eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Zlata verižica (2019)
Handmaid's Tale, The (2017)
Počemučka: Piano and Screaming (2019)
British Sounds (1970)
Film comme les autres, Un (1968)

Nove pridobitve
A7293 - Upanje, obup in upor (2019, diplomsko delo - 1. stopnja - B)
A7292 - Delovanje odnosov v produkcijski ekipi (2019, magistrska naloga)
V25948 (DVD)
V25949 (DVD)
A7291 - Garderoba ali ves set je oder (2019, magistrska naloga)

Najbolj gledani
Pieta (2012)
Dead Poets Society (1984)
Tokyo! (2008)
Freudlose Gasse, Die (1925)
Ang babaeng humayo (2016)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Hamlet (2017)

Tragedija Odsotnosti
Gledališki list AGRFT poletnega semestra 2016/2017 - Hamlet - Hamlet 10 - Hamlet 11 - Hamlet 12 - Hamlet 13 - Hamlet 14 - Hamlet 15 - Hamlet 16 - Hamlet 17 - Hamlet 18 - Hamlet 19 - Hamlet 2 - Hamlet 20 - Hamlet 21 - Hamlet 22 - Hamlet 23 - Hamlet 3 - Hamlet 4 - Hamlet 5 - Hamlet 6 - Hamlet 7 - Hamlet 8 - Hamlet 9 -
država: Slovenija
izvorni format projekta: črno-beli
jezik: slovenščina
premiera: 20.5.2017
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
3. letnik 2016/2017 Stage acting, Theatre directing and Dramaturgy

Opombe:Po motivih W. Shakespeara Hamlet.V Cankarjevem domu, Dvorana Duše Počkaj;ponovitve, 21.,22.,23. maja.
Jan Krmelj (režiser)
Urban Kuntarič (igralec, Hamlet)
Mario Dragojević (igralec, Klavdij)
Urša Kavčič (igralka, Ofelija)
Lea Cok (igralka, Gertruda)
Sofiane Velkovrh (igralka - k. g.)
Boris Ostan (mentor - Dramska igra in gledališka režija)
Branko Šturbej (mentor - Dramska igra in gledališka režija)
Jernej Lorenci (mentor - Dramska igra in gledališka režija)
Katarina Podbevšek (mentorica - Jezik in govor)
Tina Kolenik (mentorica - Kostumografija)
Janja Korun (mentorica - Kostumografija)
Jasna Vastl (mentorica - Scenografija)
William Shakespeare (dramatik)
UL AGRFT (produkcija)
Katja Markič (dramaturginja)
Ana Laura Richter (dramaturginja)
Karin Rajh (scenografinja)
Jan Krmelj (scenograf)
Katarina Šavs (kostumografinja)
Oton Župančič (prevajalec)
Gašper Torkar (oblikovalec zvoka)
Tomaž Zarifa (oblikovalec maske)
Mojca Madon (intervjuvanka)
Igor Samobor (intervjuvanec)
Tonja Bjelčevič (avtorica videa)
Ivana Vogrinc Vidali (avtorica videa)
Žigan Krajnčan (svetovalec za gib)
Jan Krmelj (oblikovalec svetlobe)
Jan Krmelj (prireditelj)
Katja Markič (prirediteljica)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
pogojno prosto 23711 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 23712 (DVD, dovoljena izposoja)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A6851 - Hamlet (plakat, izvirnik - ni za izposojo)
A6851 - Hamlet - fotografija B/ČB (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, izvirnik - ni za izposojo)
A6855 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2016/2017 (gledališki list, čitalniška izposoja)
A6868 - Hamlet - negativ ČB (fotografija (negativ) ČB, izvirnik - ni za izposojo)
A6869 - Hamlet - kontakt ČB (fotografija (kontakt) ČB, izvirnik - ni za izposojo)
A6870 - Hamlet - negativ B (fotografija (negativ) B, izvirnik - ni za izposojo)
A6871 - Hamlet - kontakt B (fotografija (kontakt) B, izvirnik - ni za izposojo)
A6924 - Borštnikovo srečanje 2017 - fotografije (DVD+R digitalna fotografija B, izvirnik - ni za izposojo)
A6972 - Almanah 52. Festivala Borštnikovega srečanja (almanah, čitalniška izposoja)
A6973 - 52. Festivala Borštnikovega srečanja (bilten, čitalniška izposoja)
A6984 - 52. Festivala Borštnikovega srečanja (DVD+R digitalna fotografija B, izvirnik - ni za izposojo)
A7122 - Kostumografija ter njena vloga v gledaliških predstavah in kritikah (magistrsko delo - 2. stopnja, čitalniška izposoja)

Prijave na festivale:
52. Borštnikovo srečanje (2017, udeležba);

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2019 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Louis Delluc (14.10.1890-22.3.1924)
Lillian Gish (14.10.1893-27.2.1993)
Josip Vidmar (14.10.1895-11.4.1992)
Bing Crosby (2.5.1903-14.10.1977)
Leonard Bernstein (25.8.1918-14.10.1990)
Milena Dravić (5.10.1940-14.10.2018)
Marko Tajić (14.10.1950-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Češnjevi kolački nagrajeni
Kratek igrani film Češnjevi kolački je dobil tretjo nagrado Radomir Bajo ...
Alzheimer Cafe zmagal v Torontu
Kratki dokumentarni film Alzheimer Cafe je požel novo nagrado, tokrat ...
Magistrski film Nežka nagrajen v Grčiji
Na mednarodnem festivalu kratkih filmov Drama v Grčiji je kratki igrani ...
Alzheimer Cafe dvakrat nagrajen v Portorožu
Kratki dokumentarni film Alzheimer Cafe je nagradi na DokuDoc iz Maribora ...

2,28125