eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Zgodbe iz družinskega dnevnika (2024)
Distant Voices, Still Lives (1988)
Herr Bachmann und seine Klasse (2021)
Close (2022)
Sparta (2022)

New Archive Items
A8680 - OS. Glasilo OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT, št. 1, l. 3, 82/83 (1983, )
A8679 - Informativni bilten OO ZSMS in ZBORA ŠTUDENTOV AGRFT (1980, bulletin)
A8678 - OS (1981, )
A8677 - deklici (2024, )
A8676 - deklici (2024, )

Most Wanted
Distant Voices, Still Lives (1988)
Shi mian mai fu (2004)
Matrix Revolutions, The (2003)
Matrix (1999)
Down by Law (1986)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici (2023)

Bralne uprizoritve nominiranih besedil
Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici - Kostevc - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici - Kostevc, Popović - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici - Kostevc, Popović - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici - Popović - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici - Šfiligoj - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici - Šfiligoj - Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma - deklici - Šfiligoj, Popović -
Country of Origin: Slovenia
Original project format: black & white
premiere date: 6.4.2023
staged reading
season 2022/2023

Opombe:V sodelovanju AGRFT, SLOGI in PG Kranj. UL AGRFT, Velika gledališka dvorana, Aškerčeva 5, četrtek, 6. 4. ob 15. uri. Dan nominirancev je dogodek na festivalu 53. Teden slovenske drame, Kranj 2023.
Jure Srdinšek (Director)
Barbara Cerar (Mentor - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Branko Jordan (Mentor - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Nina Žavbi (Mentor - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Ajda Kostevc (Featured, Didaskalija)
Staša Popović (Featured, Deklica)
Jakob Šfiligoj (Featured, Uslužbenec na ministrstvu)
UL AGRFT (Production Company)
Ula Talija Pollak (Dramaturg - in avtorica dramaturške intervencije)
Nina Žavbi (Language Consultant)
Slovenski gledališki inštitut (SLOGI) (Participating)
Prešernovo gledališče Kranj (Participating)
Tomaž Toporišič (Participating - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Martin Vrtačnik (Participating - bralne uprizoritve in dramaturške intervencije)
Tomaž Gubenšek (Participating - pozdravni govor, AGRFT)
Branko Jordan (Participating - pozdravni govor, AGRFT)
Jure Novak (Participating - pozdravni govor, PGK)
Gašper Troha (Participating - pozdravni govor, SLOGI)
Ula Talija Pollak (Author - o besedilu)
Nina Kuclar Stiković (Playwright)
Gašper Troha (Host - pogovora z nominiranci in nominirankami, SLOGI)
Brina Jenček (Host - pogovora z nominiranci in nominirankami, AGRFT)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Boris Kralj (19.5.1929-16.6.1995)
Ivo Ban (19.5.1949-)
Bjanka A. Ursulov (19.5.1950-)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

News
Izidor Čok prejel IRIS, Klemen Lorber posebno omembo
Študent snemanja Izidor Čok je bil nagrajen z IRIS za študentski film ...
Kratki igrani film Drugi so molčali prejel nagrado
Na festivalu ClujShorts International Short Film Festival (od 5. do 14. ...

4,046875-8,523438-8,167969