Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:Monday | 10am-1pm | Wednesday | 10am-1pm |
Chambre verte, La (1978)
Noč na verne duše (1958)
Okrogla miza Gledališče prihodnosti - prihodnost gledališča? (2024)
Utva (2024)
Normalni ljudje (2024)
A8658 - Noč na verne duše (1958, shooting script)
A653 - Govorjena pripoved (1999, seminar - student paper)
A3909 - Film med sanjami in resnico (2001, seminar - student paper)
A3910 - Film - ogledalo sanj (2002, seminar - student paper)
A8656 - Akademijski list UL AGRFT 2023/2024, letnik XI, št. I - digit. kop. (2024, playbill)
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Godfather, The (1972)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
| |
Nina Robnik
Projects:
Csillag (2015, Producer) |
Ognjeni fantje / Fire Boys (2015, Producer) |
Alex / Alex (2015, Producer) |
Smeh (2015, Producer) |
V postelji s Titom / Sleeping With Tito (2015, Producer) |
Veverce / Squirrels (2015, Producer) |
Punca brez imena / Girl Without a Name, The (2015, Producer) |
Nazaj / Backwards (2015, Producer) |
Na novo / Anew (2015, Producer) |
Male ribe / Little Fish (2015, Producer) |
Živalski vrt / ZOO (2015, Producer) |
Recepcija (2015, Producer) |
Slastni gnus / Delicious Disgust, The (2016, Producer) |
Misli / Thoughts (2016, Producer) |
Šum / Interference (2016, Producer) |
K.A.O.S. / C.H.A.O.S. (2016, Producer) |
Vis-a-vis / Vis-a-vis (2016, Producer) |
Domov k spominu / Back To The Memories (2016, Producer) |
Gospod golob / Mister Pigeon (2016, Producer) |
Jogi in škatla / Jogi And a Box (2016, Producer) |
Oropana duša / Robbed Soul (2016, Producer) |
Odtisi / Impressions (2016, Producer) |
Ljubljana - München 15:27 / Ljubljana - München 15:27 (2016, Producer) |
Par poletja / LoveQuiz 2016 (2016, Producer) |
Usmiljenje / Charity (2016, Producer) |
Veselko (2016, Producer) |
Nimaš pojma / You Don't Have A Clue (2016, Producer) |
Zamejen / Bordered (2016, Producer) |
1319. dan / 1319th Day (2016, Producer) |
Konec / End, The (2016, Producer) |
Obisk / Visit (2016, Producer) |
Srečno, Monte Carlo / All That Monte Carlo (2017, Producer) |
Čevljarna / Shoemaker (2017, Producer) |
Sestreljeni / Stricken, The (2017, Producer) |
Anja Ganja / Anja Ganja (2017, Producer) |
Ati / Dad (2017, Producer) |
Prazne sobe / Empty Rooms (2017, Producer) |
Katarza / Catharsis (2017, Producer) |
Kralj Kantor / King Kantor (2017, Producer) |
Kar ostane / What Remains (2017, Producer) |
Kikibio in žerjav / Chichibio And the Crane (2017, Producer) |
Podpišite tukaj / Sign Here (2017, Producer) |
Šumenje / Static (2017, Producer) |
Živeti / To live (2017, Producer) |
Še sreča! / Lucky for us! (2017, Producer) |
Klanec Siromakov / Hill of the Poor (2017, Producer) |
Razdejani / Blasted (2017, Producer) |
Lačen / Hungry (2017, Producer) |
Okusne duše / Tasty Souls (2018, Producer) |
Risk / Risk (2018, Producer) |
Nežka / Nellie (2018, Producer) |
Mlada umetniška beseda (2018, Producer) |
Ples ljubezni / Dance of Love (2018, Producer) |
Živali, pozdrav! / Animals, Attention! (2018, Producer) |
Spran / Washed Out (2018, Producer, Producer) |
Assunta / Assunta (2018, Producer) |
Uvajanje / Apprenticeship (2018, Producer) |
Iva, 24 / Iva, 24 (2018, Producer) |
Trenutek / Moment, The (2018, Producer) |
Dick Skinners (2018, Producer) |
Preteklost / Past, The (2019, Producer, Producer) |
Nihče ni rekel, da te moram imeti rad / Nobody Said I Have to Love You (2019, Producer) |
V zadnjem vagonu je v tretjem kupeju sedela ob oknu / In the Last Carriage, in the Third Compartment, a Lady Sitting at the Window (2019, Producer) |
Avtoštop / Autostop (2019, Producer) |
Transnebesna železnica / Trans-celestial Railways (2020, Producer) |
O, sranje! / Oh, Sh*t (2020, Producer) |
Otava / Otava (2021, Producer) |
Krpan / Krpan (2021, Producer) |
Avdicija / Audition (2021, Producer) |
Erik, 8 let / Erik, 8 Years Old (2021, Producer) |
La Tortuga / La Tortuga (2021, Producer) |
Priložnost / Opportunity (2021, Producer) |
Slovo / Farewell (2021, Producer) |
In je ostala noč / And the Night Remained (2021, Producer) |
Nikolaj / Nikolaj (2021, Producer) |
|
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo. Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
|
|
Carl Orff (10.7.1895-29.3.1982)
Vladimir Kralj (16.8.1901-29.3.1969)
Eugene Ionesco (26.11.1909-29.3.1994)
Agnes Varda (30.5.1928-29.3.2019)
Krzysztof Penderecki (23.11.1933-29.3.2020)
Eric Idle (29.3.1943-)
Stanko Kostanjevec (29.3.1961-)
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
-0,4219971-7,800293E-02 |