eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Zgodbe iz družinskega dnevnika (2024)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)

New Archive Items
A8680 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 1, l. 3, 82/83 (1983, )
A8679 - Informativni bilten OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT (1980, bulletin)
A8678 - OS (1981, )
A8677 - deklici (2024, )
A8676 - deklici (2024, )

Most Wanted
Distant Voices, Still Lives (1988)
Shi mian mai fu (2004)
Matrix Revolutions, The (2003)
Matrix (1999)
Down by Law (1986)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Zvone Šedlbauer (1944-)

Cervantes: Tri medigre - akademijsko občinstvo Grenki sadeži pravice - Šedlbauer, Zorčič - Grenki sadeži pravice - Šedlbauer, Zorn - Jesih, Šedlbauer, ? - sestanek s srednješolci Limite - Bonisegna, Božič, Rakovec, Jakson, Levstik, Levstik, Šedlbauer - Limite - Šedlbauer, Božič, Levstik, Levstik, Rakovec, Bonisegna - Mušica - Prešernove nagrade - 1966
S poti - Šedlbauer, Vetrih - Ukročena trmoglavka - skupinska - Veleja - skupinska - Zgodba o živalskem vrtu - Žabe - skupinska - Županova Micka - Županova Micka - Županova Micka - Županova Micka - Županova Micka - skupinska -


Projects:
Striček Vanja / Djadja Vanja (1965, Director)
Zgodba o živalskem vrtu / The Zoo Story (1966, Director)
Ukročena trmoglavka / The Taming of the Shrew (1966, Director)
Županova Micka / Molly, the Mayor´s Daughter (1967, Director, Actor)
Gospa ne bo zgorela / The Lady's Not for Burning (1968, Director)
Steklenica vode (1970, Actor)
Rešen / Saved (1971, Director)
Igračke z napako (1973, Director)
Limite (1973, Director, Author)
Grenki sadeži pravice (1974, Director)
Zlata ptica (1974, Director)
S poti (1974, Director)
Pavliha in Mica / Punch and Judy (1976, Director)
Brucka ali Obdobje prilagajanja (1976, Director)
Ivan Vasiljevič (1979, Director)
Pogreb / Funeral, The (1979, Actor)
O smrti in niču, o biti in Bogu (1981, Director)
Disident Arnož in njegovi (1982, Director)
Barillonova poroka (1984, Director)
Proces (1985, Director)
Veliki briljantni valček (1985, Director)
Španska kraljica (1987, Director)
Zapiski blazneža (1987, Director)
Ta veseli dan ali Matiček se ženi (1989, Director)
Prevara / Betrayal (1995, Director)
Borštnikovo srečanje 27.10. 96 / Gledališče festivali 27.okt. (1996, Participating)
Lov na čarovnice / Crucible, The (1997, Director)
Podelitev BS / Veno Taufer (1998, Participating)
Ne/znani oder april 99 / Lektorji v gledališču (1999, Participating)
Dolgega dne potovanje v noč / Long Day's Journey Into Night (1999, Director)
Intimna komedija (2006, Director)
Rdeča / Red (2012, Director)

Mentoring Work:
Pred zajtrkom / Before Breakfast (1977), Mostovi v Zambiji ali Nocoj bomo zidali (1977), Tango / Tango (1979), Žabe ali Prilika o ubogem Lazarju (1980), Mušica ali komedija o finem govorjenju / La Moscheta (1980), Medved / Медведь (1980), Snubač / Свадьба (1980), Strahovi / Gengangere (1981), Učna ura / La Leçon (1982), Stari časi / Old Times (1982), Selektivni izpitni nastopiz dramske igre I (1. semester) (1983), Selektivni izpitni nastopiz dramske igre I (2. semester) (1983), Kralj na Betajnovi (1984), Vražji fant zahodnega sveta (1984), Utva (1984), Striček Vanja (1984), Kdo se boji Virginije Woolf? (1984), Vrtiljak / Reigen (1985), Ljudomrznik; Don Juan; Učene ženske (1985), Rihard III.; Macbeth; Hamlet (1985), Pripoved v verzih (1987), Prizori (1990), Prizori: Striček Vanja, Utva, Na odprtem morju (1990), Striček Vanja (1990), Čakajoč Godota (1991), Dramska igra II 91 (1991), Zločin na kozjem otoku / Delitto all'isola delle capre (1991), Služkinji / Les Bonnes (1991), Rozenkranc in Gildenstern sta mrtva / Rosencrantz & Guildenstern are Dead (1991), Prizori (1991), Lov na čarovnice (A) (1991), Tartuffe / Le Tartuffe ou l’Imposteur (1992), Hamlet / Macbeth (1992), Tango / Tango (1993)

Items to borrow from AGRFT Archives:
A673 - Tri zgodbe (seminar - student paper, Paper Author)
A3558 - Pinter in trije slovenski režiserji (seminar - student paper synopsis, Subject of discussion)
A4250 - Pinter in trije slovenski režiserji, II. (seminar - student paper, Subject of discussion)
A4251 - Pinter in trije slovenski režiserji, III. (seminar - student paper, Subject of discussion)
A4674 - Pod streli zatrto rojstvo človeškosti (newspaper article, Subject of discussion)
A4928 - Pod Prešernovo glavo (seminar - excercises, Subject of discussion)

Items to borrow from AGRFT Archives (Mentoring):
A2319 - Denis Poniž: Breughel ali kuga (seminar - student paper, Mentor), A2356 - Režijska in scenografska obdelava prizora v exterieru Franza Kafka: Proces (seminar - student paper, Mentor)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Boris Kralj (19.5.1929-16.6.1995)
Ivo Ban (19.5.1949-)
Bjanka A. Ursulov (19.5.1950-)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

News
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo
Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ...
Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado
Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...

-0,4840088-0,1409912