eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Ivana Kobilica - portret slikarke (2007)
Conclusive plenary session of the First NSK Citizens’ Congress held in Berlin (2011)
Vinogradnik in vitez (2013)
Čas je za novo državo. Prvi kongres državljanov NSK države v času, Berlin (2012)
Perpetuum Jazzile: The Show (2014)

Nove pridobitve
V25034 (DVD)
V25033 (DVD)
V25032 (DVD)
V25029 (DVD)
V25030 (DVD)

Najbolj gledani
Salo o le 120 giornate di Sodoma (1975)
Fiore delle mille e una notte, Il (1974)
Wie de Waarheid Zegt Moet Dood (1981)
Uccellacci e uccellini (1966)
Laviamoci il cervello - RoGoPaG (1963)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Stoli (2013)

Les Chaises
Oderuh, zimski semsester, 2012/2013 - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Stoli - Tomazin - Stoli - Urbanc, Tomazin - v kadi - Stoli - Urbanc, Tomazin - v kadi - Ekipa predstave Stoli v Sankt Peterburgu -
država: Slovenija
izvorni format projekta: črno-beli
jezik: slovenščina
premiera: 20.6.2013
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
4. letnik 2012/2013 Stage acting, Theatre directing and Dramaturgy

Opombe:http://istropolitanaproject.sk/wp/?page_id=47&lang=en http://veza.sigledal.org/prispevki/gledaliska-skupina-aut-of-de-boks-sklenila-gostovanje-v-mehiki
Mateja Kokol (režiserka)
Ana Urbanc (igralka, Starka)
Stane Tomazin (igralec, Starec)
Daniel Day Škufca (igralec, Govornik)
Blaž Lukan (mentor - Dramaturgija)
Jožica Avbelj (mentorica - Dramska igra in gledališka režija)
Jernej Lorenci (mentor - Dramska igra in gledališka režija)
Katarina Podbevšek (mentorica - Jezik in govor)
Alida Bevk (mentorica - Jezik in govor)
Janja Korun (mentorica - Kostumografija)
Tina Kolenik (mentorica - Kostumografija)
Jasna Vastl (mentorica - Scenografija)
Eugene Ionesco (dramatik)
UL AGRFT (produkcija)
Nika Švab (dramaturginja)
Karin Rožman (scenografinja)
Mateja Fajt (kostumografinja)
Alja Tkačeva (prevajalka)
Ivan Mijačević (sodelujoči - Gib in zvočna podoba)
Gaja Kutnjak (sodelujoča - Vizualna podoba in sodelavka režije)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 18224 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
izposojeno 18225 (DVD, izposojeno)
izposojeno 18226 (DVD, izposojeno)
prosto 18437 (DVD, dovoljena izposoja)
izposojeno 18438 (DVD, izposojeno)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A5919 - Stoli, fotografija ČB, B (DVD+R digitalna fotografija, izvirnik - ni za izposojo)
A5962 - Prešernova nagrada za diplomsko uprizoritev - Urbanc (nagrada, izvirnik - ni za izposojo)
A5963 - Prešernova nagrada za diplomsko uprizoritev - Tomazin (nagrada, izvirnik - ni za izposojo)
A5964 - Prešernova nagrada za diplomsko uprizoritev - Kokol (nagrada, izvirnik - ni za izposojo)
A5965 - Prešernova nagrada - Fajt (Stoli) (nagrada, izvirnik - ni za izposojo)
A5993 - Fotografije - ČB negativ, Stoli (fotografija (negativ) ČB, izvirnik - ni za izposojo)
A6001 - Fotografije - B negativ, Stoli (fotografija (negativ) B, izvirnik - ni za izposojo)
A6007 - Fotografije - ČB kontakt, Stoli (fotografija (kontakt) ČB, izvirnik - ni za izposojo)
A6015 - Fotografije - B kontakt, Stoli (fotografija (kontakt) B, izvirnik - ni za izposojo)
A6031 - Oderuh, poletni semester, 2013/2013 (gledališki list, izvirnik - ni za izposojo)

Nagrade:
Prešernova nagrada UL AGRFT (2013) - Prešernova nagrada UL AGRFT za diplomsko uprizoritev
Prešernova nagrada UL AGRFT (2013) - Prešernova nagrada UL AGRFT za diplomsko uprizoritev
Prešernova nagrada UL AGRFT (2013) - Prešernova nagrada UL AGRFT za diplomsko uprizoritev
Prešernova nagrada UL AGRFT (2013) - Prešernova nagrada UL AGRFT za diplomsko uprizoritev
International Festival of Chamber Theatres and Small Scale Performances (2013) - Nagrada za mlado perspektivno režiserko
International Festival of Chamber Theatres and Small Scale Performances (2013) - Posebna nagrada občinstva za najboljšo predstavo
Istropolitana Project'14 - 20th international festival of theatre schools (2014) - Runners-ups (The Award for Best Actress): Ana Urbanc
Istropolitana Project'14 - 20th international festival of theatre schools (2014) - Runners-ups (The Award for Best Actor): Stane Tomazin
Istropolitana Project'14 - 20th international festival of theatre schools (2014) - The Award for Outstanding Theatrical Achievement: Eugene Ionesco: Chairs!

Prijave na festivale:
Istropolitana Project'14 - 20th international festival of theatre schools (2014, udeležba); XVI. International University Theatre Forum (2015, udeležba);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2018 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Leonid Andrejev (21.8.1871-12.9.1919)
Peter Weir (21.8.1944-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
"So trenutki, ko nas celo besede zapuščajo" - odšla je profesorica Štefka Drolc
V 95. letu starosti je umrla naša pedagoginja Štefka Drolc. Na AGRFT je ...

2,21875