024, )

Items to borrow from AGRFT Archives:
A6909 - Med srcem in glavo (, Production Company)
A7055 - 48. Teden slovenske drame (catalogue, Producer)
A7974 - Teden slovenske drame - 50 let (catalogue, Producer)
A7736 - 50. teden slovenske drame, Kranj (catalogue, Production Company)
A7975 - 51. teden slovenske drame (catalogue, Producer)
A7921 - Dan nominirank in nagrajenk TSD, 2021 (digital photograph, color, Producer)
A7973 - Simona Semenič: lepe vide lepo gorijo (playbill, Producer)
A7925 - Dan nominirank in nagrajenk TSD, 2021 (Programme, Producer)
A8294 - 52. Teden slovenske drame (programme catalogue, Publisher)
A8105 - Teden slovenske drame: Dan nominirancev, 2022 (programme sheet, Participating)
A8324 - 53. Teden slovenske drame (programme catalogue, Publisher)
A8325 - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma (programme sheet, Participating)
A8665 - Programski katalog 54. Tedna slovenske drame (programme catalogue, Publisher)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Charles Chaplin (16.4.1889-25.12.1977)
David Lean (25.3.1908-16.4.1991)
Peter Ustinov (16.4.1921-28.3.2004)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

-0,421875-0,078125