eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search

Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Tudi jaz vidim (2019)
Beli zajec, rdeči zajec (2019)
Osenniy marafon (1979)
Garderoba (2019)
ZOO (2005)

New Archive Items
A7303 - O besedi, govoru, umetniški besedi, preteklosti, prihodnosti, smrti in odgovornemu igralcu (2019, )
V26046 (DVD)
V26045 (DVD)
A7302 - Črna skrinjica: predstava zamenjanih vlog (2019, )
A7301 - Uprizoritveni jeziki gledališke poetike Nine Rajić Kranjac (2019, )

Most Wanted
Pina (2011)
Soljaris (1972)
Kid, The (1921)
Danse, La (2009)
Družina (2017)

Valid XHTML 1.0 Transitional

David Orešič

David Orešič -

Note (in Slovenian): Magister scenkega oblikovanja

Projects:
Kaligula / Caligula (1997, Light Designer)
Poroka (2004, Light Designer)
Hlapci pdf (2005, Light Designer)
Črimekundan ali brezmadežni / Tibetanski misterij (2005, Light Designer)
Raztrganci / Učenci in učitelji (2007, Light Designer)
Fedra / Phaedra (Phèdre) (2009, Light Designer)
Zadet pravi čas (2012, Light Designer)
Kri - nolina (2012, Light Designer)
Julij Cezar / The Tragedy of Julius Caesar (2012, Light Designer Consultant)
Orfej / Orfeo, L' (2012, Light Designer)
Ničesar ne obžalujem (2013, Set Designer, Light Designer)
Predstava ob jezeru (Zidar) (2013, Light Designer)
Kings, Love and Shakespeare's Rock'n'roll (2013, Costume Designer)
Pluton (2013, Participating)
Babe stare (2013, Participating)
Striptiz (2013, Participating)
Pozabljeno slovo (2013, Participating)
Naga na Prešercu (2013, Participating)
BUTOCáN (2013, Participating)
Zjutraj se zbudim pa te ni in se vprašam zakaj... (2013, Participating)
Pleme , to sem jaz (2013, Participating)
Trilogija gospodar prstanov (2013, Participating)
Trenuci (2013, Participating)
Peti element (2013, Participating)
Frida ali o bolečini (2013, Participating)
Minotaver (2013, Participating)
Kralj Lear (2013, Participating)
J. L. Galeb (2013, Participating)
Črni deček (2013, Participating)
Skupinska razstava kustomgrafskih skic, fotografij in kostumov (2013, Participating)
Skozi kostum spregovorim (2013, Light Designer Consultant)
Berenika / Bérénice (2014, Light Designer)
Gotska okna (2014, Light Designer)
Tretji zaplodek (2014, Light Designer)
Stebri soli (2014, Demonstrator)
Podoba iz otroštva (2014, Demonstrator)
pretekLOST (2014, Demonstrator)
Postrgavček ali moja nit (2014, Demonstrator)
Peti element II (2014, Demonstrator)
Poslednji trak (2014, Demonstrator)
Kopati za ognjem (2014, Demonstrator)
Mortum Mortis Morte (2014, Demonstrator)
Čiščenje idiota (2015, Light Designer)
Gozd se svetlika (2015, Light Designer)
Jaz ali kdo drug (2015, Light Designer)
Striček Vanja (2015, Light Designer)
Služkinji (2015, Light Designer)
C8H11N (2015, Light Designer Consultant)
Cardiophillia (2015, Light Designer Consultant)
Od mene k tebi (2015, Light Designer Consultant)
Aj voliš - aj volim (2015, Light Designer Consultant)
Tashi delek (2015, Light Designer Consultant)
Munubu (2015, Light Designer Consultant)
Okostja meduz (2015, Light Designer Consultant)
UMRIuMIRU (2015, Light Designer Consultant)
Rez (2015, Light Designer Consultant)
Jagababa (2015, Light Designer Consultant)
Nostalgija (2015, Light Designer Consultant)
Kdo je napravil Vidku srajčico (2015, Light Designer Consultant)
Hipolit (2015, Light Designer Consultant)
Henderson, kralj dežja (2015, Light Designer Consultant)
Komunistični manifest (2015, Light Designer Consultant)
Nevarna razmerja (2015, Light Designer Consultant)
Zvezdnate noči (2015, Light Designer Consultant)
Jonatan Livingston Galeb (2015, Light Designer Consultant)
Božanska komedija - Pekel (2015, Light Designer Consultant)
Skomine (2015, Light Designer Consultant)
La Justice ali utrujajoče ravnovesje (2015, Light Designer)
E.T.I.D.A. (2015, Light Designer)
Torzo (2016, Light Designer)
Idomenej / Idomeneus (2018, Light Designer)
Hlapec Jernej in njegova pravica (2018, Light Designer)

Mentoring Work:
Malomeščanska svatba / Die Kleinbürgerhochzeit (2016), Ljubezen in smrt (2016), Oleanna / Oleanna (2018), Blitz Kids (2018), Dvoje sva in hkrati eno (2018), Srebrno rebro (2018), Od blizu / Closer (2019), Samoborba (2019), od A do T (2019), ...in spet iz tišine... (2019), Saburra (2019), Onyo (2019), Ne vem (2019), V dih (2019), Grta pa Dovta (2019), Požar (2019), Oda petju (2019)

Items to borrow from AGRFT Archives:
A4916 - Od ''lučkarja'' do dramaturga svetlobe (seminar - excercises, Subject of discussion)
A5869 - Ničesar ne obžalujem, kopija 1 (, Light Designer)
A6340 - Uvod v svetlobografijo v prostorih komunikacije uprizoritvenih umetnosti (masters thesis - B, Paper Author)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Lev Nikolajevič Tolstoj (9.9.1828-20.11.1910)
Robert Altman (20.2.1925-20.11.2006)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

News
Študentska radijska igra nagrajena v Veliki Britaniji
Maša Pelko, režiserka in avtorica priredbe radijske igre Dušana Jovanovića ...
Narezano življenje prejel posebno omembo
Kratki animirani film Narezano življenje je prejel posebno omembo Društva ...
POTEGUJTE SE ZA GROSSMANNOVO NAGRADO 2019
Razpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2019. Na natečaju ...

6,952637