eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Budnost zimskega jutra (2024)

New Archive Items
A8671 - Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj (2024, programme sheet)
A8670 - Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj (2024, programme sheet)
A8669 - Utemeljitve nagrad - Zlatolaska 2024 (2024, document)
A8667 - Vabljeni na Zlatolaske (2024, poster)
A8666 - Projektna dokumentacija (DVD)

Most Wanted
Tree of Life, The (2011)
Shoah (1985)
Herz aus Glass (1976)
Kis uykusu (2014)
Cobra Verde (1987)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Občutki padanja (2019)

Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - A4 digitalna oblika Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Jezernik, Kolenc, Kropec, Dakskobler, Rajšp, Tepšić - digitalna foto Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Kropec, Jezernik, Dakskobler v sredini, Kolenc, Lauscher, Rajšp, Tepšić - digitalna foto Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Lauscher, Kolenc, Kropec - digitalna foto Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Rajšp, Tepšić, Dakskobler, Kolenc, Kropec, Jezernik - digitalna foto Zlato priznanje, Živa 2019 - Občutki padanja - Tepšić, Dakskobler, Jezernik - digitalna foto Živa 2019, program festivala -
Country of Origin: Slovenia
Original project format: colour
premiere date: 15.4.2019
dance performance
an AGRFT student production/project
1. year 2018/2019 Contemporary dance techniques I

Opombe:Festival Živa 2019: https://www.jskd.si/ples/prireditve_ples/ziva/ziva_19/uvod_ziva_19.htm
Aljoša Živadinov Zupančič (Director)
Žiga Hren (Director)
Uršula Teržan (Mentor)
Maks Dakskobler (Featured)
Nejc Jezernik (Featured)
Diana Kolenc (Featured)
Julita Kropec (Featured)
Mak Tepšić (Featured)
Jure Rajšp (Featured)
Anamarija Brđanović (Featured)
Johanna Magdalena Lauscher (Featured)
UL AGRFT (Production Company)
Evin Hadžialjević (Assistant - mentorice)
Aljoša Živadinov Zupančič (Choreographer)
Žiga Hren (Choreographer)
Aljoša Živadinov Zupančič (Light Designer)
Žiga Hren (Light Designer)

Units in AGRFT Archive:
A7450 - Živa 2019 (Programme, confined)
A7463 - Zlato priznanje, Živa 2019 (, confined)

Awards:
Živa 2019, Festival plesne ustvarjalnosti mladih (2019) - Zlato priznanje za - Občutki padanja

Festival Applications:
Živa 2019, Festival plesne ustvarjalnosti mladih (2019, in competition);

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Samuel Barclay Beckett (13.4.1906-22.12.1989)
Rapa Šuklje (26.4.1923-13.4.2013)
Stanley Donen (13.4.1924-21.2.2019)
Taras Kermauner (13.4.1930-11.6.2008)
Miloš Forman (18.2.1932-13.4.2018)
Edward Fox (13.4.1937-)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

0,046875-0,5146484-0,171875