eKumba

menu
     Slovenski 

     Login

     Help

     Colophon     
Quick Search
  Search
Official Hours
Official working hours of both Theatre Archive and Videotheque:
Monday10am-1pm
Wednesday10am-1pm

Last Entries
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
Dan nominirancev - nagrada Slavka Gruma, 54. TSD, Kranj - Nezakonske matere (2024)

New Archive Items
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, )
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, magazine)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, magazine)
V28063 (Blu-ray disc)
V28060 (Blu-ray disc)

Most Wanted
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Vaje v slogu - Žrtve mode bum bum (2000)

Country of Origin: Slovenia
Length: 84min
Original project format: colour
language: Slovenian
premiere date: 11.1.2000
theatre production
an AGRFT student production/project
2. year 1999/2000 DIUB + GLR II.

Opombe:Uprizoritev slušateljev Dušana Jovanovića in Janeza Hočevarja.
Rok Vevar (Director - I. del: 1. Vsi drugačni vsi enakopravni)
Jaka Ivanc (Director - I. del: 2. Gumboniera)
Andreja Kovač (Director - I. del: 3. V katerem grmu tiči zajec?)
Rok Vevar (Director - II. del: 1. Strah)
Andreja Kovač (Director - II. del: 2. Človek)
Jaka Ivanc (Director - II. del: 3. Dom)
Jaka Ivanc (Actor - I. del: 1. Vsi drugačni vsi enakopravni)
Gorazd Žilavec (Actor - I. del: 1. Vsi drugačni vsi enakopravni)
Blaž Valič (Actor - I. del: 1. Vsi drugačni vsi enakopravni)
Sabina Kogovšek (Actor - I. del: 1. Vsi drugačni vsi enakopravni)
Rok Vevar (Actor - I. del: 1. Vsi drugačni vsi enakopravni)
Alida Bevk (Actor - I. del: 2. Gumboniera)
Vladimir Vlaškalić (Actor - I. del: 2. Gumboniera)
Gašper Jarni (Actor - I. del: 2. Gumboniera)
Jurij Zrnec (Actor - I. del: 3. V katerem grmu tiči zajec?)
Jan Bučar (Actor - I. del: 3. V katerem grmu tiči zajec?)
Ana Ruter (Actor - I. del: 3. V katerem grmu tiči zajec?)
Dunja Zupanec (Actor - I. del: 3. V katerem grmu tiči zajec?)
Jan Bučar (Actor - II. del - moški zbor)
Jaka Ivanc (Actor - II. del - moški zbor)
Gašper Jarni (Actor - II. del - moški zbor)
Blaž Valič (Actor - II. del - moški zbor)
Vladimir Vlaškalić (Actor - II. del - moški zbor)
Jurij Zrnec (Actor - II. del - moški zbor)
Gorazd Žilavec (Actor - II. del - moški zbor)
Alida Bevk (Actor - II. del - ženski zbor)
Sabina Kogovšek (Actor - II. del - ženski zbor)
Andreja Kovač (Actor - II. del - ženski zbor)
Andreja Kovač (Actor - II. del - ženski zbor)
Ana Ruter (Actor - II. del - ženski zbor)
Dunja Zupanec (Actor - II. del - ženski zbor)
Tanja Lužar (Actor - II. del - ženski zbor)
Dušan Jovanović (Mentor)
Janez Hočevar (Mentor)
Janez Drozg (Mentor - za TV režijo)
Igor Šmid (Mentor - za TV režijo)
Raymond Queneau (Playwright - I. del: 1. Vsi drugačni vsi enakopravni)
Dušan Jovanović (Playwright - II. del: Žrtve mode bum-bum)
UL AGRFT (Production Company)
Simona Semenič (Dramaturg - I. del: 1. Vsi drugačni vsi enakopravni)
Marko Bratuš (Dramaturg - I. del: 2. Gumboniera)
Tanja Lužar (Dramaturg - I. del: 3. V katerem grmu tiči zajec?)
Simona Semenič (Dramaturg - II. del: 1. Strah)
Tanja Lužar (Dramaturg - II. del: 2. Človek)
Marko Bratuš (Dramaturg - II. del: 3. Dom)
Katarina Podbevšek (Language Consultant)
Marko Naberšnik (Realisation - posnetka)
Dražen Štader (Realisation - posnetka)
Tomislav Janežič (Assist. Mentor)
Miha Mlaker (Sound Technician - posnetka)
Nina Blažin (Assistant Cameraman)
Igor Gajič (Vision Mixer - posnetka)
Martin Turk (Vision Mixer - posnetka)
Uršula Teržan (Choreography Consultant)
Goran Vojnović (Camera Operator)
Marko Cafnik (Camera Operator)
Miha Horvat (Camera Operator)

Videotapes and DVDs available at Videoteka AGRFT:
in place 4160 (VHS, available)
in place 27520 (DVD, original - not available)
in place 27521 (DVD, available)

Advanced Search

Search string:  
find persons
find projects
find items
find ALL search strings
find ANY search string
Idea: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. All Rights Reserved.
All data & media contained herein are property of UL Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.
Permission for any kind of use must be granted from UL AGRFT in written form.
On This Day
Eleonora Duse (3.10.1858-21.4.1924)
Anthony Quinn (21.4.1915-3.6.2001)
I. A. L. Diamond (27.6.1920-21.4.1988)
Stanislav Rostotsky (21.4.1922-10.8.2001)
Ljerka Belak (13.2.1948-21.4.2021)

Theatre Catalogue
In Slovenian Theatre Catalogue you can search for theatre performances by production company or theatre season.
Theatre:
Season:

0,03125-0,46875-0,140625