eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Dalida (2016)
Wings of the Dove, The (1997)
Brecht (2019)
Polsestra (2019)
Dernier des injustes, Le (2013)

Nove pridobitve
V26857 (DVD)
V26856 - Disc 2 (Blu-ray)
V26855 - Disc 1 (Blu-ray)
V26854 (DVD)
A7763 - Transformacije v teoriji. Aktualne raziskave. (2020, program)

Najbolj gledani
Ivan Groznij (1945)
Forbrydelsens element (1984)
Femme du boulanger, La (1938)
Epidemic (1987)
Europa (1991)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Življenje plejbojev (1991)

Plejbojka dell'Arte v treh aktih s predigro
Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - scena Življenje plejbojev - scena Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Življenje plejbojev - Ralijan, Ribič, Gračner -
država: Slovenija
izvorni format projekta: barvni
jezik: slovenščina
premiera: 16.1.1991
gledališka uprizoritev
študijska produkcija/projekt AGRFT
4. letnik 1990/1991 DIUB + GLR IV.

Opombe:Uprizoritev slušateljev Dušana Mlakarja in Kristijana Mucka. Štihova dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana.
Samo M. Strelec (režiser)
Nataša Barbara Gračner (igralka, Lucinda)
Bojan Emeršič (igralec, Pandolfo)
Nataša Tič Ralijan (igralka, Ardelija)
Niko Logar (igralec, Valerij)
Rastko Krošl (igralec, Stopino)
Tomaž Gubenšek (igralec, Oktav)
Tanja Dimitrievska (igralka, Franceschina)
Aljoša Dobovišek (igralec, Cola)
Tanja Ribič (igralka, Colombina)
Alojz Svete (igralec, Ubaldo)
Janez Drozg (mentor)
Andrej Inkret (mentor - dramaturgija)
Kristijan Muck (mentor - dramska igra)
Dušan Mlakar (mentor - gledališka režija)
Dušan Jovanović (dramatik)
UL AGRFT (produkcija)
Janez Kocjan (mojster luči)
Franc Simšič (mojster luči)
Katarina Klančnik (dramaturginja)
Magdalena Lupi (dramaturginja)
Irena Štaudohar (dramaturginja)
Miha Trefalt (dramaturg)
Uroš Lobnik (scenograf)
Gordana Gašperin (kostumografinja)
Katarina Podbevšek (lektorica)
Tomislav Aleksov (sodelujoči)
Andrej Košak (režiser posnetka)
Janez Robar (organizator)
Roman Klančar (organizator)
Luka Škulj (scenski delavec)
Tomo Avramovič (scenski delavec)
Saša Škof Marinšek (inspicient)
Fabio Devetak (glasbeni opremljevalec)
Boštjan Zakrajšek (tonski mojster)

Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT:
izposojeno 1101 (VHS, izposojeno)
prosto 3516 (VHS, dovoljena izposoja)
pogojno prosto 25673 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
prosto 25674 (DVD, dovoljena izposoja)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A28 - Življenje plejbojev (fotografija (negativ) ČB, izvirnik - ni za izposojo)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Nikolaj Vasiljevič Gogolj (31.3.1809-4.3.1852)
Josip Jurčič (4.3.1844-3.5.1881)
Antonin Artaud (4.9.1896-4.3.1948)
Vojko Duletič (4.3.1924-7.5.2013)
Mirko Zupančič (4.3.1925-9.4.2014)
Urban Koder (4.3.1928-9.1.2019)
Néstor Almendros (30.10.1930-4.3.1992)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

2,59375