eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)

New Archive Items
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, )
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, magazine)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, magazine)
V28063 (Blu-ray disc)
V28060 (Blu-ray disc)

Most Wanted
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Dogodek v mestu Gogi (2017)

Gledališki list AGRFT poletnega semestra 2016/2017 -
Country of Origin: Slovenia
Original project format: black & white
language: Slovenian
theatre production
an AGRFT student production/project
4. year 2016/2017 Stage acting, Theatre directing and Dramaturgy

Opombe:Produkcija VIII. semestra DI, GLR in DSU. Slovensko mladinsko gledališče, Spodnja dvorana. Zaradi bolezni je bila produkcija odpovedana.Predviden datum premiere 4.6.in ponovitev 5.6. 2017.
Mojca Madon (Director)
Doroteja Nadrah (Actor, Hana)
Rok Prašnikar (Actor, Komi Otmar Prelih)
Tamara Avguštin (Actor, Gospa Tereza)
Timon Šturbej (Actor, Grbavec Teobald)
Nataša Keser (Actor, Afra - k. g.)
Blaž Dolenc (Actor, Pisar Klikot - k. g.)
Stane Tomazin (Actor, Julio Gapit - k. g.)
Blaž Lukan (Mentor - Dramaturgija)
Tomaž Toporišič (Mentor - Dramaturgija)
Jernej Šugman (Mentor - Dramska igra in gledališka režija)
Jernej Lorenci (Mentor - Dramska igra in gledališka režija)
Nina Žavbi (Mentor - Jezik in govor)
Janja Korun (Mentor - Kostumografija)
Tina Kolenik (Mentor - Kostumografija)
Jasna Vastl (Mentor - Scenografija)
Slavko Grum (Playwright)
UL AGRFT (Production Company)
Anja Krušnik Cirnski (Dramaturg)
Eva Ferlan (Set Designer)
Tina Bonča (Costume Designer)
Luka Ipavec (Composer)
Radovan Jaušovec (Light Designer)

Units in AGRFT Archive:
A6855 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2016/2017 (playbill, confined)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Eleonora Duse (3.10.1858-21.4.1924)
Anthony Quinn (21.4.1915-3.6.2001)
I. A. L. Diamond (27.6.1920-21.4.1988)
Stanislav Rostotsky (21.4.1922-10.8.2001)
Ljerka Belak (13.2.1948-21.4.2021)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

0,03125-0,453125-0,125