eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Budnost zimskega jutra (2024)

New Archive Items
A8671 - Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024, programme sheet)
A8670 - Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj (2024, programme sheet)
A8669 - Utemeljitve nagrad - Zlatolaska 2024 (2024, document)
A8667 - Vabljeni na Zlatolaske (2024, poster)
A8666 - Projektna dokumentacija (DVD)

Most Wanted
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
Cobra Verde (1987)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Nina Žavbi

Performativni dan 2 - Človek ali ChatGPT?, Trubarjeva 3 - Performativni dan 2 - Polajnar, Družina je kompas, ki nas vodi, Trubarjeva 3 -

Note (in Slovenian): Tudi Nina Žavbi Milojević

Projects:
Dinamika sprememb v slovenskem gledališču 20. stoletja (2010, Corrections)
Po Magrittu / After Magritte (2012, Language Consultant)
Zamejen / Bordered (2016, Language Consultant)
Ljubezničenja (2017, Language Consultant)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec (2023, Language Consultant)
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici (2023, Language Consultant)
deklici (2023, Language Consultant)

Mentoring Work:
Tartuffe / Tartuffe, ou l'Imposteur (2011), Utva / Čajka (2011), Lepotica in zver (2011), Medeja / Μήδεια / Mēdeia (2011), Žabe (2011), Alkestida / Ἄλκηστις (2011), Zavratne igre / Jeux de massacre (2011), Tri sestre, Utva (2012), Al dente (2012), Tri sestre in Utva (2012), Umazane roke / Les Mains sales (2013), Rešeni (2013), Predstava ob jezeru (Zidar) (2013), Predstava ob jezeru (Grabnar) (2013), Predstava ob jezeru (Divjak) (2013), Skomine / Crane (2013), Striček Vanja (2015), Kralj Lear (2015), Plešasta pevka (2015), Plešasta pevka (2015), Džroazanmo (2016), Soneti (2016), Ljubezen in smrt (2016), Hiša Bernarde Alba / La casa de Bernarda Alba (2016), Odets (2017), Seksualna perverzija / Sexual Perversity in Chicago (2017), So rdeči čeveljčki dovolj za nostalgijo po modrini neba? (2017), Tumor v glavi! (Jovo na novo) (2017), Dogodek v mestu Gogi (2017), Zimska pravljica / The Winter's Tale (2018), Ukročena trmoglavka / The Taming of the Shrew (2018), Kralj na Betajnovi (2018), Antiprojekt Unesco (2019), Od blizu / Closer (2019), Olympia Stadion / Olympia Stadium (2019), Požar / Fire (2019), Roberto Zucco / Roberto Zucco (2020), H genotipu Hamlet (2020), Kvartet - videoprojekcija / Quartett (2020), Kvartet (2020), Sam (2020), Strah in beda Tretjega rajha / Furcht und Elend des III. Reiches (2021), Mislila sem, da bo konec sveta drugačen (2021), Jagababa (2021), Izginem / Jeg forsvinner (2021), Na drugi strani (2021), Poskusi (njenega) življenja (2021), Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: potem že tečem (2021), Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Tega okusa še niste poskusili (2021), Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Delo in deklica I-V: Drame tlačank (2021), Teden slovenske drame: Dan nominirank in nagrajenk: Nemeš: Franc (2021), Tri Moskve (2021), Steklena menažerija / The Glass Menagerie (2022), Bambina / Baby Doll (2022), Mačka na vroči pločevinasti strehi / Cat on a Hot Tin Roof (2022), Tartuffe (2022), tartif (2022), Nekje daleč nekaj bo (2023), Učna ura / La Leçon (2023), Striček Vanja: Študija (2023), Plešasta pevka (2023), Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Tekst telesa (2023), Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Kako je padlo drevo (2023), Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Te igre bo konec (2023), Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici (2023), Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - Meja (2023), ŽIVAL-ČLOVEK-STROJ (2023), Amerikanci (2023), medtem ko skoraj rečem še ali prilika o vladarju in modrosti (2024), Ostanejo samo občutki (2024), Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj (2024), Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024)

Items to borrow from AGRFT Archives:
A6705 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2015/2016 (playbill, Language Consultant)
A5079 - Oderuh 2009/2010, zimski semester (playbill, Language Consultant)
A5418 - Oderuh 2010/2011, zimski semester (playbill, Language Consultant)
A5278 - Oderuh 2009/2010, poletni semester (playbill, Language Consultant)
A5499 - Oderuh 2010/2011, poletni semester (playbill, Language Consultant)
A5638 - Oderuh 2011/2012, zimski semester (playbill, Language Consultant)
A5765 - Oderuh 2011/2012, poletni semester (playbill, Consultant)
A5878 - Oderuh 2012/2013, zimski semester (playbill, Language Consultant)
A6031 - Oderuh, poletni semester, 2013/2013 (playbill, Language Consultant)
A6103 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2013/2014 (playbill, Language Consultant)
A6200 - Gledališki list AGRFT, zimski semester 2014/2015 (playbill, Language Consultant)
A6027 - Gledališki list AGRFT 2013/2014, zimski semester (playbill, Language Consultant)
A6266 - Gledališki list AGRFT, poletni semester 2014/2015 (playbill, Language Consultant)
A1876 - Jubilejna zgoščenka študentskih radijskih iger ob 70-letnici AGRFT (CD, Language Consultant)
A6828 - Govorna interpretacija dramskih besedil na primeru uprizoritev Hlapcev Ivana Cankarja (doctoral thesis, Paper Author)
A6698 - Gledališki list AGRFT, zimski semester, 2015/2016 (playbill, Language Consultant)
A6758 - Literarni večer mlade umetniške besede UL AGRFT in Radia Slovenije (Programme, Language Consultant)
A6774 - Gledališki list AGRFT, zimski semester, 2016/2017 (playbill, Language Consultant)
A6855 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2016/2017 (playbill, Language Consultant)
A7165 - Stoletje Hlapcev (Programme, Lecturer)
A7018 - Gledališki list AGRFT, zimski semester, 2017/2018 (playbill, Language Consultant)
A7142 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2017/2018 (playbill, Language Consultant)
A7307 - Gledališki list AGRFT - zimski semester, 2018/2019 (playbill, Language Consultant)
A7692 - Kvartet / Nova realnost (catalogue, Language Consultant)
A8277 - Govor in prostor - simpozij (digital photograph, color, Symposium Head)
A8285 - "Krik: Prvi glas" (playbill, Language Consultant)
A8234 - AGRFT festival 2022 (Programme, language editor)
A8598 - 2. AGRFT festival 2023 - Programska knjižica (Programme, language editor)

Items to borrow from AGRFT Archives (Mentoring):
A5878 - Oderuh 2012/2013, zimski semester (playbill, Mentor), A8212 - Gledališka kritika kot strokovna besedilna vrsta (seminar - student paper, Mentor), A8156 - Med medijskim in umetniškim govorom: Primer govora Tilna Artača v oddaji Kaj dogaja? (, Mentor)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Samuel Barclay Beckett (13.4.1906-22.12.1989)
Rapa Šuklje (26.4.1923-13.4.2013)
Stanley Donen (13.4.1924-21.2.2019)
Taras Kermauner (13.4.1930-11.6.2008)
Miloš Forman (18.2.1932-13.4.2018)
Edward Fox (13.4.1937-)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

-0,5136719-0,171875