eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Kindergarten Teacher, The (2018)
Slavnostna akademija - 100 let po Borštniku (2019)
AKTV 21. 3. 2019 - 2. del (2019)
Moj fant piše slabo poezijo (2019)
Če se kosti, mišice in sklepi sprostijo, gotovo zaspiš (2019)

Nove pridobitve
V26515 (DVD)
V26514 (DVD)
A58 - Trening (1970, projektna dokumentacija)
A7517 - Drvar in smrt (scenarij)
A7516 - TVR IV. (2005, projektna dokumentacija)

Najbolj gledani
Aviator, The (2004)
Buono, il brutto, il cattivo, Il (1966)
Ko zaprem oči (1993)
Triangel (1991)
Requiem for a Dream (2000)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Lara Vouk

500 let: Mrtva Nina - 500 let: Sproščena zabava - 500 let: Zbrani tekmovalci - Boh, Vouk, Grošelj, Labović - Brez naslova - foto BS Brez naslova - foto BS Čevljarna: Veronika - Čevljarna: Vrsta - Čevljarna: Zunaj - Iz zakladnice neuspeha - foto BS KAM: foto 1 - KAM: foto 2 - KAM: foto 3 - KAM: foto 4 - KAM: foto 5 - KAM: foto 6 - Kikibio in žerjav: Brunica - Kikibio in žerjav: Foto 1 - Kikibio in žerjav: Foto 2 - Kikibio in žerjav: Zasanjan - Kikibio in žerjav: Zaveznika - Koprivnik, Labović, Vouk, Grošelj - Koprivnik, Vouk - Koprivnik, Vouk - Koprivnik, Vouk, Voranc, Grošelj, Labović - Labović, Koprivnik, Grošelj, Vouk - Prespana pomlad: Gibčna (foto 1) - Skomine - foto BS Skomine - foto BS Skomine - foto BS Surovo meso: Domnov preobrat - Surovo meso: Lulanje v Tivoliju - Surovo meso: Mia - Surovo meso: Slačenje Mie - Triko - Lucu - Triko - Lucu - Triko - Lucu - Triko - Lucu - Triko - Ramšak - Triko - Ramšak - Triko - Ramšak - Triko - Ramšak - Triko - Ramšak - Triko - Ramšak - vsi - Vouk, Koprivnik, Boh, Dirnbek, Labović - Vouk, Koprivnik, Labović, Grošelj - Vouk, Koprivnik, Labović, Grošelj - Zgodba o beduinu in njegovi nezvesti ženi - mentorski napotki - Zgodba o beduinu in njegovi nezvesti ženi - v studiu RTV SLO - Zgodba o beduinu in njegovi nezvesti ženi - v studiu RTV SLO - Zgodba o beduinu in njegovi nezvesti ženi - v studiu RTV SLO - Assunta: Foto 2 - Razdejani: Foto 5 -

Opomba: Diplomirana dramska igralka prve bolonjske stopnje;137-B.

Projekti:
Produkcija prvega letnika dramske igre, gledališke režije in dramaturgije (2013, sodelujoča)
Rešeni (2013, igralka)
Kam / Where to (2013, igralka)
Skomine / Crane (2013, igralka)
Sodobne plesne tehnike I, II, III (2013, plesalka)
Iz zakladnice neuspeha (2013, igralka, soavtorica idejne zasnove)
Brez naslova (2013, igralka)
Triko (drugi del) (2014, igralka)
Triko (prvi del, r. Lucu) (2014, igralka)
Balet in ples II (2014, plesalka)
Zaljubljenca v podzemni železnici, 1. del / The Underground Lovers (2014, igralka)
Zaljubljenca v podzemni železnici, 2. del / The Underground Lovers (2014, igralka)
Prespana pomlad / Springtime Sleep, The (2014, igralka)
Svetlo črna / Bright Black (2014, statistka)
Sodobne plesne tehnike I, II, III (2014, plesalka)
Balet in ples II (2014, plesalka)
Petek, 13. april 2001 (2014, plesalka)
Kralj Lear (2015, igralka)
UMRIuMIRU (2015, oblikovalka luči)
Rez (2015, oblikovalka luči)
Skomine (2015, plesalka, oblikovalka svetlobe)
Plešasta pevka (2015, igralka)
Služkinji (2015, oblikovalka svetlobe)
Surovo meso (2015, igralka)
Nazaj / Backwards (2015, igralka)
Triko (2015, igralka)
Malomeščanska svatba / Die Kleinbürgerhochzeit (2016, igralka)
Zgodba o beduinu in njegovi nezvesti ženi (2016, igralka)
Hiša Bernarde Alba / La casa de Bernarda Alba (2016, igralka)
K.A.O.S. / C.H.A.O.S. (2016, fotografinja)
Oropana duša / Robbed Soul (2016, igralka)
Avtorska kompozicija III (2016, plesalka)
Literarni večer mlade umetniške besede ob 70-letnici UL AGRFT (2016, sodelujoča)
Cikel radijskih oddaj Literarni nokturno (2016, sodelujoča)
Glavišur (2016, igralka)
Čevljarna / Shoemaker (2017, igralka)
500 let / 500 Years (2017, igralka)
Brata / Brothers (2017, asistentka režiserke/ja)
Kikibio in žerjav / Chichibio And the Crane (2017, igralka)
Klanec Siromakov / Hill of the Poor (2017, asistentka režiserke/ja)
Razdejani / Blasted (2017, igralka)
Živeti v megabitu / Life In a Megabit (2017, igralka)
Ples ljubezni / Dance of Love (2018, asistentka režiserke/ja)
Spran / Washed Out (2018, asistentka režiserke/ja)
Assunta / Assunta (2018, igralka)
Posledice / Consequences (2018, igralka)
Ne bom več luzerka / My Last Year as a Loser (2018, igralka)
Medtem / Meanwhile (2018, igralka)
Sovražim sonce / I Hate the Sun (2019, producentka)

Nagrade:
Zlatolaske 2012/13: nagrada za najboljšo vlogo v igranem filmsko-televizijskem delu (2014, Zlatolaske 2014)
Zlatolaska za žensko vlogo v filmu (2017, Zlatolaske 2016/2017)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2020 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Milena Kumar (25.5.1928-15.4.1994)
Frank Oz (25.5.1944-)
Marcel Štefančič jr. (25.5.1960-)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
POSTOPNO ODPIRANJE CTF (KNJIŽNICA, ARHIV, MEDIATEKA) ZA UPORABNIKE
Obveščamo, da Center za teatrologijo in filmologijo začenja s postopnim ...

0,828125