eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search

Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Chevalier (2015)
Mandela: Long Walk to Freedom (2013)
Moment d'égarement, Un (2015)
Nocturama (2016)
American Pastoral (2016)

New Archive Items
V24149 (DVD)
V24148 (DVD)
V24051 (DVD)
V24146 (DVD)
V24147 (DVD)

Most Wanted
Noire de..., La (1966)
Once Upon a Time in America (1984)
Silence of the Lambs, The (1991)
Idi i smotri (1986)
Hacksaw Ridge (2016)

Valid XHTML 1.0 Transitional

RTV Slovenija



Projects:
Sonata v a-molu (Production Company)
Dekameron (14. epizoda) (Production Company)
Gibljive slike Božidarja Jakca - 1. del (1963, Production Company)
Gibljive slike Božidarja Jakca - 2. del (1963, Production Company)
Gibljive slike Božidarja Jakca - 3. del (1963, Production Company)
Prihranjeni funt (1966, Production Company)
Služkinji, TV priredba / Les Bonnes (1969, Production Company)
Erazem in potepuh (1971, Production Company)
Splavljenci (1972, Production Company)
Avtostop (1973, Production Company)
Mama umrla stop (1974, Production Company)
Hiša Marije Pomočnice (1975, Production Company)
Pravica vasi Brezje (1976, Production Company)
Hude sanje kancelista Jereba (1976, Production Company)
Ipavci (1977, Production Company)
Levstik (1981, Production Company)
Prva je gorela Rašica (1981, Production Company)
Kranjska razglednica (1981, Production Company)
Mati (1981, Production Company)
Pasja pot (1982, Production Company)
Rahel stik (1982, Co-Production Company)
Tri dni prej (1982, Co-Production Company)
Sremska fronta (1982, Production Company)
Festival (1982, Production Company)
Podvigi za poletno rabo (1982, Production Company)
Rodna letina (1983, Production Company)
Zmagujoča podoba narcisa (1983, Co-Production Company)
Sanjarjenje (1983, Co-Production Company)
Kolizej (1984, Production Company)
Klovni so bolni od smeha: Deska (1984, Production Company)
Pepelka na obisku (1984, Production Company)
Fant s kraguljem (1984, Production Company)
Holandec (1984, Production Company)
Mednarodna obzorja: J Koreja (1984, Production Company)
Mednarodna obzorja: ZDA (1984, Production Company)
Neskončna cesta (1984, Production Company)
Maček Muri in muca Maca (1984, Production Company)
Ostržek (1984, Production Company)
Obuti maček (1984, Production Company)
Pohujšanje v dolini Šentflorjanski / Blasphemy in the Valey of St. Florian, The (1985, Production Company)
Tisoč in več (1985, Co-Production Company)
Bela simfonija (1985, Production Company)
Dan kot vsak dan (1985, Production Company)
Avtoštoparka (1986, Production Company)
Nekaj na G. (1986, Co-Production Company)
Zima (1986, Co-Production Company)
Svetloba maternice (1986, Production Company)
Zvezdica zaspanka (1986, Production Company)
Vrnitev (1986, Production Company)
Vitezi neba (1986, Production Company)
15:10:20 (1986, Production Company)
Ljubezen nam je vsem v pogubo / Love is the Ruin of Us All (1987, Production Company)
Opera prima (1987, Co-Production Company)
Pridi sem in glejva (1987, Co-Production Company)
Beautiful side (hard) / Beautiful Side (Hard) (1987, Co-Production Company)
Nasmehi (1987, Production Company)
Tednik - Jezik v operi (1987, Production Company)
Skica (1987, Co-Production Company)
Nerazumljivosti (1988, Co-Production Company)
Akademija (1988, Co-Production Company)
Emil (1988, Co-Production Company)
Nina, kje si? / Nina, Where Are You? (1988, Co-Production Company)
Primer Vladimirja Pavlina / Vladimir Pavlin Case, The (1988, Co-Production Company)
Domov (1988, Co-Production Company)
Trinajstica / Thirteen (1988, Production Company)
Korak čez (1988, Production Company)
Razglednice / Postcards (1989, Co-Production Company)
Silicijev horizont (1989, Co-Production Company)
Divertimento in es (1989, Production Company)
Manjšine, bogastvo Evrope: Baski (1989, Production Company)
Mednarodna obzorja: ZDA (1989, Production Company)
Krivda (1990, Co-Production Company)
Sonce (1990, Co-Production Company)
Zakaj jih nisem vse postrelil? / Way Didn't I Shoot Them All? (1990, Co-Production Company)
Spirit of Action / Spirit of Action (1990, Co-Production Company)
Razdejanje (1990, Co-Production Company)
Janez Pavarotti - Pojoča žaba / Janez Pavarotti - The Singing Frog (1990, Co-Production Company)
Bajke na Slovenskem 1,3,4,5 (od 5) / 1.Prihod, 3.Varuhi narave, 4.Z ognjem in temo, 5.Dobro in zlo; mitologija; igr. dok. serija (1990, Production Company)
Tek za življenje (1990, Production Company)
Tek za življenje (1990, Production Company)
Odmevi v vetru (1991, Co-Production Company)
Metuljčica I. del / Little Butterfly (1991, Co-Production Company)
Mississippi (1991, Co-Production Company)
Fotograf (1991, Co-Production Company)
Balkanski revolveraši / Balkan Gunfighters (1991, Co-Production Company)
Ljubezen po kranjsko (1991, Production Company)
Cigan (1992, Production Company)
Umetniški večer: Gledališče Mileta Koruna (1992, Production Company)
Rodef Gloria de Žigi (1992, Co-Production Company)
Od Kneippa do kofetka s smetanco in nazaj (1992, Co-Production Company)
Sabajev / Sabajev (1992, Co-Production Company)
Cirkus Kansky / Kansky Circus (1992, Co-Production Company)
Branje Johna Cagea (1992, Co-Producer)
Prešernove pesmi - Pevcu (1992, Co-Production Company)
Prešernove pesmi - Memento mori (1992, Co-Production Company)
Prešernove pesmi - Kam (1992, Co-Production Company)
To je pot (1992, Co-Production Company)
Sanjal bom kostanje (1992, Co-Production Company)
Cvetje v jeseni (1992, Co-Production Company)
Zgodba, ki je (1993, Co-Production Company)
Good rockin' tonight / Good Rockin' Tonight (1993, Co-Production Company)
Srečno! (1993, Co-Production Company)
Še en dan (1993, Co-Production Company)
V soju noči (1993, Co-Production Company)
Maruška (1993, Co-Production Company)
Tisti Mojčini (1993, Production Company)
Obrti na Slovenskem - Medičarji in svečarji (1993, Production Company)
Obrti na Slovenskem - Apnarji in oglarji (1993, Production Company)
Obrti na Slovenskem - Pletarji (1993, Production Company)
Obrti na Slovenskem - Lončarji (1993, Production Company)
Obrti na Slovenskem - Sodarji (1993, Production Company)
Obrti na Slovenskem - Kolarji in kovači (1993, Production Company)
Obrti na Slovenskem - Čipkarice (1993, Production Company)
Obrti na Slovenskem - Piparja (1993, Production Company)
Obrti na Slovenskem - Umetne rože (1993, Production Company)
Kako sem ujel Sokola / How I Cought the Falcon (1993, Production Company)
Waiting (1993, Co-Production Company)
Na obali (1993, Production Company)
Generalka (1993, Production Company)
Mesto umora (1994, Co-Production Company)
Green Dragons / Green Dragons (1994, Co-Production Company)
Pisave - Ronald Harwood (1994, Production Company)
Plaža / Beach, The (1994, Co-Production Company)
Bajazid, človek bomba / Bajazid - The Walking Bomb (1994, Co-Production Company)
Tik (1994, Co-Production Company)
Radio / Radio (1994, Co-Production Company)
Razjarnikovi v prometu (1994, Production Company)
Tednik - O prostorskih problemih AGRFT (1995, Production Company)
Radio.doc / Radio.doc (1995, Production Company)
Syrya / Syrya (1995, Co-Production Company)
Fant, pobratim smrti (1995, Production Company)
Povodni mož / The Underwater Man (1995, Co-Production Company)
Lunar / Moonwalker (1995, Co-Production Company)
Cesta v pekel / Road To Hell (1995, Co-Production Company)
Lojze se je zbudil tako kot ponavadi / Lojze Woke Up As Usually (1995, Production Company)
Električni stol nad Ljubljano ali Kaj počne slikar z dvema kovčkoma / An Electric Chair Above Ljubljana or What a Painter Can Do With Two Suitcases (1995, Co-Production Company)
Druga izmena (1995, Co-Production Company)
Povečava - Študentsko gibanje 1968 - 1972 (1996, Production Company)
8. dan (1996, Production Company)
Smehljaj / Smile, The (1996, Co-Production Company)
Čamčatka / Melitta (1996, Production Company)
Pepelca / Cinders (1996, Co-Production Company)
Diareja Co. / Diarrhea Co. (1996, Co-Production Company)
Izgubljene besede / Lost Words (1996, Co-Production Company)
Pavji krik / Peacock's Scream (1996, Co-Production Company)
Otrok ni nič naredil (1996, Production Company)
8. dan / Avignon 95, Divina Commedia, dok. (1996, Production Company)
Perpetuum (1996, Production Company)
Ameriška pravljica (1996, Production Company)
Skrivnost kapitanovega dnevnika (1996, Production Company)
Brez štroma / FREAKquences (1997, Co-Production Company)
Čarobni prsti / Magic Fingers (1997, Co-Production Company)
Vivere / Vivere (1997, Co-Production Company)
Romeo in Julija iz Kočevskega roga / Romeo and Juliet of the Forest (1997, Co-Production Company)
Koromandija / Xanadu (1997, Co-Production Company)
Otroci na cesti / Children on Street (1997, Co-Production Company)
Črepinjice / Breakages (1997, Co-Production Company)
Mestna pravljica (1997, Production Company)
Pasje življenje (1997, Production Company)
TV zgodovina (1998, Subject of discussion)
Noč v hotelu / Night in a Hotel (1998, Co-Production Company)
Vbod / The Prick (1998, Co-Production Company)
Stan / Stan (1998, Co-Production Company)
Rave do jutra in naprej / Rave Till The Morning And Further (1998, Co-Production Company)
Zijalo / Zijalo (1998, Co-Production Company)
Zjutro / A.M. (1998, Co-Production Company)
Sine / Sonny (1998, Co-Production Company)
Rop stoletja / Robbery of the Century, The (1998, Co-Production Company)
Oglas / Personal (1998, Co-Production Company)
Dim ni kar dim / Smoking It Off (1998, Co-Production Company)
Videl sem Elvisa / I Saw Elvis (1998, Production Company)
Sanjal sem o letenju (1998, Production Company)
Persona non grata (1998, Production Company)
Urban - skice za portret glasbenika / Urban - Sketches for a Portrait of A Musician (1998, Production Company)
Patriot / Patriot (1998, Co-Production Company)
KramArt (1998, Production Company)
Chubby was here - Šumiju v slovo / Chubby Was Here - Farewell Šumi (1999, Production Company)
10. planet / Tenth Planet, The (1999, Co-Production Company)
Ščetka / Brush, A (1999, Co-Production Company)
Podobe mesta / City Images (1999, Co-Production Company)
Krefli (1999, Production Company)
Vrt / Garden, The (1999, Co-Production Company)
V tranzitu / In Transit (1999, Co-Production Company)
Jezero / Lake, The (1999, Co-Production Company)
Kaj bi še rad? / The Ultimate Guide for Bachelors (1999, Co-Production Company)
Z nožem / With the Knife (1999, Co-Production Company)
Menhir / Menhir (1999, Co-Production Company)
Radovedni Taček: Olje (1999, Production Company)
Neptun - Skrivnostni planet / Neptun - The Secret Planet (1999, Participating)
Cesta / Road (2000, Co-Production Company)
Portret Milka Šparembleka (2000, Production Company)
Portreta z ozadjem / Two Portraits With Background (2000, Co-Production Company)
Z ljubeznijo / With Love (2000, Co-Production Company)
Figurae veneris / Figuae Veneris (2000, Co-Production Company)
MyWay / MyWay (2000, Co-Production Company)
Jebiga (2000, Co-Production Company)
Nekoga moraš imeti rad / You Have to Love Somebody (2000, Co-Production Company)
Žile / Žile (2000, Co-Production Company)
Milagros / Milagros (2000, Co-Production Company)
Dvakrat na teden / Twice a Week (2000, Co-Production Company)
Flašofon / Bottlephone (2000, Co-Production Company)
Naj ostane med nami (2000, Production Company)
Gusarski pohod / No more Heroes (2000, Co-Production Company)
Tišina pred nevihto / Calm Before the Storm (2000, Co-Production Company)
Predor / Tunnel, The (2000, Co-Production Company)
Življenje od znotraj / Life, As From Inside (2000, Production Company)
Dosje: Volitve - praznik demokracije (2000, Production Company)
Mavrične stopinje (2000, Production Company)
Tomažev svet (2000, Production Company)
Get back (2001, Production Company)
Stebri slovenskega gledališča: Milena Muhič / Pillars of Slovenian Theatre: Milena Muhič (2001, Production Company)
Stebri slovenskega gledališča: Boris Cavazza / Pillars of Slovenian Theatre: Boris Cavazza (2001, Production Company)
Stebri slovenskega gledališča: Zlatko Šugman / Pillars of Slovenian Theatre: Zlatko Šugman (2001, Production Company)
Stebri slovenskega gledališča: Arnold Tovornik / Pillars of Slovenian Theatre: Arnold Tovornik (2001, Production Company)
Stebri slovenskega gledališča: Vladimir Skrbinšek / Pillars of Slovenian Theatre: Vladimir Skrbinšek (2001, Production Company)
Martin Krpan (2001, Production Company)
Knjige na potepu / Books On Wheels (2001, Co-Production Company)
Pavle / Pavle (2001, Co-Production Company)
Oblak / Cloud, The (2001, Co-Production Company)
Hot dog / Hot dog (2001, Co-Production Company)
En dan / One Day (2001, Co-Production Company)
Barabe! / Rascals! (2001, Co-Producer)
Let it be / Let it be (2001, Production Company)
Marko Marin. Dobri Duh Gledališča in Njegova 'Speča lepotica' (2001, Production Company)
Proslava ob dnevu državnosti (2001, Production Company)
V restavratorjevem kraljestvu filma (2002, Production Company)
Orgazmus / Orgasmus (2002, Co-Production Company)
Zlato srce / Golden Heart (2002, Co-Production Company)
Vladimir (2002, Production Company)
Karlo Kroneger (2002, Production Company)
TIGR (2002, Production Company)
Svet v letu 2002 (2002, Production Company)
Che Sara / Che Sara (2002, Co-Production Company)
Izlet / The Excursion (2002, Co-Production Company)
Boš pa mrzlo jedo / So, You Will Eat It Cold (2002, Co-Production Company)
Odlepljeni / Unplugged (2002, Co-Production Company)
Ukradeni otroci / Stolen Children, The (2002, Co-Production Company)
Mesečniki danes spijo / Sleepwalkers Sleep Tonight (2002, Co-Production Company)
Ko bom jaz umrl, bo en majhen pogreb / When I Die, It Will Be a Small Funeral (2002, Co-Production Company)
Selitev / Moving Away (2002, Co-Production Company)
Fužine zakon / Fužine Rules (2002, Co-Production Company)
Portret Lenče Ferenčak (2002, Production Company)
Težave viteza Gabra (2002, Production Company)
Slovenci v Južni Afriki / Slovenians in South Afrika (2002, Production Company)
Pozabljeni zaklad (2002, Co-Production Company)
Slovenians in South Africa / Slovenci v Južni Afriki (2002, Production Company)
Modra soba / Blue Room (2003, Co-Production Company)
Sezona 90/91 / Season 90/91 (2003, Co-Production Company)
Zgodba z zahodne strani / West Side Story (2003, Production Company)
Iskanje popolnega mesta (2003, Production Company)
Oko sokolovo / Eye Of The Tiger (2003, Co-Production Company)
Elektro-Orson / Elektro-Orson (2003, Co-Production Company)
Vlažnost 81% / Humidity 81% (2003, Co-Production Company)
Dan v mestu / Day In the City (2003, Co-Production Company)
Bolje kot orgazem / Better Than An Orgasm (2003, Co-Production Company)
Zabava za rojstni dan / The Birthday Party (2003, Production Company)
Phantom / Phantom (2003, Co-Production Company)
Mati in hči (2003, Production Company)
Kaliber 0.46 (2003, Production Company)
Jaz sem Vinko / I am Vinko (2004, Co-Production Company)
Peter Kržišnik / Peter (2004, Co-Production Company)
Štejemo / We Count (2004, Co-Production Company)
Avgust Šek / Avgust Sek (2004, Co-Production Company)
Očetnjava / Fatherhood (2004, Production Company)
Uspavanka / Lullaby (2004, Co-Production Company)
C'est la vie / C'est la vie (2004, Co-Production Company)
Solzice / Lilies of the Valley (2004, Production Company)
Kyrie (2004, Production Company)
Pisarniška zgodba (2004, Co-Production Company)
Stari Tišler (2004, Production Company)
Rd bi vidu pot (2004, Production Company)
Alter Ego / Alter Ego (2004, Production Company)
Dialog (2004, Co-Production Company)
Potovka (2004, Production Company)
Ločitev v 4 korakih / Divorce in Four Easy Steps (2004, Co-Production Company)
Naše sardine / Our Sardines (2004, Co-Production Company)
Sigmundove sanje / The Dreams of Profesor Sigmund (2004, Co-Production Company)
Mladi virtuozi (2004, Production Company)
Postrvin kvintet (2004, Production Company)
Sedem ur v pet poglavjih (2004, Co-Production Company)
Child In Time / Otrok v času (2004, Co-Producer)
Cabaret / Cabaret (2004, Co-Production Company)
Pod klobukom (2004, Production Company)
Ljudje, ki jih ni (2004, Production Company)
Želim vse (2004, Production Company)
Čokoladne sanje (2004, Production Company)
Stanovanje v tretjem nadstropju / Apartment on the 3rd Floor (2005, Co-Production Company)
Barve / Colours (2005, Co-Production Company)
Pop / Priest in Prison (2005, Co-Production Company)
Reka na Poljskem / River in Poland (2005, Co-Production Company)
Primer: Vain / The Vain Case (2005, Co-Production Company)
Pes, ki je umrl ob pravem času / The Dog Died at the Right Time (2005, Co-Production Company)
A mia madre - Moji materi / To my Mother (2005, Co-Production Company)
Angoraangora / Angoraangora (2005, Co-Production Company)
Sretan put Nedime / Good Luck Nedim (2005, Co-Production Company)
Quick View / Quick View (2005, Co-Production Company)
Snubač / The Proposal (2005, Co-Production Company)
Telegram / Telegram (2005, Production Company)
Veliki pobeg / The Great Escape (2005, Co-Production Company)
Sanje / Dreaming (2005, Production Company)
Gramatikus / Gramatikus (2005, Co-Production Company)
Ko naju več ne bo / When the Two of Us Are Gone (2005, Co-Production Company)
Kruhovo leto (2005, Production Company)
Druga generacija (2005, Production Company)
Iščemo povprečnega Slovenca (2005, Production Company)
Črno na belem – 25 let Nove revije (2005, Production Company)
Življenje kot v filmu / Life as in a Movie (2005, Production Company)
Pod klobukom: 100 let filma (2005, Production Company)
Zvesti prijatelji (2005, Production Company)
Američanke / 100% Slovenian (2005, Co-Production Company)
Časovna zmešnjava / Time Mess (2005, Co-Production Company)
Gverilci / Guerrilla Men (2005, Production Company)
Ples besed / Dance of Words (2006, Co-Production Company)
Avdienca / Audience (2006, Co-Production Company)
Libero / Libero (2006, Co-Production Company)
Miza, ki tudi laže / Table, that also Tells Lies (2006, Co-Production Company)
Rupa / Luknja / Hole, The (2006, Co-Production Company)
Moje male ljubice / Some Girls (2006, Co-Production Company)
Hočem osvojiti svet (2006, Production Company)
Pokemon je za froce / Pokemon is for Kids (2006, Co-Production Company)
Poet slovenskega filma (2006, Production Company)
Kot ptič / Like a Bird (2006, Co-Production Company)
1/2 / 1/2 (2006, Co-Production Company)
Prezgodaj dva metra spodaj / Almost Six Feet Too Deep (2006, Co-Production Company)
Obleka / A Dress (2006, Co-Production Company)
Hej, tovariši / Hey Ho Comrades (2006, Co-Production Company)
Končno na svojem (2006, Co-Production Company)
Nataliteta (2006, Co-Production Company)
Živela vlada / The police (2006, Co-Production Company)
Inkognito / Incognito (2006, Co-Production Company)
Okvir za nekaj slik: Portret Karpa Godine (2006, Production Company)
Santonino v Savinjski pokrajini / Santonino Goes to Savinja Region (2006, Production Company)
Kosilnica (2006, Production Company)
Zabava na plaži pri Suarez Guaran Sanchez / Beach Party at Suarez Guaran Sancez (2006, Co-Production Company)
Nina in zajec / Nina and the Rabbit (2006, Co-Production Company)
Skušnjava / Temptation (2006, Co-Production Company)
con anima (2006, Production Company)
Fabiani : Plečnik / Fabiani vs. Plečnik (2006, Production Company)
Iz opusa Janka Ravnikarja - klavirski recital / Janko Ravnikar opus - piano recital (2006, Co-Production Company)
Kvartet kitar, nokturno za violino in kitaro / Guitar Quartet, Nocturne for violin and guitar (2006, Co-Production Company)
Mednarodna obzorja: Kosovo (2006, Production Company)
Moj pogled na svet (2006, Production Company)
Mladi virtuozi - kitarski duo Črnobelo / Young virtuosos - Quartet of clarinets (2006, Co-Production Company)
Nekdanje svečanosti. Baletna predstava ob 100-letnici rojstva Pina Mlakarja (2007, Production Company)
Večna baletna domačija II (2007, Production Company)
Slovenija v cameri obscuri. 2. del: Religija, družina, delo. (2007, Production Company)
Slovenija v cameri obscuri. 1. del: Ljubezen. (2007, Production Company)
Slovenija v cameri obscuri. 3. del: Politika, vojna. (2007, Production Company)
Umetnost igre (2007, Production Company)
Amor magister optimus / Love is the Greatest Teacher (2007, Co-Production Company)
Kakor v nebesih, tako na zemlji (2007, Production Company)
Družina / The Family (2007, Co-Production Company)
Agape / Agape (2007, Co-Production Company)
Osa / Wasp, The (2007, Co-Production Company)
Srce je žalostno / The Heart is Sad (2007, Co-Production Company)
Proti oknu / Against the Window (2007, Co-Production Company)
Klepet s Piko / A Chat with Pika (2007, Co-Production Company)
Dedek Mraz / Grandpa Frost (2007, Co-Production Company)
To je Slovenija / This is Slovenia (2007, Co-Production Company)
Vučko / Wolfy (2007, Co-Production Company)
Bordo rdeča / Burgundy Red (2007, Co-Production Company)
Razsutje - igre poslednjih dni / Games of the Last Days (2007, Co-Production Company)
Pogrešal te bom / I'll Miss You (2007, Co-Production Company)
Kot dva polža / Like Two Snails (2007, Co-Production Company)
Lucifer / Lucifer (2007, Co-Production Company)
Anatolova poroka / Anatol's Wedding (2007, Co-Production Company)
8. DAN, 13. december 2007 (2007, Production Company)
Embrio / Embrio (2007, Co-Production Company)
Bankirke (2007, Production Company)
Otroci s Petrička / Children From Petriček Hill (2007, Co-Producer)
Dvojne igre / Double Games (2007, Co-Production Company)
Škandal / Affair (2007, Co-Production Company)
Doktor Savič / Doktor Savič (2007, Co-Production Company)
Dr. Savič (2007, Co-Production Company)
Bela gospa / White Lady (2007, Production Company)
Mladi virtuozi - kvartet klarinetov / Young virtuosos - Quartet of clarinets (2007, Co-Production Company)
Mladi virtuozi; Trio Irenema, Duo Decorde (2007, Co-Production Company)
Treba je gledati s srcem (2007, Production Company)
Pod klobukom: 1. del (2007, Production Company)
Resnica o Holmecu (2007, Production Company)
Mednarodna obzorja: Ruanda - Dežela tisočerih gričev (2007, Production Company)
Bela, Modra, Rdeča (2007, Production Company)
Obrazi planinskega polja (2007, Production Company)
Svetovci (2007, Production Company)
Tunel upanja (2007, Co-Production Company)
Slončki / Elephants (2008, Co-Production Company)
Romulus Veliki / Romulus the Great (2008, Co-Production Company)
Posnetek od blizu / Dubravka Tomsic: Close-Up (2008, Production Company)
Hit poletja (2008, Production Company)
Omizje (2008, Production Company)
Skrbnik / Caretaker (2008, Co-Production Company)
Roki na steni / Hands on the Wall (2008, Co-Production Company)
Lasje / Hair Extensions (2008, Co-Production Company)
Nebo nad blokom / Sky Above the Town (2008, Co-Production Company)
Vodni čut / Sense Of a Water (2008, Co-Production Company)
Dan v Benetkah / Day in Venice (2008, Co-Production Company)
Janez Janša: projekt / Janez Janša: The Project (2008, Co-Production Company)
Samoupravni organ / Communist Man, The (2008, Co-Production Company)
Bajsa / Fatty, The (2008, Co-Production Company)
Soldat / Soldier (2008, Co-Production Company)
Ni vse črno belo / Not everything black and white (2008, Co-Production Company)
Hedda Gabler, konec / Hedda Gabler, The End (2008, Co-Production Company)
Hedda Gabler, trikotnik / Hedda Gabler, Triangle (2008, Co-Production Company)
Hedda Gabler, album / Hedda Gabler, Album (2008, Co-Production Company)
Hedda Gabler, rokopis / Hedda Gabler, Manuscript (2008, Co-Production Company)
Glasnik slovenske brežine / Messenger of Slovenian Shores, The (2008, Production Company)
Preizkus z jabolkom / The Apple Test (2008, Co-Production Company)
Fragma: Merica sreče / Fragma: An Ounce of Luck (2008, Co-Production Company)
Fragma: V roju kresnic / Fireflies (2008, Co-Production Company)
Fragma: Nekakšen sindrom / Fragma: A Kind of Syndrome (2008, Co-Production Company)
Fragma: Ljubezen je energija / Fragma: Love=Energy (2008, Co-Production Company)
Baletna nastopa (2008, Co-Production Company)
Baletna zmešnjava, G.F.Händel: Suita v G-Duru (2008, Co-Production Company)
Štiri skice za portret Janeza Drozga (2008, Co-Production Company)
3 x ekstremno (2008, Production Company)
Ujeti trenutek (2008, Production Company)
Vaja zbora / Choir rehearsal (2008, Production Company)
Marija in Andrej (2008, Production Company)
Veronika in Friderik / Veronika and Friderik (2008, Production Company)
Vampir z Gorjancev / Vampire from Gorjanci (2008, Production Company)
Vsakdan ni vsak dan / Every Day Is Not The Same (2008, Production Company)
Za podobo vidnega (2008, Production Company)
Kiparjenje časa (2008, Production Company)
Andrej Komel Plemeniti Sočerban (2009, Production Company)
Sestrična / The Cousin (2009, Co-Production Company)
Ana / Ana (2009, Co-Production Company)
Kako nastane lutkovna predstava / How a Puppet Performance is Made (2009, Production Company)
Darilo / Present, The (2009, Co-Production Company)
Lov na race / Duck Hunting (2009, Co-Production Company)
Trst je naš! / Trieste is Ours (2009, Co-Production Company)
Kralj Matjaž / King Mathias (2009, Co-Production Company)
Dotik / The Touch (2009, Co-Production Company)
Vasi pod vodo / Villages Under Water (2009, Co-Production Company)
Igra s pari (2009, Production Company)
Emergency Lane (2009, Co-Production Company)
To White (2009, Co-Production Company)
Doktor Savič / Doctor Savic (2009, Co-Production Company)
Srečko / Lucky (2009, Co-Production Company)
Nočni let / Night Flight, The (2009, Co-Production Company)
Samo še en obrat / Just Another Turn Around (2009, Co-Production Company)
Memento Mori - Sing Us a Song / Gust of Wonder (2009, Co-Production Company)
Doktor Savič / Doctor Savic (2009, Co-Production Company)
Nevidni prah / Invisible Dust (2009, Co-Production Company)
Igraj kolce (2009, Co-Production Company)
Šola pod fašizmom (2009, Production Company)
Človek, bogat je tisti, ki daje (2009, Production Company)
Miting resnice (2009, Production Company)
Tolažnik (2009, Production Company)
Distorzija / Distortion (2009, Production Company)
Slovenija skozi umetnost - Slovenski magazin (2009, Production Company)
Angela Vode: Skriti spomin / Angela Vode: Secret memories (2009, Production Company)
Soba 408 / Room No. 408 (2009, Production Company)
Slowind: veter (2009, Production Company)
Prihajam iz Gaze (2009, Production Company)
Alma Mater Labacensis - Med tradicijo in izzivi časa (2009, Production Company)
Stoji drevo (2009, Production Company)
Hodnik (2009, Production Company)
Alma M. Karlin - Samotno potovanje (2009, Production Company)
Večni Študent (2009, Production Company)
Obrazi drugačnosti (2009, Production Company)
Svetovci - kratka verzija (2010, Production Company)
Obletnica / Anniversary (2010, Co-Production Company)
Moški / Real Man, A (2010, Co-Production Company)
Odmevi pogledov Jakoba Ježa (2010, Production Company)
Naša demokracija / Our Democracy (2010, Co-Production Company)
Majoš (2010, Production Company)
888 (2010, Production Company)
Obisk / Visit, The (2010, Co-Production Company)
Klemen Klemen / Klemen Klemen (2010, Co-Production Company)
Klinci / Rascals (2010, Co-Production Company)
Generacija Južne Afrike / Generation of South Africa (2010, Co-Production Company)
Veter v meni / Wind Inside Me, The (2010, Co-Production Company)
Za zaprtimi očmi / Behind Closed Eyes (2010, Co-Production Company)
Povsem običajne zgodbe (2010, Production Company)
Skica za portret (2010, Production Company, Producer)
Začasna tovarna - kratka verzija (2010, Production Company)
Večni študent - kratka verzija (2010, Production Company)
Bojim se zaspati / I'm Afraid To Sleep (2010, Co-Production Company)
To nisi ti / Maska (2010, Co-Production Company)
Dr. Savič / Doctor Savic (2010, Co-Production Company)
Župnikov konjiček / Parson's Pleasure (2010, Co-Production Company)
Doktor Savič / Doctor Savic (2010, Co-Production Company)
Grenak konec / Bitter End (2010, Co-Production Company)
Pogled na... (2010, Production Company)
Ko strese stres (2010, Production Company)
Cincarji - Vlahi, prikrito ljudstvo Evrope (2010, Production Company)
Odkriti ples: Mirko Ramovš (2010, Production Company)
Milan Mihelič, arhitekt (2010, Production Company)
Vlomilci delajo poleti (2010, Production Company)
Branko, življenje v teku (2010, Production Company)
Doktor Savič (2010, Co-Production Company)
Doktor Savič (2010, Co-Production Company)
Črni bratje / Black Brothers (2010, Production Company)
Pianista (2010, Co-Production Company)
Kandidatka in šofer / Candidate and the Chauffeur, The (2010, Production Company)
Marko skače (2010, Production Company)
Naravni parki: Alpe - Kamnine 2 (2010, Production Company)
Naravni parki: Alpe - Površje 1 (2010, Production Company)
Naravni parki: Alpe - Površje 2 (2010, Production Company)
Naravni parki: Alpe - Živali 1 (2010, Production Company)
Naravni parki: Alpe - Živali 2 (2010, Production Company)
Naravni parki: Alpe - Rože 1 (2010, Production Company)
Naravni parki: Alpe - Rože 2 (2010, Production Company)
Lep dan za umret (2010, Co-Production Company)
Kulturni vrhovi (2010, Production Company)
Milijoni skriti v kamnih (2010, Production Company)
Postaja / Station, The (2011, Co-Production Company)
Trio Evterpa / Trio Evterpa (2011, Co-Production Company)
Ensamble 4 Saxess (2011, Co-Production Company)
Beli zajec / White Rabbit (2011, Co-Production Company)
Leteči človek (2011, Production Company)
Pod perutnico noči (2011, Production Company)
Skriti vrh (2011, Production Company)
Godec, zaigraj na škant, da pokažemo nov gvant! (2011, Production Company)
Cesar / Emperor, The (2011, Co-Production Company)
Besni prerok / Furious Prophet, The (2011, Co-Production Company)
Peter Bossman dobrodošel / Welcome Peter Bossman (2011, Co-Production Company)
Smeti / Garbage day (2011, Co-Production Company)
Časovna banka / Time Bank (2011, Co-Production Company)
Poročnik in kurat / Lieutenant and Curate (2011, Co-Production Company)
Boben usode / Drums of destiny (2011, Co-Production Company)
Nikamor 13:22 / Nowhere 13:22 (2011, Co-Production Company)
Kje si stari? / What's up, dude? (2011, Co-Production Company)
Nad mestom se dani / Sunrise Over the City (2011, Co-Production Company)
Od nas neče dobiti niko ništa (2011, Co-Production Company)
Kill Kenny - When it's over (2011, Co-Production Company)
Cyrano de Bergerac / Cyrano de Bergerac (2011, Co-Production Company)
Dosje: Milan Kučan (2011, Production Company)
Sean Conneries, The - Bedn da smrdim (2011, Co-Production Company)
Astronavt (2011, Co-Production Company)
Rock Partyzani - Anka Partizanka (2011, Co-Production Company)
Pobeg / Escape (2011, Co-Production Company)
Rock Partyzani - Vsi v en glas (2011, Co-Production Company)
Sean Conneries, The - Never Ever (2011, Co-Production Company)
Kill Kenny - Tarirariii (2011, Co-Production Company)
Zmaj / Dragon (2011, Co-Production Company)
Gospa, ki z oblačenjem slači (2011, Production Company)
Filmska šola (2011, Production Company)
Karadžićev test / Karadžić's test (2011, Co-Production Company)
Doktor Savič / Doctor Savic (2011, Co-Production Company)
Božična večerja (2011, Production Company)
Neizstreljeni naboj (2011, Production Company)
Ruth 246,8 (2011, Production Company)
Noč akademij - Triada 2012 (2012, Co-Production Company)
DEAD FATHER, Kam je odšel naš Veliki Oče? / DEAD FATHER, Where Did Our Great Father Go To? (2012, Co-Production Company)
Božji otroci / Children of God (2012, Co-Production Company)
Kdo in kaj / Who and What (2012, Co-Production Company)
Benjamin / Benjamin (2012, Co-Production Company)
Maks / Maks (2012, Co-Production Company)
Messi se je poškodoval / Messi injured (2012, Co-Production Company)
Franček in Otilija / Franček and Otilija (2012, Co-Production Company)
Limonada / Lemonade (2012, Co-Production Company)
Kekec, tri dni pred poroko / Kekec, Three Days Before Marriage (2012, Co-Production Company)
Mladost / Youth (2012, Co-Production Company)
Sedmina / The Afters of a Funeral (2012, Co-Production Company)
Ko sem se pogledala v ogledalo, sem bila videti stara (2012, Co-Production Company)
Divji vzhod / Wild East (2012, Co-Production Company)
Časotresk / Time Turn (2012, Co-Production Company)
Krvavice / Bloody Sausages (2012, Co-Production Company)
Na polno slab dan / Worst day ever (2012, Co-Production Company)
Kuharska knjiga dr. Angele Piskernik / Kochbuch von Dr. Angela Piskernik, Das (2012, Production Company)
Zlati teptači (2012, Production Company)
F. S. Finžgar: Zapuščina strica Jurja (2012, Production Company)
32. Srečanje tamburašev in mandolinistov Slovenije 1/3 (2012, Production Company)
32. Srečanje tamburašev in mandolinistov Slovenije 2/3 (2012, Production Company)
32. Srečanje tamburašev in mandolinistov Slovenije 3/3 (2012, Production Company)
Glasbeni triumf (2012, Co-Production Company)
Ivan brez življenja / John Lacklife (2013, Co-Production Company)
Moje ime je Ogledalo / My name is Mirror (2013, Co-Production Company)
Na kolesih zgodovine / On the Wheels of History (2013, Co-Production Company)
Medijski projekt: Murko / Media product: Murko (2013, Co-Production Company)
Izhod / Leave, The (2013, Co-Production Company)
Prepričanje / Belief (2013, Co-Production Company)
Njen otrok / Her Child (2013, Co-Production Company)
Kopanje / Diving In (2013, Co-Production Company)
Ž'vali (2013, Co-Production Company)
Avgust / Avgust (2013, Co-Production Company)
Ta zahvalni dan / This Thanksgiving Day (2013, Co-Production Company)
100 točk / Top Score (2013, Co-Production Company)
Ljubljansko jutro, benečanski večer (2013, Production Company)
Zapelji me / Seduce Me (2013, Production Company)
Velika imena malega ekrana - Winnetou se vrača z Demetrom Bitencem (2013, Production Company)
Na koncu ceste (2013, Production Company)
Free Božidar / Free Božidar (2014, Co-Production Company)
Rejnica / Foster Mom (2014, Co-Production Company)
Zdravo! / Nazdar! (2014, Co-Production Company)
Hiša odprtih rok / House of Open Arms, The (2014, Co-Production Company)
Mladi Menendes / Diego Menendes: The Early Years (2014, Co-Production Company)
Plavanje / Swimming (2014, Co-Production Company)
Talenti / Talent Show (2014, Co-Production Company)
Tujca / Strangers (2014, Co-Production Company)
Prespana pomlad / Springtime Sleep, The (2014, Co-Production Company)
Svetlo črna / Bright Black (2014, Co-Production Company)
Vroča lazanja / Hot Lasagne (2014, Co-Production Company)
Miss 3000 / Miss 3000 (2014, Co-Production Company, Production Company)
Nisem ji pomahala, ko se je odpeljala z busom, čeprav vem, da je pogledala ven / I Didn't Wave Her Goodbye When She Left On a Bus Even Though I Knew She Looked Outside (2014, Co-Production Company)
Potenje morskega ježka / Sweating of Sea Urchins, The (2014, Co-Production Company)
Čas, minevanje (2015, Production Company)
Csillag (2015, Co-Production Company)
Ognjeni fantje / Fire Boys (2015, Co-Production Company)
Alex / Alex (2015, Co-Production Company)
Smeh (2015, Co-Production Company, Co-Production Company)
V postelji s Titom / Sleeping With Tito (2015, Co-Production Company)
Veverce / Squirrels (2015, Co-Production Company)
Punca brez imena / Girl Without a Name, The (2015, Co-Production Company)
Nazaj / Backwards (2015, Co-Production Company)
Na novo / Anew (2015, Co-Production Company)
Male ribe / Little Fish (2015, Co-Production Company)
Riot Ana / Riot Ana (2015, Co-Production Company)
Živalski vrt / ZOO (2015, Co-Production Company)
Dekleta ne jočejo / Girls Don't Cry (2015, Production Company)
Recepcija (2015, Co-Production Company)
Slastni gnus / Delicious Disgust, The (2016, Co-Production Company)
Misli / Thoughts (2016, Co-Production Company)
Šum / Interference (2016, Co-Producer)
K.A.O.S. / C.H.A.O.S. (2016, Co-Production Company)
Jogi in škatla / Jogi And a Box (2016, Co-Production Company)
Oropana duša / Robbed Soul (2016, Co-Production Company)
Ljubljana - München 15:27 / Ljubljana - München 15:27 (2016, Co-Production Company)
Par poletja / LoveQuiz 2016 (2016, Co-Production Company)
Inhibis - Sleep (2016, Co-Production Company)
Usmiljenje / Charity (2016, Co-Production Company)
Persons from Porlock - Avalanche Peak (2016, Co-Production Company)
Veselko (2016, Co-Production Company)
Nimaš pojma / You Don't Have A Clue (2016, Co-Production Company)
1319. dan / 1319th Day (2016, Co-Production Company)
Obisk / Visit (2016, Co-Production Company)
Platforma: Osemdeseta leta - od disko kluba do televizije (2017, Production Company)
Kar ostane / Remains (2017, Co-Production Company)
Kikibio in žerjav / Chichibio and the crane (2017, Co-Production Company)

Items to borrow from AGRFT Archives:
A1923 - RTV program od 6-3-64 do 1-1-65 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A1456 - Izvirna slovenska radijska igra (seminar - student paper, Subject of discussion)
A4228 - Radio Maribor danes in jutri (seminar - screenplay, Subject of discussion)
A4280 - Ocena petih zabavnoglasbenih oddaj, 1978 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A1924 - TV dramske oddaje, Ljubljanski studio, 1965 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A1925 - TV drame 1966 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A1903 - Zabavni program RTV Ljubljana 1979 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A1840 - Primerjava publicističnih oddaj 1979 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A1847 - Publicistični program TV Ljubljana 1979 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A1921 - Igrani program RTV Ljubljana 11961 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A1922 - TV drame v letu 1963 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A2099 - Raziskava TV programa: oddaje od 130-150 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A2124 - Zgodovina slovenske televizije: oddaje 171 - 210 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A2125 - Začetki slovenske televizije: 1959 (seminar - student paper, Subject of discussion)
A2205 - Nekaj besed o tv programu in pregled nekaterih oddaj publicistične smeri (seminar - student paper, Subject of discussion)
A2202 - Izpiski iz arhiva TVSLO (od št.371 do 400) (seminar - student paper, Subject of discussion)
A643 - Kultura govornega izražanja (masters thesis, Subject of discussion)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2017 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Frane Milčinski - Ježek (14.12.1914-26.2.1988)
Peter O'Toole (2.8.1932-14.12.2013)
Jan Fabre (14.12.1958-)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

News
Jernej Šugman (1968 - 2017)
V nedeljo zvečer nas je pretresla vest, da nas je zapustil Jernej Šugman. ...
Bordered won the award
Kratki dokumentarni film Zamejen je prejel posebno omembo študentske žirije ...
Premio Europa Jerneju Lorenciju
Izred. prof. Jernej Lorenci je eden izmed dobitnikov nagrade Evropske ...

0,9223633