Uradne ure arhiva in videoteke CTF:ponedeljek, torek, sreda | 10:30-13:30 | četrtek | zaprto | petek | 10:30-13:00 |
53. Teden slovenske drame: Dan nominirancev za nagrado Slavka Gruma (2023)
Bara no sôretsu (1969)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Mimobežnice (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - Čisto pravi deček (2024)
Dan nominirancev - nagrada za mladega dramatika, 54. TSD, Kranj - grem greš greva... (2024)
A8674 - Struktura in elementi pripovedi (2024, magistrsko delo - 2. stopnja)
A8673 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 - digit. kopija (2024, revija)
A8672 - Adept, letnik X, številka 1, 2023/2024 (2024, revija)
V28063 (Blu-ray)
V28060 (Blu-ray)
Birdman (2014)
Haine, La (1995)
Ed Wood (1994)
Au hasard Balthazar (1966)
Uns et les autres, Les (1981)
| |
Stebri družbe (2003)
Igra v štirih dejanjih Samfundets stötter
država: Slovenija izvorni format projekta: barvni jezik: slovenščina premiera: 23.1.2003 gledališka uprizoritev študijska produkcija/projekt AGRFT 2. letnik 2002/2003 DIUB + GLR II.
Opombe: | Uprizoritev slušateljev Jožice Avbelj in Branka Šturbeja. |
Andrej Jus (režiser - I., II. dejanje)
|
Uroš Nikolič (režiser - III., IV. dejanje)
|
Matej Puc (igralec, Konzul Bernick)
|
Minca Lorenci (igralka, Betty Bernick)
|
Tanja Potočnik (igralka, Marta Bernick)
|
Klemen Mauhler (igralec, Johan Tönnesen)
|
Matevž Biber (igralec, Hilmar Tönnesen)
|
Andrej Murenc (igralec, Profesor Rörlund)
|
Viktor Meglič (igralec, Aune)
|
Suzana Grau (igralka, Lona Hessel)
|
Andrej Jus (igralec, Olaf - slušatelj GLR)
|
Uroš Nikolič (igralec, Krap - slušatelj GLR)
|
Jerneja Šorli (Kušar) (igralka, Dina Dorf - slušateljica DRMT)
|
Daša Lakner (igralka, Žena veletrgovca Rummla - slušateljica DRMT)
|
Ana Kuntarič (igralka, Žena doktorja Lyngeja - slušateljica DRMT)
|
Branko Šturbej (mentor)
|
Jožica Avbelj (mentorica)
|
Denis Poniž (mentor - dramaturgija)
|
Andrej Inkret (mentor - dramaturgija)
|
Janja Korun (mentorica - kostumografija in oblikovanje luči)
|
Meta Hočevar (mentorica - scenografija)
|
Henrik Ibsen (dramatik)
|
UL AGRFT (produkcija)
|
Daša Lakner (dramaturginja)
|
Katarina Podbevšek (lektorica)
|
Tomaž Gubenšek (fotograf)
|
Sašo Jurcer (asistent mentorja - gledališka režija)
|
Daša Lakner (urednica - gledališkega lista)
|
Dejan Sarič (oblikovalec luči)
|
Marko Meglič (tehnični sodelavec)
|
Roman Klančar (tehnični sodelavec)
|
Enote za izposojo iz Videoteke AGRFT: |
5579 - Stebri družbe (VHS, dovoljena izposoja)
|
5692 (VHS, dovoljena izposoja)
|
16085 (DVD, izvirnik - ni za izposojo)
|
16086 (DVD, dovoljena izposoja)
|
Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT: |
A6709 - Stebri družbe (fotografija (negativ) ČB, izvirnik - ni za izposojo)
|
|
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli © 2004, 2024 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo. Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
|
|
Anton Cerar - Danilo (15.7.1858-23.4.1947)
Sergej Prokofjev (23.4.1891-5.3.1953)
Vladimir Nabokov (23.4.1899-2.7.1977)
Satyajit Ray (2.5.1921-23.4.1992)
Krzysztof Komeda (27.4.1931-23.4.1969)
Michael Moore (23.4.1954-)
Judy Davis (23.4.1955-)
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
0,03125-0,5-0,171875 |