eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search

Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Vse železo bo zarjavelo in se uničilo v moji krvi (T. Šalamun) (2021)
Weight of Elephants, The (2013)
Plesni nastop ob svečani podelitvi akademijskih Prešernovih nagrad, diplom in magisterijev (2017)
Plesni nastop ob svečani podelitvi akademijskih Prešernovih nagrad, diplom in magisterijev (2018)
Plesni nastop ob svečani podelitvi akademijskih Prešernovih nagrad, diplom in magisterijev (2016)

New Archive Items
A2207 - Revolucij ne bo več (project documentation)
A2206 - Solzna dolina (project documentation)
A1574 - Naloga (1975, entrance exam paper)
A7917 - Fran Škofič: Gospod s Preska (1976, director s script)
A7916 - Milan Grgić: Jimmy odhaja (1976, typescript)

Most Wanted
Victoria (2015)
Jeanne Dielman, 23, quai du commerce, 1080 Bruxelles (1975)
Andrej Rubljov (1966)
Elizabeth: The Golden Age (2007)
Name of the Rose, The (1986)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Tina Kolenik

Blitz Kids - Miheljak, ..., Korun, Petrovič Lukić, Šavs, Kolenik - Kri - nolina - Kri - nolina - Kri - nolina - Kri - nolina - Kri - nolina - Kri - nolina - Popokatepetl - KRADU Zagreb - Popokatepetl - KRADU Zagreb - skupinska - Srebrno rebro - Kolenik, Harauer, Teržan, Bokšan - Srebrno rebro - Vidic, Zupančič, Bokšan, Bučevec, Kolenik -


Projects:
Kdo je tu nor (2002, Director)
Zgodbe vsakdanje norosti (2007, Costume Designer)
Utva / Seagull, The (Чайка, Čajka) (2008, Costume Designer)
Plešasta pevka / The Bald Singer (La Cantatrice Chauve) (2008, Costume Designer)
Macbeth / Macbeth (2008, Costume Designer)
Pozdravi / Les salutations (2008, Costume Designer)
Kandid ali optimizem / Candide, or Optimism (Candide, ou l'Optimisme) (2008, Costume Designer)
Roki na steni / Hands on the Wall (2008, Costume Designer)
Sestrična / The Cousin (2009, Costume Designer, Extra, Coakroom Attendant)
Projekt Hamlet (2009, Costume Designer)
Borutovo poletje (2009, Costume Designer)
Tartuffe ali Prevarant / Tartuffe ou l'Imposteur (2009, Costume Designer)
Modra soba / The Blue Room (2009, Costume Designer)
George Dandin / George Dandin (2010, Costume Designer)
Antigona / Ἀντιγόνη (Antigóne) (2010, Costume Designer)
Pobeg / Escape (2011, Actor)
Kri - nolina (2012, Author, Performer)
Orfej / Orfeo, L' (2012, Costume Designer, Make-Up Artist)
Leda z labodom (2014, Costume Designer, Concept Author, Performer)
Popokatepetl (2015, Actor, Coordinator)
Nežka / Nellie (2018, Costume Designer)

Mentoring Work:
Tartuffe / Tartuffe, ou l'Imposteur (2011), Lepotica in zver (2011), Medeja / Μήδεια / Mēdeia (2011), Žabe (2011), Alkestida / Ἄλκηστις (2011), Zavratne igre / Jeux de massacre (2011), Tri sestre, Utva (2012), Don Juan (2012), Priredba Učenih žensk J. P. Moliera: Učene pičke ali Naj svet šumi (2012), Potohodec (2012), Zadet pravi čas (2012), Julij Cezar / The Tragedy of Julius Caesar (2012), Tri sestre in Utva (2012), Poročilo akademiji (2012), Machine de Molière, La (2013), Umazane roke / Les Mains sales (2013), Metamorfoze (2013), Ničesar ne obžalujem (2013), Kaligula et al. (2013), Rešeni (2013), Predstava ob jezeru (Zidar) (2013), Kam / Where to (2013), Ivan brez življenja / John Lacklife (2013), Kings, Love and Shakespeare's Rock'n'roll (2013), Predstava ob jezeru (Grabnar) (2013), Predstava ob jezeru (Divjak) (2013), Stoli / Les Chaises (2013), Skomine / Crane (2013), Služkinji / Les Bonnes (2013), Njen otrok / Her Child (2013), Kopanje / Diving In (2013), 100 točk / Top Score (2013), Skupinska razstava kustomgrafskih skic, fotografij in kostumov (2013), Skozi kostum spregovorim (2013), Triko (drugi del, r. Ramšak) (2014), Triko (prvi del, r. Lucu) (2014), 1981 (2014), Berenika / Bérénice (2014), Andromaha / Andromaque (2014), Britanik / Britannicus (2014), Protection (2014), Zdaj letim! (2014), Tik pred revolucijo: Mladost (2014), Zaljubljenca v podzemni železnici, 1. del, r. Ramšak / The Underground Lovers (2014), Zaljubljenca v podzemni železnici, 2. del, r. Lucu / The Underground Lovers (2014), Avtorski projekt: Uspeh (2014), Talenti / Talent Show (2014), Gotska okna (2014), Čiščenje idiota (2015), Gozd se svetlika (2015), Jaz ali kdo drug (2015), Hamlet (2015), Striček Vanja (2015), Kralj Lear (2015), Služkinji (2015), Plešasta pevka (2015), La Justice ali utrujajoče ravnovesje (2015), Plešasta pevka (2015), Služkinji (2015), Tik pred revolucijo: Kako sem postal terorist (2015), Gospod Nahtingal Včeraj Zdaj (2015), Norčevanje teme (2015), Avtorski projekt: O ... (2015), Tri sestre (2015), Nazaj / Backwards (2015), Pravila igre (2015), Džroazanmo (2016), Antigona (2016), Kralj Ojdipus (2016), Malomeščanska svatba / Die Kleinbürgerhochzeit (2016), Ljubezen in smrt (2016), Hiša Bernarde Alba / La casa de Bernarda Alba (2016), Molièremobil (2016), Slastni gnus / Delicious Disgust, The (2016), Šum / Interference (2016), Jogi in škatla / Jogi And a Box (2016), Oropana duša / Robbed Soul (2016), Odets (2017), Murlin Murlo (2017), Modra (2017), Seksualna perverzija / Sexual Perversity in Chicago (2017), Hamlet (2017), Tumor v glavi! (Jovo na novo) (2017), Macbeth / The Tragedy of Macbeth (2017), Dogodek v mestu Gogi (2017), Tistega dne so se vsi sprehodili domov (2017), Čevljarna / Shoemaker (2017), Anja Ganja / Anja Ganja (2017), Kar ostane / What Remains (2017), Še sreča! / Lucky for us! (2017), Oleanna / Oleanna (2018), Zimska pravljica / The Winter's Tale (2018), Se mi vsaj ni treba poljubljati (2018), Ukročena trmoglavka / The Taming of the Shrew (2018), Idomenej / Idomeneus (2018), Dvoje sva in hkrati eno (2018), Srebrno rebro (2018), Kralj na Betajnovi (2018), Starci (2018), Spran / Washed Out (2018), Uvajanje / Apprenticeship (2018), Trenutek / Moment, The (2018), Otroci na oblasti / Power to the Children (2019), Od blizu / Closer (2019), Olympia Stadion / Olympia Stadium (2019), Kralj Lear / King Lear (2019), Požar / Fire (2019), Češnjevi kolački / Cherry Cupcakes (2019), Nihče ni rekel, da te moram imeti rad / Nobody Said I Have to Love You (2019), Roberto Zucco / Roberto Zucco (2020), Ljudožerci (2020), H genotipu Hamlet (2020), Kazimir in Karolina / Kasimir und Karoline (2020), Kvartet - videoprojekcija / Quartett (2020), Goli pianist ali Mala nočna muzika (2020), Kvartet (2020), Transnebesna železnica / Trans-celestial Railways (2020), Strah in beda Tretjega rajha / Furcht und Elend des III. Reiches (2021), Otava / Otava (2021), Mnogo ljubezni za nič (kolaž prizorov iz Shakespearja) (2021), Maks / Maks (2021), Žabe (2021), Noži v kurah / Knives in Hens (2021), Jagababa (2021), Soseda / Neighbours (2021), In je ostala noč / And the Night Remains (2021)

Items to borrow from AGRFT Archives:
A6705 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2015/2016 (playbill, Editor-in-Chief)
A6705 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2015/2016 (playbill, Author of the Exhibition)
A807 - Kdo je tu nor? (seminar - shooting script, Paper Author)
A4653 - Ruski kostum (playbill, Text Author)
A5859 - Koža, obleka in kostumi (seminar - student paper, Paper Author)
A5834 - Človeška koža kot kostum v kontekstu postmoderne kulture (masters thesis, Paper Author)
A6027 - Gledališki list AGRFT 2013/2014, zimski semester (playbill, Editor-in-Chief)
A6103 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2013/2014 (playbill, Editor-in-Chief)
A6104 - Program gledaliških produkcij AGRFT, poletni semester, 2013/2014 (leaflet, Editor)
A6200 - Gledališki list AGRFT, zimski semester 2014/2015 (playbill, Editor-in-Chief)
A6266 - Gledališki list AGRFT, poletni semester 2014/2015 (playbill, Editor-in-Chief)
A6698 - Gledališki list AGRFT, zimski semester, 2015/2016 (playbill, Editor-in-Chief)
A6774 - Gledališki list AGRFT, zimski semester, 2016/2017 (playbill, Editor)
A6774 - Gledališki list AGRFT, zimski semester, 2016/2017 (playbill, Photographer)
A6855 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2016/2017 (playbill, Editor-in-Chief)
A7142 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2017/2018 (playbill, Editor-in-Chief)
A7018 - Gledališki list AGRFT, zimski semester, 2017/2018 (playbill, Editor-in-Chief)
A7308 - Gledališki list AGRFT - poletni semester, 2018/2019 (playbill, Editor-in-Chief)
A7430 - Ženske v umetnosti (poster, Participating)
A7307 - Gledališki list AGRFT - zimski semester, 2018/2019 (playbill, Editor-in-Chief)
A7679 - Kostumi kot sestavni del vizualne podobe glasbenih izvajalcev - digitalna kopija (, Co-Mentor)
A7595 - Kostumi kot sestavni del vizualne podobe glasbenih izvajalcev (, Co-Mentor)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Bruce Lee (27.11.1940-20.7.1973)
Jimi Hendrix (27.11.1942-18.9.1970)
Kathryn Bigelow (27.11.1951-)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

News
Otava wins Best Cinematography
Iz Madrida, kjer se je odvila prva edicija filmskega festivala FICIMAD, ...
Potegujte se za Grossmannovo nagrado 2021
Razpisan je scenaristični natečaj za GROSSMANNOVO NAGRADO 2021. Na natečaju ...
Otava wins two awards
Kratki igrani film Otava je bil ponovno dvakrat okronan kot najboljši ...
Vesna goes to (In)visible
Čestitke ustvarjalcem kratkega dokumentarnega filma (Ne)vidni, ki so na ...

1,061523