eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Baron Prásil (1962)
Seasons in Quincy, The: Four Portraits of John Berge (2016)
Elementary (2012)
Noire de..., La (1966)
Trumbo (2015)

Nove pridobitve
V23917 (DVD)
V23820 (DVD)
V23839 (DVD)
V23889 - Season 3, disc 1 (DVD)
V23890 - Season 3, disc 2 (DVD)

Najbolj gledani
Wrong Man, The (1957)
Dersu Uzala (1975)
Dekalog 2 (1988)
Dekalog 1 (1988)
Monty Python and the Holy Grail (1975)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Jožica Blatnik

KJE SI STARI: Ekipa - LIMONADA: snemanje - Prespana pomlad: Da Crew (foto 7) - Triada 2012: priprave na snemanje -


Projekti:
Maska / Mask, The (2001, organizatorka)
Orgazmus / Orgasmus (2002, producentka)
Na čakanju / Waiting (2002, producentka)
Zlato srce / Golden Heart (2002, producentka)
Che Sara / Che Sara (2002, producentka)
Izlet / The Excursion (2002, producentka)
Boš pa mrzlo jedo / So, You Will Eat It Cold (2002, producentka)
Odlepljeni / Unplugged (2002, producentka)
Ukradeni otroci / Stolen Children, The (2002, producentka)
Mesečniki danes spijo / Sleepwalkers Sleep Tonight (2002, producentka)
Ko bom jaz umrl, bo en majhen pogreb / When I Die, It Will Be a Small Funeral (2002, producentka)
Selitev / Moving Away (2002, producentka)
Fužine zakon / Fužine Rules (2002, producentka)
Klara / Klara (2002, producentka)
O čem govoriva? / What Are We Talking About? (2002, producentka)
Tamala (2002, producentka)
Tamara / Tamara (2002, producentka)
Karlo Jederman/ Jaz Karlo Jederman (2002, producentka)
Dobr´ je / It´s Okay (2002, producentka)
Karlo Jederman/ Gnar song (2002, producentka)
Silvie Arc Popović (2002, producentka)
Modra soba / Blue Room (2003, producentka)
Sezona 90/91 / Season 90/91 (2003, producentka)
Nočno življenje (2003, producentka)
Enco, hvala / Enco, thank you (2003, producentka)
Oko sokolovo / Eye Of The Tiger (2003, producentka)
Črvi / Worms (2003, producentka)
Elektro-Orson / Elektro-Orson (2003, producentka)
Vlažnost 81% / Humidity 81% (2003, producentka)
Dan v mestu / Day In the City (2003, producentka)
Bolje kot orgazem / Better Than An Orgasm (2003, producentka)
Ali sem ti seksi? / Do You Think I'm Sexy? (2003, producentka)
Kapljica v morju (2003, producentka)
Klinika Kozarcky (2003, producentka)
Buc buc buc (2003, producentka)
Stebri družbe 2 (2003, producentka)
Stebri družbe 3 (2003, producentka)
Sever jug (2003, producentka)
Avtor išče osebe / An Author in Search of People for his Drama (2003, producentka)
Kaj nam škodi / What is Hazardous for Our Health (2003, producentka)
Kostanjeva krona (2003, producentka)
Stebri družbe 1 (2003, producentka)
Stebri družbe 4 (2003, producentka)
Solza / The Tear (2003, producentka)
Moja si / You are Mine (2003, producentka)
Electric cute / Electic cute (2003, producentka)
Ona spi (2003, producentka)
Jaz sem Vinko / I am Vinko (2004, producentka)
Peter Kržišnik / Peter (2004, producentka)
Štejemo / We Count (2004, producentka)
Avgust Šek / Avgust Sek (2004, producentka)
Dom za spominjanje / A Home to Remember (2004, producentka)
Očetnjava / Fatherhood (2004, producentka)
Sošolca / Schoolmates (2004, producentka)
Sanje / Dreams (2004, producentka)
Dora in Fredi / Dora and Fredi (2004, producentka)
Uspavanka / Lullaby (2004, producentka)
C'est la vie / C'est la vie (2004, producentka)
God(n) (L)ess musician (2004, producentka)
Ločitev v 4 korakih / Divorce in Four Easy Steps (2004, producentka)
Naše sardine / Our Sardines (2004, producentka)
Sluga / Servant (2004, producentka)
Razredni upornik (2004, producentka)
Sigmundove sanje / The Dreams of Profesor Sigmund (2004, producentka)
Kaj si zares mislim o Woodyju Allenu / What I Realy Think About Woody Allen (2004, producentka)
Hlapci / The Miniors (2004, producentka)
Pa tako lep dan / Day Dreamer (2004, producentka)
Podganar / The Ratman (2004, producentka)
Sedem ur v pet poglavjih (2004, producentka)
Philosophy ands (2004, producentka)
Želim vse (2004, direktorica filma)
Nora (2005, producentka)
Barve / Colours (2005, producentka)
Flaša resnice (2005, producentka)
Pop / Priest in Prison (2005, producentka)
Reka na Poljskem / River in Poland (2005, producentka)
Primer: Vain / The Vain Case (2005, producentka)
Pes, ki je umrl ob pravem času / The Dog Died at the Right Time (2005, producentka)
A mia madre - Moji materi / To my Mother (2005, producentka)
Angoraangora / Angoraangora (2005, producentka)
Sretan put Nedime / Good Luck Nedim (2005, producentka)
Quick View / Quick View (2005, producentka)
Snubač / The Proposal (2005, producentka)
Nevidni človek / The Invisible Man (2005, producentka)
Veliki pobeg / The Great Escape (2005, producentka)
Sanje / Dreaming (2005, producentka)
Gramatikus / Gramatikus (2005, producentka)
Ko naju več ne bo / When the Two of Us Are Gone (2005, producentka)
Raj je raj na Rock otočcu / Paradise is Paradise on Rock Otocec (2005, producentka)
Doktor Savič / Doctor Savic (2005, producentka)
Macbeth / Macbeth (2005, producentka)
Doktor Savič / Doctor Savic (2005, producentka)
Ukročena trmoglavka (2005, produkcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2005, producentka)
Doktor Savič / Doctor Savic (2005, producentka)
Podoknica brez primere (2005, producentka)
Aljoša, 21 let (2006, producentka)
Puške gospe Carrar (2006, producentka)
Ples besed / Dance of Words (2006, producentka)
Avdienca / Audience (2006, producentka)
Libero / Libero (2006, producentka)
Miza, ki tudi laže / Table, that also Tells Lies (2006, producentka)
Rupa / Luknja / Hole, The (2006, producentka)
Moje male ljubice / Some Girls (2006, producentka)
Kdo se boji Virginie Woolf (2006, producentka)
Pokemon je za froce / Pokemon is for Kids (2006, producentka)
Kot ptič / Like a Bird (2006, producentka)
1/2 / 1/2 (2006, producentka)
Prezgodaj dva metra spodaj / Almost Six Feet Too Deep (2006, producentka)
Obleka / A Dress (2006, producentka)
Hej, tovariši / Hey Ho Comrades (2006, producentka)
Končno na svojem (2006, producentka)
Elegy / Elegy (2006, producentka)
Polka je najlepša stvar (2006, producentka)
Ti si ob meni (2006, producentka)
Nataliteta (2006, producentka)
Desno / To the Right (2006, producentka)
Živela vlada / The police (2006, producentka)
Kamni / The Stones (2006, producentka)
Deit (2006, producentka)
Inkognito / Incognito (2006, producentka)
AGRFT poje pri Gajotu (2006, producentka)
Zabava na plaži pri Suarez Guaran Sanchez / Beach Party at Suarez Guaran Sancez (2006, producentka)
Dr. Savič / Dr. Savič (2006, producentka)
Nina in zajec / Nina and the Rabbit (2006, producentka)
Dr. Savič / Dr. Savič (2006, producentka)
Kolaček (2006, producentka)
Dr. Savič / Dr. Savič (2006, producentka)
Dedicated Follower of Fashion / Dedicated Follower of Fashion (2006, producentka)
Lovišča hrabrih (2006, producentka)
Dr.Savič / Dr.Savič (2006, producentka)
Igrala je igrala (2006, producentka)
Jerusi / Jerusi (2006, producentka)
Skušnjava / Temptation (2006, producentka)
Iz opusa Janka Ravnikarja - klavirski recital / Janko Ravnikar opus - piano recital (2006, producentka)
Kvartet kitar, nokturno za violino in kitaro / Guitar Quartet, Nocturne for violin and guitar (2006, producentka)
Aufbiks! / Aufbiks! (2006, direktorica filma)
Job / Job (2007, producentka)
Amor magister optimus / Love is the Greatest Teacher (2007, producentka)
Družina / The Family (2007, producentka)
Agape / Agape (2007, producentka)
Osa / Wasp, The (2007, producentka)
Srce je žalostno / The Heart is Sad (2007, producentka)
Proti oknu / Against the Window (2007, producentka)
Klepet s Piko / A Chat with Pika (2007, producentka)
Dedek Mraz / Grandpa Frost (2007, producentka)
To je Slovenija / This is Slovenia (2007, producentka)
Vučko / Wolfy (2007, producentka)
Bordo rdeča / Burgundy Red (2007, producentka)
Razsutje - igre poslednjih dni / Games of the Last Days (2007, producentka)
Pogrešal te bom / I'll Miss You (2007, producentka)
Kot dva polža / Like Two Snails (2007, producentka)
Lucifer / Lucifer (2007, producentka)
Turčin / Turčin (2007, producentka)
Poslovilna večerja / Farawell Dinner (2007, producentka)
Anatolova poroka / Anatol's Wedding (2007, producentka)
Embrio / Embrio (2007, producentka)
Dvojne igre / Double Games (2007, producentka)
Škandal / Affair (2007, producentka)
Doktor Savič / Doktor Savič (2007, producentka)
Dr. Savič (2007, producentka)
Mladi virtuozi - kvartet klarinetov / Young virtuosos - Quartet of clarinets (2007, producentka)
Mladi virtuozi; Trio Irenema, Duo Decorde (2007, producentka)
Slončki / Elephants (2008, producentka)
Skrbnik / Caretaker (2008, producentka)
Roki na steni / Hands on the Wall (2008, producentka)
Lasje / Hair Extensions (2008, producentka)
Nebo nad blokom / Sky Above the Town (2008, producentka)
Vodni čut / Sense Of a Water (2008, producentka)
Dan v Benetkah / Day in Venice (2008, producentka)
Janez Janša: projekt / Janez Janša: The Project (2008, producentka)
Samoupravni organ / Communist Man, The (2008, producentka)
Bajsa / Fatty, The (2008, producentka)
Soldat / Soldier (2008, producentka)
Ni vse črno belo / Not everything black and white (2008, producentka)
Kolaž - Ljubljana je bulana (2008, producentka)
Kolaž - Maljčiki (2008, producentka)
Hedda Gabler, konec / Hedda Gabler, The End (2008, producentka)
Hedda Gabler, trikotnik / Hedda Gabler, Triangle (2008, producentka)
Hedda Gabler, album / Hedda Gabler, Album (2008, producentka)
Hedda Gabler, rokopis / Hedda Gabler, Manuscript (2008, producentka)
Trava (2008, producentka)
Fragma: Merica sreče / Fragma: An Ounce of Luck (2008, producentka)
Fragma: V roju kresnic / Fireflies (2008, producentka)
Fragma: Nekakšen sindrom / Fragma: A Kind of Syndrome (2008, producentka)
Fragma: Ljubezen je energija / Fragma: Love=Energy (2008, producentka)
Baletna nastopa (2008, producentka)
Baletna zmešnjava, G.F.Händel: Suita v G-Duru (2008, producentka)
Štiri skice za portret Janeza Drozga (2008, producentka)
Sestrična / The Cousin (2009, producentka)
Ana / Ana (2009, producentka)
Krištofove slike / Krištofove obrazy / Krištof's Pictures (2009, producentka)
Darilo / Present, The (2009, producentka)
Lov na race / Duck Hunting (2009, producentka)
Trst je naš! / Trieste is Ours (2009, producentka)
Kralj Matjaž / King Mathias (2009, producentka)
Dotik / The Touch (2009, producentka)
Vasi pod vodo / Villages Under Water (2009, producentka)
Emergency Lane (2009, producentka)
To White (2009, producentka)
Doktor Savič / Doctor Savic (2009, producentka)
Srečko / Lucky (2009, producentka)
Nočni let / Night Flight, The (2009, producentka)
Samo še en obrat / Just Another Turn Around (2009, producentka)
Memento Mori - Sing Us a Song / Gust of Wonder (2009, producentka)
Doktor Savič / Doctor Savic (2009, producentka)
Nevidni prah / Invisible Dust (2009, producentka)
Igraj kolce (2009, producentka)
Soba 408 / Room No. 408 (2009, izvršna producentka)
Obletnica / Anniversary (2010, producentka)
Moški / Real Man, A (2010, producentka)
Naša demokracija / Our Democracy (2010, producentka)
Obisk / Visit, The (2010, producentka)
Klemen Klemen / Klemen Klemen (2010, producentka)
Klinci / Rascals (2010, producentka)
Generacija Južne Afrike / Generation of South Africa (2010, producentka)
Veter v meni / Wind Inside Me, The (2010, producentka)
Za zaprtimi očmi / Behind Closed Eyes (2010, producentka)
Bojim se zaspati / I'm Afraid To Sleep (2010, producentka)
To nisi ti / Maska (2010, producentka)
Dr. Savič / Doctor Savic (2010, producentka)
Kamijondžije (2010, producentka)
Župnikov konjiček / Parson's Pleasure (2010, producentka)
Doktor Savič / Doctor Savic (2010, producentka)
Kolaž - Odboj (2010, producentka)
Grenak konec / Bitter End (2010, producentka)
Klic v sili / Emergency Call (2010, producentka)
Doktor Savič (2010, producentka)
Doktor Savič (2010, producentka)
Ne vem še (2010, producentka)
Za zavesami (2010, producentka)
Guba (2010, producentka)
Bolha in teleskop (2010, producentka)
(Ob)viseti (2010, producentka)
Lep dan za umret (2010, producentka)
Postaja / Station, The (2011, producentka)
Trio Evterpa / Trio Evterpa (2011, producentka)
Ensamble 4 Saxess (2011, producentka)
Beli zajec / White Rabbit (2011, producentka)
Cesar / Emperor, The (2011, producentka)
Besni prerok / Furious Prophet, The (2011, producentka)
Peter Bossman dobrodošel / Welcome Peter Bossman (2011, producentka)
Smeti / Garbage day (2011, producentka)
Časovna banka / Time Bank (2011, producentka)
Poročnik in kurat / Lieutenant and Curate (2011, producentka)
Boben usode / Drums of destiny (2011, producentka)
Nikamor 13:22 / Nowhere 13:22 (2011, producentka)
Kje si stari? / What's up, dude? (2011, producentka)
Nad mestom se dani / Sunrise Over the City (2011, producentka)
Od nas neče dobiti niko ništa (2011, producentka)
Kill Kenny - When it's over (2011, producentka)
Cyrano de Bergerac / Cyrano de Bergerac (2011, producentka)
Sean Conneries, The - Bedn da smrdim (2011, producentka)
Astronavt (2011, producentka)
Rock Partyzani - Anka Partizanka (2011, producentka)
Pobeg / Escape (2011, producentka)
Rock Partyzani - Vsi v en glas (2011, producentka)
Kill Kenny - Tarirariii (2011, producentka)
Zmaj / Dragon (2011, producentka)
Karadžićev test / Karadžić's test (2011, producentka)
Doktor Savič / Doctor Savic (2011, producentka)
Noč akademij - Triada 2012 (2012, producentka)
DEAD FATHER, Kam je odšel naš Veliki Oče? / DEAD FATHER, Where Did Our Great Father Go To? (2012, producentka)
Božji otroci / Children of God (2012, producentka)
Kdo in kaj / Who and What (2012, producentka)
Benjamin / Benjamin (2012, producentka)
Maks / Maks (2012, producentka)
Messi se je poškodoval / Messi injured (2012, producentka)
Franček in Otilija / Franček and Otilija (2012, producentka)
Limonada / Lemonade (2012, producentka)
Kekec, tri dni pred poroko / Kekec, Three Days Before Marriage (2012, producentka)
Mladost / Youth (2012, producentka)
Sedmina / The Afters of a Funeral (2012, producentka)
Amelia / Amelia (2012, producentka)
Divji vzhod / Wild East (2012, producentka)
Časotresk / Time Turn (2012, producentka)
Montaža ekstaza (2012, produkcija)
Krvavice / Bloody Sausages (2012, producentka)
Na polno slab dan / Worst day ever (2012, producentka)
Kam / Where to (2013, producentka)
Ivan brez življenja / John Lacklife (2013, producentka)
Moje ime je Ogledalo / My name is Mirror (2013, producentka)
Na kolesih zgodovine / On the Wheels of History (2013, producentka)
Medijski projekt: Murko / Media product: Murko (2013, producentka)
Izhod / Leave, The (2013, producentka)
Prepričanje / Belief (2013, producentka)
Njen otrok / Her Child (2013, producentka)
Kopanje / Diving In (2013, producentka)
Prihodi odhodi / Arrivals Departures (2013, producentka)
Ž'vali (2013, producentka)
Avgust / Avgust (2013, producentka)
Ta zahvalni dan / This Thanksgiving Day (2013, producentka)
100 točk / Top Score (2013, producentka)
Free Božidar / Free Božidar (2014, producentka)
Rejnica / Foster Mom (2014, producentka)
Zdravo! / Nazdar! (2014, producentka)
Hiša odprtih rok / House of Open Arms, The (2014, producentka)
Mladi Menendes / Diego Menendes: The Early Years (2014, producentka)
Plavanje / Swimming (2014, producentka)
Talenti / Talent Show (2014, producentka)
Tujca / Strangers (2014, producentka)
Prespana pomlad / Springtime Sleep, The (2014, producentka)
Vroča lazanja / Hot Lasagne (2014, producentka)
Miss 3000 / Miss 3000 (2014, producentka)
Nisem ji pomahala, ko se je odpeljala z busom, čeprav vem, da je pogledala ven / I Didn't Wave Her Goodbye When She Left On a Bus Even Though I Knew She Looked Outside (2014, producentka)
Potenje morskega ježka / Sweating of Sea Urchins, The (2014, producentka)
Časovni stroj (2014, producentka)
Gremo mi po znanje (2014, producentka)
Csillag (2015, producentka)
Ognjeni fantje / Fire Boys (2015, producentka)
Alex / Alex (2015, producentka)
Smeh (2015, producentka)
Čevljarna / Shoemaker (2017, producentka)
Sestreljeni / Stricken, The (2017, producentka)
Anja Ganja / Anja Ganja (2017, producentka)
Ati / Dad (2017, producentka)
Prazne sobe / Empty Rooms (2017, producentka)
500 let / 500 Years (2017, producentka)

Mentorsko delo:
Preklete podlasice / Damn those weasles (2011), Izpit / Exam, The (2011), Onkraj (2011), Mesidž (2011), Potenje morskega ježka / Sweating of Sea Urchins, The (2014), Čevljarna / Shoemaker (2017), Sestreljeni / Stricken, The (2017), Anja Ganja / Anja Ganja (2017), Ati / Dad (2017), Prazne sobe / Empty Rooms (2017)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT (mentorsko delo):
A5520 - Izlet (projektna dokumentacija, mentorica), A5521 - Preklete podlasice (projektna dokumentacija, mentorica), A5522 - Onkraj (projektna dokumentacija, mentorica), A6902 - Razdejani ali kako mi je televizijska serija zlomila srce (magistrska naloga, asistentka mentorja)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2017 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Lev Nikolajevič Tolstoj (9.9.1828-20.11.1910)
Robert Altman (20.2.1925-20.11.2006)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Premio Europa Jerneju Lorenciju
Izred. prof. Jernej Lorenci je eden izmed dobitnikov nagrade Evropske ...
Zločin in kazen nagrajena na Borštnikovem srečanju
Po mnenju Društva gledaliških kritikov in teatrologov Slovenije je naboljša ...
Zamejen prejel nagrado na Poljskem
Kratki dokumentarni film Zamejen je prejel nagrado za najbolj inovativen ...
Potegujte se za GROSSMANNOVO NAGRADO 2017
Razpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2017. Na natečaju ...

0,703125