eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Everyone Says I Love You (1996)
Silence de la mer, Le (1949)
In Jackson Heights (2015)
Anja Ganja (2017)
Kamniti čevlji (2017)

Nove pridobitve
V23651 (DVD)
V23653 (DVD)
V23652 (Blu-ray)
V23650 (DVD)
V23649 (DVD)

Najbolj gledani
Journal d`une femme de chambre, Le (1964)
Män som hatar kvinnor (2009)
Carnage (2011)
Luftslottet som sprängdes (2009)
Philadelphia Story, The (1940)

Valid XHTML 1.0 Transitional

RTV Slovenija


Biografija: 1925 Marij Osana začne poskusno oddajanje radijskega programa v Ljubljani; 1928 prva eksperimentalna oddaja Radia Ljubljana, 28. oktobra redni program. 17. novembra 1941 prvič oddaja ilegalni radio Osvobodilne fronte Kričač in ostane neodkrit. Okupatorji v jezi zasežejo vse radijske aparate in antene. 1944 začne z oddajami z osvobojenega ozemlja v Beli krajini oddajati Radio Osvobodilne fronte (ROF). 1945 začne z delom ROF iz Ljubljane, kasneje pa se oglasi Radio Svobodni Maribor. 1. aprila 1949 ustanovijo prvi TV laboratorij v Ljubljani, 11. oktobra se začne redni eksperimentalni program iz TV studia Ljubljana, ki se ustali z 28. novembrom, ko postane program reden (skupni jugoslovanski program, delež TV Ljubljana je okoli 30%). 1960 TV-program oddajajo 5 dni v tednu. Prvi neposredni TV prenos iz Slovenije v Evrovizijo (smučarski poleti v Planici). 1974 se ustanoviti Založbo kaset in plošč RTV Slovenija. (več na RTV SLO)


Projekti:
Sonata v a-molu (produkcija)
Dekameron (14. epizoda) (produkcija)
Gibljive slike Božidarja Jakca - 1. del (1963, produkcija)
Gibljive slike Božidarja Jakca - 2. del (1963, produkcija)
Gibljive slike Božidarja Jakca - 3. del (1963, produkcija)
Prihranjeni funt (1966, produkcija)
Služkinji, TV priredba / Les Bonnes (1969, produkcija)
Erazem in potepuh (1971, produkcija)
Splavljenci (1972, produkcija)
Avtostop (1973, produkcija)
Mama umrla stop (1974, produkcija)
Hiša Marije Pomočnice (1975, produkcija)
Pravica vasi Brezje (1976, produkcija)
Hude sanje kancelista Jereba (1976, produkcija)
Ipavci (1977, produkcija)
Levstik (1981, produkcija)
Prva je gorela Rašica (1981, produkcija)
Kranjska razglednica (1981, produkcija)
Mati (1981, produkcija)
Pasja pot (1982, produkcija)
Rahel stik (1982, koprodukcija)
Tri dni prej (1982, koprodukcija)
Sremska fronta (1982, produkcija)
Festival (1982, produkcija)
Podvigi za poletno rabo (1982, produkcija)
Rodna letina (1983, produkcija)
Zmagujoča podoba narcisa (1983, koprodukcija)
Sanjarjenje (1983, koprodukcija)
Kolizej (1984, produkcija)
Klovni so bolni od smeha: Deska (1984, produkcija)
Pepelka na obisku (1984, produkcija)
Fant s kraguljem (1984, produkcija)
Holandec (1984, produkcija)
Mednarodna obzorja: J Koreja (1984, produkcija)
Mednarodna obzorja: ZDA (1984, produkcija)
Neskončna cesta (1984, produkcija)
Maček Muri in muca Maca (1984, produkcija)
Ostržek (1984, produkcija)
Obuti maček (1984, produkcija)
Pohujšanje v dolini Šentflorjanski / Blasphemy in the Valey of St. Florian, The (1985, produkcija)
Tisoč in več (1985, koprodukcija)
Bela simfonija (1985, produkcija)
Dan kot vsak dan (1985, produkcija)
Avtoštoparka (1986, produkcija)
Nekaj na G. (1986, koprodukcija)
Zima (1986, koprodukcija)
Svetloba maternice (1986, produkcija)
Zvezdica zaspanka (1986, produkcija)
Vrnitev (1986, produkcija)
Vitezi neba (1986, produkcija)
15:10:20 (1986, produkcija)
Ljubezen nam je vsem v pogubo / Love is the Ruin of Us All (1987, produkcija)
Opera prima (1987, koprodukcija)
Pridi sem in glejva (1987, koprodukcija)
Beautiful side (hard) / Beautiful Side (Hard) (1987, koprodukcija)
Nasmehi (1987, produkcija)
Tednik - Jezik v operi (1987, produkcija)
Skica (1987, koprodukcija)
Nerazumljivosti (1988, koprodukcija)
Akademija (1988, koprodukcija)
Emil (1988, koprodukcija)
Nina, kje si? / Nina, Where Are You? (1988, koprodukcija)
Primer Vladimirja Pavlina / Vladimir Pavlin Case, The (1988, koprodukcija)
Domov (1988, koprodukcija)
Trinajstica / Thirteen (1988, produkcija)
Korak čez (1988, produkcija)
Razglednice / Postcards (1989, koprodukcija)
Silicijev horizont (1989, koprodukcija)
Divertimento in es (1989, produkcija)
Manjšine, bogastvo Evrope: Baski (1989, produkcija)
Mednarodna obzorja: ZDA (1989, produkcija)
Krivda (1990, koprodukcija)
Sonce (1990, koprodukcija)
Zakaj jih nisem vse postrelil? / Way Didn't I Shoot Them All? (1990, koprodukcija)
Spirit of Action / Spirit of Action (1990, koprodukcija)
Razdejanje (1990, koprodukcija)
Janez Pavarotti - Pojoča žaba / Janez Pavarotti - The Singing Frog (1990, koprodukcija)
Bajke na Slovenskem 1,3,4,5 (od 5) / 1.Prihod, 3.Varuhi narave, 4.Z ognjem in temo, 5.Dobro in zlo; mitologija; igr. dok. serija (1990, produkcija)
Tek za življenje (1990, produkcija)
Tek za življenje (1990, produkcija)
Odmevi v vetru (1991, koprodukcija)
Metuljčica I. del / Little Butterfly (1991, koprodukcija)
Mississippi (1991, koprodukcija)
Fotograf (1991, koprodukcija)
Balkanski revolveraši / Balkan Gunfighters (1991, koprodukcija)
Ljubezen po kranjsko (1991, produkcija)
Cigan (1992, produkcija)
Umetniški večer: Gledališče Mileta Koruna (1992, produkcija)
Rodef Gloria de Žigi (1992, koprodukcija)
Od Kneippa do kofetka s smetanco in nazaj (1992, koprodukcija)
Sabajev / Sabajev (1992, koprodukcija)
Cirkus Kansky / Kansky Circus (1992, koprodukcija)
Branje Johna Cagea (1992, koproducent)
Prešernove pesmi - Pevcu (1992, koprodukcija)
Prešernove pesmi - Memento mori (1992, koprodukcija)
Prešernove pesmi - Kam (1992, koprodukcija)
To je pot (1992, koprodukcija)
Sanjal bom kostanje (1992, koprodukcija)
Cvetje v jeseni (1992, koprodukcija)
Zgodba, ki je (1993, koprodukcija)
Good rockin' tonight / Good Rockin' Tonight (1993, koprodukcija)
Srečno! (1993, koprodukcija)
Še en dan (1993, koprodukcija)
V soju noči (1993, koprodukcija)
Maruška (1993, koprodukcija)
Tisti Mojčini (1993, produkcija)
Obrti na Slovenskem - Medičarji in svečarji (1993, produkcija)
Obrti na Slovenskem - Apnarji in oglarji (1993, produkcija)
Obrti na Slovenskem - Pletarji (1993, produkcija)
Obrti na Slovenskem - Lončarji (1993, produkcija)
Obrti na Slovenskem - Sodarji (1993, produkcija)
Obrti na Slovenskem - Kolarji in kovači (1993, produkcija)
Obrti na Slovenskem - Čipkarice (1993, produkcija)
Obrti na Slovenskem - Piparja (1993, produkcija)
Obrti na Slovenskem - Umetne rože (1993, produkcija)
Kako sem ujel Sokola / How I Cought the Falcon (1993, produkcija)
Waiting (1993, koprodukcija)
Na obali (1993, produkcija)
Generalka (1993, produkcija)
Mesto umora (1994, koprodukcija)
Green Dragons / Green Dragons (1994, koprodukcija)
Pisave - Ronald Harwood (1994, produkcija)
Plaža / Beach, The (1994, koprodukcija)
Bajazid, človek bomba / Bajazid - The Walking Bomb (1994, koprodukcija)
Tik (1994, koprodukcija)
Radio / Radio (1994, koprodukcija)
Razjarnikovi v prometu (1994, produkcija)
Tednik - O prostorskih problemih AGRFT (1995, produkcija)
Radio.doc / Radio.doc (1995, produkcija)
Syrya / Syrya (1995, koprodukcija)
Fant, pobratim smrti (1995, produkcija)
Povodni mož / The Underwater Man (1995, koprodukcija)
Lunar / Moonwalker (1995, koprodukcija)
Cesta v pekel / Road To Hell (1995, koprodukcija)
Lojze se je zbudil tako kot ponavadi / Lojze Woke Up As Usually (1995, produkcija)
Električni stol nad Ljubljano ali Kaj počne slikar z dvema kovčkoma / An Electric Chair Above Ljubljana or What a Painter Can Do With Two Suitcases (1995, koprodukcija)
Druga izmena (1995, koprodukcija)
Povečava - Študentsko gibanje 1968 - 1972 (1996, produkcija)
8. dan (1996, produkcija)
Smehljaj / Smile, The (1996, koprodukcija)
Čamčatka / Melitta (1996, produkcija)
Pepelca / Cinders (1996, koprodukcija)
Diareja Co. / Diarrhea Co. (1996, koprodukcija)
Izgubljene besede / Lost Words (1996, koprodukcija)
Pavji krik / Peacock's Scream (1996, koprodukcija)
Otrok ni nič naredil (1996, produkcija)
8. dan / Avignon 95, Divina Commedia, dok. (1996, produkcija)
Perpetuum (1996, produkcija)
Ameriška pravljica (1996, produkcija)
Skrivnost kapitanovega dnevnika (1996, produkcija)
Brez štroma / FREAKquences (1997, koprodukcija)
Čarobni prsti / Magic Fingers (1997, koprodukcija)
Vivere / Vivere (1997, koprodukcija)
Romeo in Julija iz Kočevskega roga / Romeo and Juliet of the Forest (1997, koprodukcija)
Koromandija / Xanadu (1997, koprodukcija)
Otroci na cesti / Children on Street (1997, koprodukcija)
Črepinjice / Breakages (1997, koprodukcija)
Mestna pravljica (1997, produkcija)
Pasje življenje (1997, produkcija)
TV zgodovina (1998, obravnavani)
Noč v hotelu / Night in a Hotel (1998, koprodukcija)
Vbod / The Prick (1998, koprodukcija)
Stan / Stan (1998, koprodukcija)
Rave do jutra in naprej / Rave Till The Morning And Further (1998, koprodukcija)
Zijalo / Zijalo (1998, koprodukcija)
Zjutro / A.M. (1998, koprodukcija)
Sine / Sonny (1998, koprodukcija)
Rop stoletja / Robbery of the Century, The (1998, koprodukcija)
Oglas / Personal (1998, koprodukcija)
Dim ni kar dim / Smoking It Off (1998, koprodukcija)
Videl sem Elvisa / I Saw Elvis (1998, produkcija)
Sanjal sem o letenju (1998, produkcija)
Persona non grata (1998, produkcija)
Urban - skice za portret glasbenika / Urban - Sketches for a Portrait of A Musician (1998, produkcija)
Patriot / Patriot (1998, koprodukcija)
KramArt (1998, produkcija)
Chubby was here - Šumiju v slovo / Chubby Was Here - Farewell Šumi (1999, produkcija)
10. planet / Tenth Planet, The (1999, koprodukcija)
Ščetka / Brush, A (1999, koprodukcija)
Podobe mesta / City Images (1999, koprodukcija)
Krefli (1999, produkcija)
Vrt / Garden, The (1999, koprodukcija)
V tranzitu / In Transit (1999, koprodukcija)
Jezero / Lake, The (1999, koprodukcija)
Kaj bi še rad? / The Ultimate Guide for Bachelors (1999, koprodukcija)
Z nožem / With the Knife (1999, koprodukcija)
Menhir / Menhir (1999, koprodukcija)
Radovedni Taček: Olje (1999, produkcija)
Neptun - Skrivnostni planet / Neptun - The Secret Planet (1999, sodelujoči)
Cesta / Road (2000, koprodukcija)
Portret Milka Šparembleka (2000, produkcija)
Portreta z ozadjem / Two Portraits With Background (2000, koprodukcija)
Z ljubeznijo / With Love (2000, koprodukcija)
Figurae veneris / Figuae Veneris (2000, koprodukcija)
MyWay / MyWay (2000, koprodukcija)
Jebiga (2000, koprodukcija)
Nekoga moraš imeti rad / You Have to Love Somebody (2000, koprodukcija)
Žile / Žile (2000, koprodukcija)
Milagros / Milagros (2000, koprodukcija)
Dvakrat na teden / Twice a Week (2000, koprodukcija)
Flašofon / Bottlephone (2000, koprodukcija)
Naj ostane med nami (2000, produkcija)
Gusarski pohod / No more Heroes (2000, koprodukcija)
Tišina pred nevihto / Calm Before the Storm (2000, koprodukcija)
Predor / Tunnel, The (2000, koprodukcija)
Življenje od znotraj / Life, As From Inside (2000, produkcija)
Dosje: Volitve - praznik demokracije (2000, produkcija)
Mavrične stopinje (2000, produkcija)
Tomažev svet (2000, produkcija)
Get back (2001, produkcija)
Stebri slovenskega gledališča: Milena Muhič / Pillars of Slovenian Theatre: Milena Muhič (2001, produkcija)
Stebri slovenskega gledališča: Boris Cavazza / Pillars of Slovenian Theatre: Boris Cavazza (2001, produkcija)
Stebri slovenskega gledališča: Zlatko Šugman / Pillars of Slovenian Theatre: Zlatko Šugman (2001, produkcija)
Stebri slovenskega gledališča: Arnold Tovornik / Pillars of Slovenian Theatre: Arnold Tovornik (2001, produkcija)
Stebri slovenskega gledališča: Vladimir Skrbinšek / Pillars of Slovenian Theatre: Vladimir Skrbinšek (2001, produkcija)
Martin Krpan (2001, produkcija)
Knjige na potepu / Books On Wheels (2001, koprodukcija)
Pavle / Pavle (2001, koprodukcija)
Oblak / Cloud, The (2001, koprodukcija)
Hot dog / Hot dog (2001, koprodukcija)
En dan / One Day (2001, koprodukcija)
Barabe! / Rascals! (2001, koproducent)
Let it be / Let it be (2001, produkcija)
Marko Marin. Dobri Duh Gledališča in Njegova 'Speča lepotica' (2001, produkcija)
Proslava ob dnevu državnosti (2001, produkcija)
V restavratorjevem kraljestvu filma (2002, produkcija)
Orgazmus / Orgasmus (2002, koprodukcija)
Zlato srce / Golden Heart (2002, koprodukcija)
Vladimir (2002, produkcija)
Karlo Kroneger (2002, produkcija)
TIGR (2002, produkcija)
Svet v letu 2002 (2002, produkcija)
Che Sara / Che Sara (2002, koprodukcija)
Izlet / The Excursion (2002, koprodukcija)
Boš pa mrzlo jedo / So, You Will Eat It Cold (2002, koprodukcija)
Odlepljeni / Unplugged (2002, koprodukcija)
Ukradeni otroci / Stolen Children, The (2002, koprodukcija)
Mesečniki danes spijo / Sleepwalkers Sleep Tonight (2002, koprodukcija)
Ko bom jaz umrl, bo en majhen pogreb / When I Die, It Will Be a Small Funeral (2002, koprodukcija)
Selitev / Moving Away (2002, koprodukcija)
Fužine zakon / Fužine Rules (2002, koprodukcija)
Portret Lenče Ferenčak (2002, produkcija)
Težave viteza Gabra (2002, produkcija)
Slovenci v Južni Afriki / Slovenians in South Afrika (2002, produkcija)
Pozabljeni zaklad (2002, koprodukcija)
Slovenians in South Africa / Slovenci v Južni Afriki (2002, produkcija)
Modra soba / Blue Room (2003, koprodukcija)
Sezona 90/91 / Season 90/91 (2003, koprodukcija)
Zgodba z zahodne strani / West Side Story (2003, produkcija)
Iskanje popolnega mesta (2003, produkcija)
Oko sokolovo / Eye Of The Tiger (2003, koprodukcija)
Elektro-Orson / Elektro-Orson (2003, koprodukcija)
Vlažnost 81% / Humidity 81% (2003, koprodukcija)
Dan v mestu / Day In the City (2003, koprodukcija)
Bolje kot orgazem / Better Than An Orgasm (2003, koprodukcija)
Zabava za rojstni dan / The Birthday Party (2003, produkcija)
Phantom / Phantom (2003, koprodukcija)
Mati in hči (2003, produkcija)
Kaliber 0.46 (2003, produkcija)
Jaz sem Vinko / I am Vinko (2004, koprodukcija)
Peter Kržišnik / Peter (2004, koprodukcija)
Štejemo / We Count (2004, koprodukcija)
Avgust Šek / Avgust Sek (2004, koprodukcija)
Očetnjava / Fatherhood (2004, produkcija)
Uspavanka / Lullaby (2004, koprodukcija)
C'est la vie / C'est la vie (2004, koprodukcija)
Solzice / Lilies of the Valley (2004, produkcija)
Kyrie (2004, produkcija)
Pisarniška zgodba (2004, koprodukcija)
Stari Tišler (2004, produkcija)
Rd bi vidu pot (2004, produkcija)
Alter Ego / Alter Ego (2004, produkcija)
Dialog (2004, koprodukcija)
Potovka (2004, produkcija)
Ločitev v 4 korakih / Divorce in Four Easy Steps (2004, koprodukcija)
Naše sardine / Our Sardines (2004, koprodukcija)
Sigmundove sanje / The Dreams of Profesor Sigmund (2004, koprodukcija)
Mladi virtuozi (2004, produkcija)
Postrvin kvintet (2004, produkcija)
Sedem ur v pet poglavjih (2004, koprodukcija)
Child In Time / Otrok v času (2004, koproducent)
Cabaret / Cabaret (2004, koprodukcija)
Pod klobukom (2004, produkcija)
Ljudje, ki jih ni (2004, produkcija)
Želim vse (2004, produkcija)
Čokoladne sanje (2004, produkcija)
Stanovanje v tretjem nadstropju / Apartment on the 3rd Floor (2005, koprodukcija)
Barve / Colours (2005, koprodukcija)
Pop / Priest in Prison (2005, koprodukcija)
Reka na Poljskem / River in Poland (2005, koprodukcija)
Primer: Vain / The Vain Case (2005, koprodukcija)
Pes, ki je umrl ob pravem času / The Dog Died at the Right Time (2005, koprodukcija)
A mia madre - Moji materi / To my Mother (2005, koprodukcija)
Angoraangora / Angoraangora (2005, koprodukcija)
Sretan put Nedime / Good Luck Nedim (2005, koprodukcija)
Quick View / Quick View (2005, koprodukcija)
Snubač / The Proposal (2005, koprodukcija)
Telegram / Telegram (2005, produkcija)
Veliki pobeg / The Great Escape (2005, koprodukcija)
Sanje / Dreaming (2005, produkcija)
Gramatikus / Gramatikus (2005, koprodukcija)
Ko naju več ne bo / When the Two of Us Are Gone (2005, koprodukcija)
Kruhovo leto (2005, produkcija)
Druga generacija (2005, produkcija)
Iščemo povprečnega Slovenca (2005, produkcija)
Črno na belem – 25 let Nove revije (2005, produkcija)
Življenje kot v filmu / Life as in a Movie (2005, produkcija)
Pod klobukom: 100 let filma (2005, produkcija)
Zvesti prijatelji (2005, produkcija)
Američanke / 100% Slovenian (2005, koprodukcija)
Časovna zmešnjava / Time Mess (2005, koprodukcija)
Gverilci / Guerrilla Men (2005, produkcija)
Ples besed / Dance of Words (2006, koprodukcija)
Avdienca / Audience (2006, koprodukcija)
Libero / Libero (2006, koprodukcija)
Miza, ki tudi laže / Table, that also Tells Lies (2006, koprodukcija)
Rupa / Luknja / Hole, The (2006, koprodukcija)
Moje male ljubice / Some Girls (2006, koprodukcija)
Hočem osvojiti svet (2006, produkcija)
Pokemon je za froce / Pokemon is for Kids (2006, koprodukcija)
Poet slovenskega filma (2006, produkcija)
Kot ptič / Like a Bird (2006, koprodukcija)
1/2 / 1/2 (2006, koprodukcija)
Prezgodaj dva metra spodaj / Almost Six Feet Too Deep (2006, koprodukcija)
Obleka / A Dress (2006, koprodukcija)
Hej, tovariši / Hey Ho Comrades (2006, koprodukcija)
Končno na svojem (2006, koprodukcija)
Nataliteta (2006, koprodukcija)
Živela vlada / The police (2006, koprodukcija)
Inkognito / Incognito (2006, koprodukcija)
Okvir za nekaj slik: Portret Karpa Godine (2006, produkcija)
Santonino v Savinjski pokrajini / Santonino Goes to Savinja Region (2006, produkcija)
Kosilnica (2006, produkcija)
Zabava na plaži pri Suarez Guaran Sanchez / Beach Party at Suarez Guaran Sancez (2006, koprodukcija)
Nina in zajec / Nina and the Rabbit (2006, koprodukcija)
Skušnjava / Temptation (2006, koprodukcija)
con anima (2006, produkcija)
Fabiani : Plečnik / Fabiani vs. Plečnik (2006, produkcija)
Iz opusa Janka Ravnikarja - klavirski recital / Janko Ravnikar opus - piano recital (2006, koprodukcija)
Kvartet kitar, nokturno za violino in kitaro / Guitar Quartet, Nocturne for violin and guitar (2006, koprodukcija)
Mednarodna obzorja: Kosovo (2006, produkcija)
Moj pogled na svet (2006, produkcija)
Mladi virtuozi - kitarski duo Črnobelo / Young virtuosos - Quartet of clarinets (2006, koprodukcija)
Nekdanje svečanosti. Baletna predstava ob 100-letnici rojstva Pina Mlakarja (2007, produkcija)
Večna baletna domačija II (2007, produkcija)
Slovenija v cameri obscuri. 2. del: Religija, družina, delo. (2007, produkcija)
Slovenija v cameri obscuri. 1. del: Ljubezen. (2007, produkcija)
Slovenija v cameri obscuri. 3. del: Politika, vojna. (2007, produkcija)
Umetnost igre (2007, produkcija)
Amor magister optimus / Love is the Greatest Teacher (2007, koprodukcija)
Kakor v nebesih, tako na zemlji (2007, produkcija)
Družina / The Family (2007, koprodukcija)
Agape / Agape (2007, koprodukcija)
Osa / Wasp, The (2007, koprodukcija)
Srce je žalostno / The Heart is Sad (2007, koprodukcija)
Proti oknu / Against the Window (2007, koprodukcija)
Klepet s Piko / A Chat with Pika (2007, koprodukcija)
Dedek Mraz / Grandpa Frost (2007, koprodukcija)
To je Slovenija / This is Slovenia (2007, koprodukcija)
Vučko / Wolfy (2007, koprodukcija)
Bordo rdeča / Burgundy Red (2007, koprodukcija)
Razsutje - igre poslednjih dni / Games of the Last Days (2007, koprodukcija)
Pogrešal te bom / I'll Miss You (2007, koprodukcija)
Kot dva polža / Like Two Snails (2007, koprodukcija)
Lucifer / Lucifer (2007, koprodukcija)
Anatolova poroka / Anatol's Wedding (2007, koprodukcija)
8. DAN, 13. december 2007 (2007, produkcija)
Embrio / Embrio (2007, koprodukcija)
Bankirke (2007, produkcija)
Otroci s Petrička / Children From Petriček Hill (2007, koproducent)
Dvojne igre / Double Games (2007, koprodukcija)
Škandal / Affair (2007, koprodukcija)
Doktor Savič / Doktor Savič (2007, koprodukcija)
Dr. Savič (2007, koprodukcija)
Bela gospa / White Lady (2007, produkcija)
Mladi virtuozi - kvartet klarinetov / Young virtuosos - Quartet of clarinets (2007, koprodukcija)
Mladi virtuozi; Trio Irenema, Duo Decorde (2007, koprodukcija)
Treba je gledati s srcem (2007, produkcija)
Pod klobukom: 1. del (2007, produkcija)
Resnica o Holmecu (2007, produkcija)
Mednarodna obzorja: Ruanda - Dežela tisočerih gričev (2007, produkcija)
Bela, Modra, Rdeča (2007, produkcija)
Obrazi planinskega polja (2007, produkcija)
Svetovci (2007, produkcija)
Tunel upanja (2007, koprodukcija)
Slončki / Elephants (2008, koprodukcija)
Romulus Veliki / Romulus the Great (2008, koprodukcija)
Posnetek od blizu / Dubravka Tomsic: Close-Up (2008, produkcija)
Hit poletja (2008, produkcija)
Omizje (2008, produkcija)
Skrbnik / Caretaker (2008, koprodukcija)
Roki na steni / Hands on the Wall (2008, koprodukcija)
Lasje / Hair Extensions (2008, koprodukcija)
Nebo nad blokom / Sky Above the Town (2008, koprodukcija)
Vodni čut / Sense Of a Water (2008, koprodukcija)
Dan v Benetkah / Day in Venice (2008, koprodukcija)
Janez Janša: projekt / Janez Janša: The Project (2008, koprodukcija)
Samoupravni organ / Communist Man, The (2008, koprodukcija)
Bajsa / Fatty, The (2008, koprodukcija)
Soldat / Soldier (2008, koprodukcija)
Ni vse črno belo / Not everything black and white (2008, koprodukcija)
Hedda Gabler, konec / Hedda Gabler, The End (2008, koprodukcija)
Hedda Gabler, trikotnik / Hedda Gabler, Triangle (2008, koprodukcija)
Hedda Gabler, album / Hedda Gabler, Album (2008, koprodukcija)
Hedda Gabler, rokopis / Hedda Gabler, Manuscript (2008, koprodukcija)
Glasnik slovenske brežine / Messenger of Slovenian Shores, The (2008, produkcija)
Preizkus z jabolkom / The Apple Test (2008, koprodukcija)
Fragma: Merica sreče / Fragma: An Ounce of Luck (2008, koprodukcija)
Fragma: V roju kresnic / Fireflies (2008, koprodukcija)
Fragma: Nekakšen sindrom / Fragma: A Kind of Syndrome (2008, koprodukcija)
Fragma: Ljubezen je energija / Fragma: Love=Energy (2008, koprodukcija)
Baletna nastopa (2008, koprodukcija)
Baletna zmešnjava, G.F.Händel: Suita v G-Duru (2008, koprodukcija)
Štiri skice za portret Janeza Drozga (2008, koprodukcija)
3 x ekstremno (2008, produkcija)
Ujeti trenutek (2008, produkcija)
Vaja zbora / Choir rehearsal (2008, produkcija)
Marija in Andrej (2008, produkcija)
Veronika in Friderik / Veronika and Friderik (2008, produkcija)
Vampir z Gorjancev / Vampire from Gorjanci (2008, produkcija)
Vsakdan ni vsak dan / Every Day Is Not The Same (2008, produkcija)
Za podobo vidnega (2008, produkcija)
Kiparjenje časa (2008, produkcija)
Andrej Komel Plemeniti Sočerban (2009, produkcija)
Sestrična / The Cousin (2009, koprodukcija)
Ana / Ana (2009, koprodukcija)
Kako nastane lutkovna predstava / How a Puppet Performance is Made (2009, produkcija)
Darilo / Present, The (2009, koprodukcija)
Lov na race / Duck Hunting (2009, koprodukcija)
Trst je naš! / Trieste is Ours (2009, koprodukcija)
Kralj Matjaž / King Mathias (2009, koprodukcija)
Dotik / The Touch (2009, koprodukcija)
Vasi pod vodo / Villages Under Water (2009, koprodukcija)
Igra s pari (2009, produkcija)
Emergency Lane (2009, koprodukcija)
To White (2009, koprodukcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2009, koprodukcija)
Srečko / Lucky (2009, koprodukcija)
Nočni let / Night Flight, The (2009, koprodukcija)
Samo še en obrat / Just Another Turn Around (2009, koprodukcija)
Memento Mori - Sing Us a Song / Gust of Wonder (2009, koprodukcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2009, koprodukcija)
Nevidni prah / Invisible Dust (2009, koprodukcija)
Igraj kolce (2009, koprodukcija)
Šola pod fašizmom (2009, produkcija)
Človek, bogat je tisti, ki daje (2009, produkcija)
Miting resnice (2009, produkcija)
Tolažnik (2009, produkcija)
Distorzija / Distortion (2009, produkcija)
Slovenija skozi umetnost - Slovenski magazin (2009, produkcija)
Angela Vode: Skriti spomin / Angela Vode: Secret memories (2009, produkcija)
Soba 408 / Room No. 408 (2009, produkcija)
Slowind: veter (2009, produkcija)
Prihajam iz Gaze (2009, produkcija)
Alma Mater Labacensis - Med tradicijo in izzivi časa (2009, produkcija)
Stoji drevo (2009, produkcija)
Hodnik (2009, produkcija)
Alma M. Karlin - Samotno potovanje (2009, produkcija)
Večni Študent (2009, produkcija)
Obrazi drugačnosti (2009, produkcija)
Svetovci - kratka verzija (2010, produkcija)
Obletnica / Anniversary (2010, koprodukcija)
Moški / Real Man, A (2010, koprodukcija)
Odmevi pogledov Jakoba Ježa (2010, produkcija)
Naša demokracija / Our Democracy (2010, koprodukcija)
Majoš (2010, produkcija)
888 (2010, produkcija)
Obisk / Visit, The (2010, koprodukcija)
Klemen Klemen / Klemen Klemen (2010, koprodukcija)
Klinci / Rascals (2010, koprodukcija)
Generacija Južne Afrike / Generation of South Africa (2010, koprodukcija)
Veter v meni / Wind Inside Me, The (2010, koprodukcija)
Za zaprtimi očmi / Behind Closed Eyes (2010, koprodukcija)
Povsem običajne zgodbe (2010, produkcija)
Skica za portret (2010, produkcija, producent)
Začasna tovarna - kratka verzija (2010, produkcija)
Večni študent - kratka verzija (2010, produkcija)
Bojim se zaspati / I'm Afraid To Sleep (2010, koprodukcija)
To nisi ti / Maska (2010, koprodukcija)
Dr. Savič / Doctor Savic (2010, koprodukcija)
Župnikov konjiček / Parson's Pleasure (2010, koprodukcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2010, koprodukcija)
Grenak konec / Bitter End (2010, koprodukcija)
Pogled na... (2010, produkcija)
Ko strese stres (2010, produkcija)
Cincarji - Vlahi, prikrito ljudstvo Evrope (2010, produkcija)
Odkriti ples: Mirko Ramovš (2010, produkcija)
Milan Mihelič, arhitekt (2010, produkcija)
Vlomilci delajo poleti (2010, produkcija)
Branko, življenje v teku (2010, produkcija)
Doktor Savič (2010, koprodukcija)
Doktor Savič (2010, koprodukcija)
Črni bratje / Black Brothers (2010, produkcija)
Pianista (2010, koprodukcija)
Kandidatka in šofer / Candidate and the Chauffeur, The (2010, produkcija)
Marko skače (2010, produkcija)
Naravni parki: Alpe - Kamnine 2 (2010, produkcija)
Naravni parki: Alpe - Površje 1 (2010, produkcija)
Naravni parki: Alpe - Površje 2 (2010, produkcija)
Naravni parki: Alpe - Živali 1 (2010, produkcija)
Naravni parki: Alpe - Živali 2 (2010, produkcija)
Naravni parki: Alpe - Rože 1 (2010, produkcija)
Naravni parki: Alpe - Rože 2 (2010, produkcija)
Lep dan za umret (2010, koprodukcija)
Kulturni vrhovi (2010, produkcija)
Milijoni skriti v kamnih (2010, produkcija)
Postaja / Station, The (2011, koprodukcija)
Trio Evterpa / Trio Evterpa (2011, koprodukcija)
Ensamble 4 Saxess (2011, koprodukcija)
Beli zajec / White Rabbit (2011, koprodukcija)
Leteči človek (2011, produkcija)
Pod perutnico noči (2011, produkcija)
Skriti vrh (2011, produkcija)
Godec, zaigraj na škant, da pokažemo nov gvant! (2011, produkcija)
Cesar / Emperor, The (2011, koprodukcija)
Besni prerok / Furious Prophet, The (2011, koprodukcija)
Peter Bossman dobrodošel / Welcome Peter Bossman (2011, koprodukcija)
Smeti / Garbage day (2011, koprodukcija)
Časovna banka / Time Bank (2011, koprodukcija)
Poročnik in kurat / Lieutenant and Curate (2011, koprodukcija)
Boben usode / Drums of destiny (2011, koprodukcija)
Nikamor 13:22 / Nowhere 13:22 (2011, koprodukcija)
Kje si stari? / What's up, dude? (2011, koprodukcija)
Nad mestom se dani / Sunrise Over the City (2011, koprodukcija)
Od nas neče dobiti niko ništa (2011, koprodukcija)
Kill Kenny - When it's over (2011, koprodukcija)
Cyrano de Bergerac / Cyrano de Bergerac (2011, koprodukcija)
Dosje: Milan Kučan (2011, produkcija)
Sean Conneries, The - Bedn da smrdim (2011, koprodukcija)
Astronavt (2011, koprodukcija)
Rock Partyzani - Anka Partizanka (2011, koprodukcija)
Pobeg / Escape (2011, koprodukcija)
Rock Partyzani - Vsi v en glas (2011, koprodukcija)
Sean Conneries, The - Never Ever (2011, koprodukcija)
Kill Kenny - Tarirariii (2011, koprodukcija)
Zmaj / Dragon (2011, koprodukcija)
Gospa, ki z oblačenjem slači (2011, produkcija)
Filmska šola (2011, produkcija)
Karadžićev test / Karadžić's test (2011, koprodukcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2011, koprodukcija)
Božična večerja (2011, produkcija)
Neizstreljeni naboj (2011, produkcija)
Ruth 246,8 (2011, produkcija)
Noč akademij - Triada 2012 (2012, koprodukcija)
DEAD FATHER, Kam je odšel naš Veliki Oče? / DEAD FATHER, Where Did Our Great Father Go To? (2012, koprodukcija)
Božji otroci / Children of God (2012, koprodukcija)
Kdo in kaj / Who and What (2012, koprodukcija)
Benjamin / Benjamin (2012, koprodukcija)
Maks / Maks (2012, koprodukcija)
Messi se je poškodoval / Messi injured (2012, koprodukcija)
Franček in Otilija / Franček and Otilija (2012, koprodukcija)
Limonada / Lemonade (2012, koprodukcija)
Kekec, tri dni pred poroko / Kekec, Three Days Before Marriage (2012, koprodukcija)
Mladost / Youth (2012, koprodukcija)
Sedmina / The Afters of a Funeral (2012, koprodukcija)
Ko sem se pogledala v ogledalo, sem bila videti stara (2012, koprodukcija)
Divji vzhod / Wild East (2012, koprodukcija)
Časotresk / Time Turn (2012, koprodukcija)
Krvavice / Bloody Sausages (2012, koprodukcija)
Na polno slab dan / Worst day ever (2012, koprodukcija)
Kuharska knjiga dr. Angele Piskernik / Kochbuch von Dr. Angela Piskernik, Das (2012, produkcija)
Zlati teptači (2012, produkcija)
F. S. Finžgar: Zapuščina strica Jurja (2012, produkcija)
32. Srečanje tamburašev in mandolinistov Slovenije 1/3 (2012, produkcija)
32. Srečanje tamburašev in mandolinistov Slovenije 2/3 (2012, produkcija)
32. Srečanje tamburašev in mandolinistov Slovenije 3/3 (2012, produkcija)
Glasbeni triumf (2012, koprodukcija)
Ivan brez življenja / John Lacklife (2013, koprodukcija)
Moje ime je Ogledalo / My name is Mirror (2013, koprodukcija)
Na kolesih zgodovine / On the Wheels of History (2013, koprodukcija)
Medijski projekt: Murko / Media product: Murko (2013, koprodukcija)
Izhod / Leave, The (2013, koprodukcija)
Prepričanje / Belief (2013, koprodukcija)
Njen otrok / Her Child (2013, koprodukcija)
Kopanje / Diving In (2013, koprodukcija)
Ž'vali (2013, koprodukcija)
Avgust / Avgust (2013, koprodukcija)
Ta zahvalni dan / This Thanksgiving Day (2013, koprodukcija)
100 točk / Top Score (2013, koprodukcija)
Ljubljansko jutro, benečanski večer (2013, produkcija)
Zapelji me / Seduce Me (2013, produkcija)
Velika imena malega ekrana - Winnetou se vrača z Demetrom Bitencem (2013, produkcija)
Na koncu ceste (2013, produkcija)
Free Božidar / Free Božidar (2014, koprodukcija)
Rejnica / Foster Mom (2014, koprodukcija)
Zdravo! / Nazdar! (2014, koprodukcija)
Hiša odprtih rok / House of Open Arms, The (2014, koprodukcija)
Mladi Menendes / Diego Menendes: The Early Years (2014, koprodukcija)
Plavanje / Swimming (2014, koprodukcija)
Talenti / Talent Show (2014, koprodukcija)
Tujca / Strangers (2014, koprodukcija)
Prespana pomlad / Springtime Sleep, The (2014, koprodukcija)
Svetlo črna / Bright Black (2014, koprodukcija)
Vroča lazanja / Hot Lasagne (2014, koprodukcija)
Miss 3000 / Miss 3000 (2014, koprodukcija, produkcija)
Nisem ji pomahala, ko se je odpeljala z busom, čeprav vem, da je pogledala ven / I Didn't Wave Her Goodbye When She Left On a Bus Even Though I Knew She Looked Outside (2014, koprodukcija)
Potenje morskega ježka / Sweating of Sea Urchins, The (2014, koprodukcija)
Čas, minevanje (2015, produkcija)
Csillag (2015, koprodukcija)
Ognjeni fantje / Fire Boys (2015, koprodukcija)
Alex / Alex (2015, koprodukcija)
Smeh (2015, koprodukcija, koprodukcija)
V postelji s Titom / Sleeping With Tito (2015, koprodukcija)
Veverce / Squirrels (2015, koprodukcija)
Punca brez imena / Girl Without a Name, The (2015, koprodukcija)
Nazaj / Backwards (2015, koprodukcija)
Na novo / Anew (2015, koprodukcija)
Male ribe / Little Fish (2015, koprodukcija)
Riot Ana / Riot Ana (2015, koprodukcija)
Živalski vrt / ZOO (2015, koprodukcija)
Dekleta ne jočejo / Girls Don't Cry (2015, produkcija)
Recepcija (2015, koprodukcija)
Slastni gnus / Delicious Disgust, The (2016, koprodukcija)
Misli / Thoughts (2016, koprodukcija)
Šum / Interference (2016, koproducent)
K.A.O.S. / C.H.A.O.S. (2016, koprodukcija)
Jogi in škatla / Jogi And a Box (2016, koprodukcija)
Oropana duša / Robbed Soul (2016, koprodukcija)
Ljubljana - München 15:27 / Ljubljana - München 15:27 (2016, koprodukcija)
Par poletja / LoveQuiz 2016 (2016, koprodukcija)
Inhibis - Sleep (2016, koprodukcija)
Usmiljenje / Charity (2016, koprodukcija)
Persons from Porlock - Avalanche Peak (2016, koprodukcija)
Veselko (2016, koprodukcija)
Nimaš pojma / You Don't Have A Clue (2016, koprodukcija)
1319. dan / 1319th Day (2016, koprodukcija)
Obisk / Visit (2016, koprodukcija)
Platforma: Osemdeseta leta - od disko kluba do televizije (2017, produkcija)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A1923 - RTV program od 6-3-64 do 1-1-65 (seminarska naloga, obravnavani)
A1456 - Izvirna slovenska radijska igra (seminarska naloga, obravnavani)
A4228 - Radio Maribor danes in jutri (seminar - scenarij, obravnavani)
A4280 - Ocena petih zabavnoglasbenih oddaj, 1978 (seminarska naloga, obravnavani)
A1924 - TV dramske oddaje, Ljubljanski studio, 1965 (seminarska naloga, obravnavani)
A1925 - TV drame 1966 (seminarska naloga, obravnavani)
A1903 - Zabavni program RTV Ljubljana 1979 (seminarska naloga, obravnavani)
A1840 - Primerjava publicističnih oddaj 1979 (seminarska naloga, obravnavani)
A1847 - Publicistični program TV Ljubljana 1979 (seminarska naloga, obravnavani)
A1921 - Igrani program RTV Ljubljana 11961 (seminarska naloga, obravnavani)
A1922 - TV drame v letu 1963 (seminarska naloga, obravnavani)
A2099 - Raziskava TV programa: oddaje od 130-150 (seminarska naloga, obravnavani)
A2124 - Zgodovina slovenske televizije: oddaje 171 - 210 (seminarska naloga, obravnavani)
A2125 - Začetki slovenske televizije: 1959 (seminarska naloga, obravnavani)
A2205 - Nekaj besed o tv programu in pregled nekaterih oddaj publicistične smeri (seminarska naloga, obravnavani)
A2202 - Izpiski iz arhiva TVSLO (od št.371 do 400) (seminarska naloga, obravnavani)
A643 - Kultura govornega izražanja (magistrsko delo, obravnavani)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2017 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Mickey Rooney (23.9.1920-)
John Woo (23.9.1946-)
Sonja Savić (15.9.1961-23.9.2008)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Anja Ganja najboljši študijski film v Portorožu
eKumba čestita spoštovanemu Petru Bizjaku in celotni filmski ekipi za ...

0,6875