eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)

New Archive Items
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, )
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, magazine)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, magazine)
V28063 (Blu-ray disc)
V28060 (Blu-ray disc)

Most Wanted
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Domen Lušin

Drugi so molčali - snemanje 1 - Drugi so molčali - snemanje 5 - Razdejani - Jenček, Lipoglavšek, Toporišič, Lušin, Pollak, Pohl, Srdinšek, Cavazza, Pirtovšek (Trubarjeva, salon) - Razdejani - Lušin, Pollak, Pohl, Srdinšek, Cavazza, Pirtovšek (Trubarjeva, salon) - Razdejani - Toporišič, Lušin, Pirtovšek, Pohl, Srdinšek, Cavazza (Trubarjeva, salon) - Striček Vanja: Študija - Rengeo, Kunaver, Jordan, Lušin, Krhin, Ličen, Trobec, Petrovič - Tri Moskve - Pelko, Resman, Živadinov, Janežič, Lušin, Dolenc, Vidic, Ivanišin - Avdicija: Ekipa TV drame Avdicija na terenu - Čutenje giba: Tretji dan snemanja - Zmenek: Scenska -


Projects:
Tujec (2018, Director, Screenwriter, Film Editor, Cameraman)
Zmenek / Date (2019, Screenwriter, Director of Photography)
Gaganje / Gasping (2020, Extra)
Transnebesna železnica / Trans-celestial Railways (2020, Assistant Cameraman)
Čutenje giba / Feeling the move (2020, Director of Photography, Cameraman, Color Grading)
Obletnica / Reunion (2020, Director of Photography)
Otava / Otava (2021, Curator)
Krpan / Krpan (2021, )
Avdicija / Audition (2021, Cameraman, Camera Operator)
In je ostala noč / And the Night Remained (2021, )
Kastrirati kameleona / To Castrate a Cameleon (2021, Director of Photography, Gaffer, Vision control)
Nočko, mami! / Sweet dreams, mommy! (2021, Assistant Light Designer)
Steklena menažerija / The Glass Menagerie (2022, Light Designer)
Bambina / Baby Doll (2022, Light Designer)
Mačka na vroči pločevinasti strehi / Cat on a Hot Tin Roof (2022, Light Designer)
Woyzeck (2022, Light Designer)
Tartuffe (2022, Light Designer)
L. V. (Lepa Vida) (2022, Light Designer)
Ko se žgem, 1. del: Ženska z vrečkami (2022, Light Designer)
Drugi so molčali / Others Remained Silent (2022, Focus Puller)
2030 / 2030 (2022, )
Krik: Prvi glas (2022, Light Designer)
Daljne njive / Faraway Fields (2022, Best Boy)
Gnida / Scum (2022, Director of Photography, Cameraman, Steadicam Operator, Color Grading, Screenwriter)
Debeluška (2022, Camera Operator)
Nekje daleč nekaj bo (2023, Light Designer)
Učna ura / La Leçon (2023, Light Designer)
Plešasta pevka (2023, Light Designer)
Pesem ptic v drevesnih krošnjah (2023, Cameraman, Light Designer)
ŽIVAL-ČLOVEK-STROJ (2023, Light Designer, Technical Manager)
Amerikanci (2023, Light Designer)
Nesporazum (2023, Light Designer)
Zločin na Kozjem otoku (2023, Light Designer)
Razdejani (2023, Light Designer)
"I do" (2023, Light Designer)
2. AGRFT festival: Kaj pa z Rdečo kapico? (2023, Light Designer)
deklici (2023, Light Designer)
Instalacija (2024, Light Designer)
medtem ko skoraj rečem še ali prilika o vladarju in modrosti (2024, Light Designer)
Dober človek (2024, Light Designer)
Ostanejo samo občutki (2024, Light Designer)
Avtorski projekt: QR koda (2024, )

Awards:
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)
Gledališče 1. stopnja: Zlatolaska za posebne dosežke v gledališču Domnu Lušinu za oblikovanje svetlobe pri produkcijah Woyzeck, Lepa Vida, Steklena M- (2023, 21. Zlatolaske 2023)

Items to borrow from AGRFT Archives:
A7268 - Tujec - Nosečniški trebuh (admission project documentarion, Author)
A8408 - Fotoportret (photograph, Author)
A8598 - 2. AGRFT festival 2023 - Programska knjižica (Programme, )
A8643 - Slovenski pasijon - posnetek performansa - priloga (mp4, Technical Support)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Harold Lloyd (20.4.1893-8.3.1971)
Don Siegel (26.10.1912-20.4.1991)
Ryan O'Neal (20.4.1941-)
Jessica Lange (20.4.1949-)
Barbara Sušec-Michieli (20.4.1967-7.7.2011)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

-0,421875-0,078125