eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Three Daughters (1949)
Eli Eli (1940)
Motel the Operator (1940)
Her Second Mother (1940)
Yiddish King Lear, The (1935)

New Archive Items
V28141 - Jewish Soul, The - disc 5 (Blu-ray disc)
V28140 - Jewish Soul, The - disc 4 (Blu-ray disc)
V28139 - Jewish Soul, The - disc 3 (Blu-ray disc)
V28138 - Jewish Soul, The - disc 2 (Blu-ray disc)
V28137 - Jewish Soul, The - disc 1 (Blu-ray disc)

Most Wanted
Conseguenze dell'amore, Le (2004)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Drugi so molčali (2022)

Others Remained Silent
Drugi so molčali: Dvojina - Drugi so molčali: Kartoteka - Drugi so molčali: Praznina - Drugi so molčali: Premislek - Drugi so molčali: Uvod - Drugi so molčali - Plakat v ang. - Drugi so molčali - Plakat v slo. - Drugi so molčali - snemanje 1 - Drugi so molčali - snemanje 2 - Drugi so molčali - snemanje 3 - Drugi so molčali - snemanje 4 - Drugi so molčali - snemanje 5 - Drugi so molčali - snemanje 6 - Drugi so molčali - nagrada krafft - Scenarij za kratki igrani film Drugi so molčali - Snemalna knjiga za kratki igrani film Drugi so molčali -
Country of Origin: Slovenia
Length: 13min 30s
Original project format: DCP (2K), 1,37:1, colour, stereo
language: Slovenian
short fiction
an AGRFT student production/project
5. year 2021/2022 Film directing - MA

Summary:David and Tajda are a couple who bring their dog to a vet clinic. Tajda seems distant. At first, the receptionist thinks she is concerned about the dog, but soon realises something is not right in their relationship.
Opombe:Posneto 12. in 13. marca 2022 z mini Alexo (format slike Apple ProRes 4444). Nosilec končanega projekta je QuickTime DNxHD185 25p. Delovni naslov: V tvojih očeh.
Matic Štamcar (Director)
Matic Štamcar (Screenwriter)
Žiga Planinšek (Director of Photography)
Ema Radovan (Film Editor)
Tamara Avguštin (Actor, Tajda)
Dejan Spasić (Actor, David)
Marjuta Slamič (Actor, Receptorka)
Metod Pevec (Actor, Andolšek)
Peter Antić (Actor, Policist)
Stanko Kostanjevec (Mentor - za montažo)
Jožica Šmid (Mentor - za produkcijo)
Metod Pevec (Mentor - za režijo in scenaristiko)
Janez Burger (Mentor - za režijo in scenaristiko)
Simon Tanšek (Mentor - za snemanje)
Scar (Featured, pes)
UL AGRFT (Production Company)
Jožica Šmid (Producer - Oddelka za film in televizijo)
Ana Kovačič (Producer - Oddelka za film in televizijo)
Rok Kajzer Nagode (Gaffer)
Juca Bonaca (Set Designer)
Matic Štamcar (Set Designer)
Nika Dolgan (Costume Designer)
Juca Bonaca (Translator)
David Pogačnik (Participating - dreser psa)
Boj Nuvak (Participating - skrbnik predaje in vračila tehnike AGRFT)
Miha Rudolf (Sound Designer)
Anja Pirtovšek (Script Supervisor)
Špela Bušić (Make-Up Artist)
Primož Debeljak (Sound Recordist)
Tara Caruso Bizjak (Still Photographer)
Juca Bonaca (Line Producer)
Juca Bonaca (Extra)
Maja Gačnik (Extra)
Jasna Štamcar (Extra)
Martin Lutrek (Graphic Designer - napisov)
Katja Predan (Assistant Director)
Tara Caruso Bizjak (Assistant Cameraman)
RTV Slovenija (Co-Production Company)
001 (Co-Production Company)
Teo Rižnar (Consultant - za svetlobno in barvno obdelavo slike)
Bogdan Sojič (Boom Operator - kot mikrofonist)
Tara Caruso Bizjak (Curator - materiala)
Domen Lušin (Focus Puller)
Žiga Planinšek (Color Grading)
Klemen Lorber ( - na snemanju)

Units in AGRFT Archive:
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (, confined)

Awards:
Prešernova nagrada študentom Univerze v Ljubljani (2022) - Prešernova nagrada UL AGRFT za fotografijo
Prešernova nagrada študentom Univerze v Ljubljani (2022) - Prešernova nagrada UL AGRFT za montažo
Prešernova nagrada študentom Univerze v Ljubljani (2022) - Prešernova nagrada UL AGRFT za režijo
Krafft - Kranjski igralski filmski festival (2023) - Nagrada za najboljšo režijo igralca v študentskem filmu
ClujShorts International Short Film Festival (2024) - Best Student Film

Festival Applications:
Transilvania shorts International Short Film Festival (2023, applied); The Black Sea Film Festival (2023, applied); Bucharest Short Film Festival (2023, applied); 27. Pimedate Ööde filmifestival - PÖFF (2023, in competition); Brussels Short Film Festival 2023 (2023, in competition); 16th Central and Easter European Film Festival (2023, in competition); Krafft - Kranjski igralski filmski festival (2023, in competition); Drim Short Film Festival - DSFF (2023, in competition); Filmski festival Herceg Novi - Montenegro Film Festival (2023, in competition); ClujShorts International Short Film Festival (2024, in competition); XXV Festival Internazionale Corti da Sogni Antonio Ricci (2024, in competition); 37th Braunschweig International Film Festival (2024, participation); 25. Festival slovenskega filma (2022, in competition); 6th Beast International Film Festival (2023, special screening); Filmski festival Razmena (2023, in competition); 1. AGRFT festival 2022 (2022, participation); Dan za umetnost UL (2023, participation);

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Benjamin Filipović (???-20.7.2006)
Germaine Dulac (17.11.1882-20.7.1942)
Vika Gril (20.7.1924-31.7.2023)
Natalie Wood (20.7.1938-29.11.1981)
Bruce Lee (27.11.1940-20.7.1973)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

News
Nagrada za najboljšo predstavo po izboru občinstva
Na 5. Festivalu FUGA, ki je potekal od 10. do 15. julija 2024 v Kopru, ...

0,03125-0,484375-0,140625