Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Okrogla miza Gledališče prihodnosti - prihodnost gledališča? (2024)
Utva (2024)
Normalni ljudje (2024)
Rock'n'roll afera (1999)
EPP (1999)
A8656 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I - digit. kop. (2024, gledališki list)
A8675 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I (2024, gledališki list)
V3985 (VHS)
A8655 - Režijska poetika Dušana Jovanovića in Ljubiše Ristića na primeru predstav (2022, seminarska naloga)
A8654 - Magijsko gledališče Rudija Šeliga (2023, seminarska naloga)
Tree of Life, The (2011)
Sunset Blvd. (1950)
Close Encounters Of the Third Kind (1977)
Grand Budapest Hotel, The (2014)
Godfather Part III, The (1990)
| |
Teo Rižnar
Projekti:
Tam daleč stran uvod v ego-logijo (2010, avtor videa) |
Siddharta - vojna idej (2011, oblikovalec) |
Free Božidar / Free Božidar (2014, svetovalec) |
Rejnica / Foster Mom (2014, svetovalec) |
Zdravo! / Nazdar! (2014, svetovalec) |
Hiša odprtih rok / House of Open Arms, The (2014, svetovalec) |
Mladi Menendes / Diego Menendes: The Early Years (2014, svetovalec) |
Prespana pomlad / Springtime Sleep, The (2014, kolorist, oblikovalec vizualnih učinkov) |
Alex / Alex (2015, svetovalec) |
Smeh (2015, svetovalec) |
Recepcija (2015, kolorist) |
K.A.O.S. / C.H.A.O.S. (2016, kolorist) |
Vis-a-vis / Vis-a-vis (2016, svetovalec) |
Oropana duša / Robbed Soul (2016, kolorist) |
Odtisi / Impressions (2016, svetovalec) |
Zamejen / Bordered (2016, svetovalec) |
1319. dan / 1319th Day (2016, kolorist) |
Konec / End, The (2016, kolorist) |
Čevljarna / Shoemaker (2017, svetovalec) |
Sestreljeni / Stricken, The (2017, svetovalec) |
Anja Ganja / Anja Ganja (2017, svetovalec) |
Ati / Dad (2017, svetovalec) |
Prazne sobe / Empty Rooms (2017, svetovalec) |
Kar ostane / What Remains (2017, svetovalec) |
Še sreča! / Lucky for us! (2017, kolorist) |
Spran / Washed Out (2018, svetovalec) |
Assunta / Assunta (2018, svetovalec) |
Zgodovina zapuščanja / History of Abandonment (2018, svetovalec) |
O luni, mesecu in njunem odsevu / On the Moon, Luna, and Their Reflection (2018, svetovalec) |
18,75 / 18.75 (2018, svetovalec) |
Češnjevi kolački / Cherry Cupcakes (2019, svetovalec) |
Nihče ni rekel, da te moram imeti rad / Nobody Said I Have to Love You (2019, svetovalec) |
Alzheimer Cafe / Alzheimer Cafe (2019, svetovalec) |
Tudi jaz vidim / I See in the Dark (2019, svetovalec) |
Trezi / Trezi (2019, svetovalec) |
Koyaa od blizu (2019, sodelujoči) |
Čas ne zabriše spomina / Time Does Not Erase Memory (2019, svetovalec) |
Gmajna / Gmajna (2020, svetovalec) |
Prelom / Fracture (2020, svetovalec) |
(Ne)vidni / (In)visible (2020, svetovalec) |
Pepelni drobci / Ash Dust (2020, svetovalec) |
Transnebesna železnica / Trans-celestial Railways (2020, svetovalec, oblikovalec vizualnih učinkov) |
Čutenje giba / Feeling the move (2020, svetovalec) |
Filmski poklic - Režiser (2020, kolorist) |
Filmski poklic - Igralec (2020, kolorist) |
Filmski poklic - Animator (2020, kolorist) |
Otava / Otava (2021, svetovalec) |
Maks / Maks (2021, svetovalec) |
Kje se bom zbudil jutri? / Where will I wake up tomorrow? (2021, svetovalec) |
Soseda / Neighbours (2021, svetovalec) |
In je ostala noč / And the Night Remained (2021, svetovalec) |
Sprintaj mi ljubezen / Password is Love, The (2021, svetovalec) |
Filmski poklic - Kolorist (2021, nastopajoči, kolorist) |
Filmski poklic - Skladatelj filmske glasbe (2021, kolorist) |
Filmski poklic - Asistent režiser (2021, kolorist) |
Na poti / On the Way (2021, svetovalec) |
Rodna gruda / Cradle (2021, svetovalec) |
Nočko, mami! / Sweet dreams, mommy! (2021, svetovalec) |
Kar pustim, ostane / What I Leave, Remains (2022, svetovalec) |
1/4 koraka / Quarter of a Step (2022, svetovalec) |
Ines / Ines (2022, svetovalec) |
To je moj dom / This is My Home (2022, svetovalec) |
Biti oče / Being a Father (2022, svetovalec) |
Drugi so molčali / Others Remained Silent (2022, svetovalec) |
2030 / 2030 (2022, svetovalec) |
Punjene paprike / Stuffed Peppers (2022, svetovalec) |
Kante / Clunkers (2022, svetovalec) |
Gnida / Scum (2023, svetovalec) |
Alenka / Alenka (2023, svetovalec) |
Domčani / Juvies (2023, svetovalec) |
Dušan / Dušan (2023, svetovalec) |
Hoffmanov zakon / Hoffman’s Law (2023, svetovalec) |
Impulz / Impulse (2023, svetovalec) |
Razglašena / Out of Tune (2023, svetovalec) |
Simonova vila / Simon's Villa (2023, svetovalec) |
Smrt / Smrt (2023, svetovalec) |
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Arthur C. Clarke (16.12.1917-19.3.2008)
Giuseppe Rotunno (19.3.1923-7.2.2021)
Jože Privšek (19.3.1937-11.6.1998)
Niko Goršič (19.3.1943-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
-0,390625-0,0625 |