Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
Okrogla miza Gledališče prihodnosti - prihodnost gledališča? (2024)
Utva (2024)
Normalni ljudje (2024)
Rock'n'roll afera (1999)
EPP (1999)
A8656 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I - digit. kop. (2024, gledališki list)
A8675 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I (2024, gledališki list)
V3985 (VHS)
A8655 - Režijska poetika Dušana Jovanovića in Ljubiše Ristića na primeru predstav (2022, seminarska naloga)
A8654 - Magijsko gledališče Rudija Šeliga (2023, seminarska naloga)
Tree of Life, The (2011)
Sunset Blvd. (1950)
Close Encounters Of the Third Kind (1977)
Grand Budapest Hotel, The (2014)
Godfather Part III, The (1990)
| |
Tamara Avguštin
Opomba: Visokošolska univerzitetna izobrazba prve bolonjske stopnje. Diplomirana dramska igralka (UN). (dipl. dram. igr. - UN).
Projekti:
Pomladi / Spring (2013, igralka) |
Produkcija 1. semestra GLR, DI in DSU (2014, igralka) |
Balet in ples I (2014, nastopajoča) |
Produkcija II. semestra GLR, DI in DSU (2014, igralka) |
Obljubu si / You Promised (2014, igralka) |
Balet in ples I (2014, plesalka) |
Striček Vanja (2015, igralka) |
Ž (2015, plesalka) |
Plešasta pevka (2015, igralka) |
Sodobne plesne tehnike II (2015, plesalka) |
Zvočno snemanje branja dramskih besedil na FBS (2015, interpretka) |
Džroazanmo (2016, igralka) |
Ljubezen in smrt (2016, igralka) |
Oropana duša / Robbed Soul (2016, igralka) |
Agape - obredi ljubezni / Prvi del / ženske (2016, plesalka) |
Avtorska kompozicija II (2016, plesalka) |
Zamejen / Bordered (2016, nastopajoča) |
Izredna produkcija - zvočno snemanje produkcije Umetniške besede študentov DI (2016, interpretka) |
Štirideset plus minus dve* (2016, igralka) |
Človek (2016, interpretka) |
Gibna razstava in life performance ob praznovanju 70 let AGRFT (2016, plesalka) |
Seksualna perverzija / Sexual Perversity in Chicago (2017, igralka) |
Zločin in kazen (2017, igralka) |
Mlada umetniška beseda (2017, interpretka) |
Dogodek v mestu Gogi (2017, igralka) |
Cikel radijskih oddaj Literarni nokturno (2017, igralka) |
Literarni večer mlade umetniške besede (2017, interpretka) |
Upornik (2017, igralka) |
Dan nominirancev: Ikarus, zgodba o poletu (2017, igralka) |
Spran / Washed Out (2018, igralka) |
Medtem / Meanwhile (2018, igralka) |
Ali: Strah ti poje dušo / Ali: Fear Eats Yours Soul (2019, igralka) |
Avtoštop / Autostop (2019, igralka) |
PALOMA (2020, igralka) |
Maghisterija (2020, igralka) |
Izginem / Jeg forsvinner (2021, igralka) |
Drugi so molčali / Others Remained Silent (2022, igralka) |
Umirajoči bog Triglav (2023, igralka) |
Nagrade:
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Arthur C. Clarke (16.12.1917-19.3.2008)
Giuseppe Rotunno (19.3.1923-7.2.2021)
Jože Privšek (19.3.1937-11.6.1998)
Niko Goršič (19.3.1943-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
-0,453125-0,078125 |