eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
V Vrtincu (1994)
Zoe (2018)
Goldene Handschuh, Der (2019)
Traducteurs, Les (2019)
Sibyl (2019)

Nove pridobitve
V26931 - Nezmontiran material, disk 1 (DVD)
V26932 - Nezmontiran material, disk 2 (DVD)
A7774 - Dokumenti za vpis na 2. stopnjo Montaža (2013, sprejemna naloga - 2. stopnja)
A7773 - Dokumenti za vpis na 2. stopnjo Scenaristike (2013, sprejemna naloga - 2. stopnja)
A7772 - Dokumenti za vpis na 2. stopnjo TV režije (2013, sprejemna naloga - 2. stopnja)

Najbolj gledani
Japón (2002)
Gomera, La (2019)
Thirty Two Short Films About Glenn Gould (1993)
Bedtime Story (1964)
Jing čiong (2002)

Valid XHTML 1.0 Transitional

Peter Žerovnik

Klemen Klemen - scenska - Na novo: Scenska fotografija - Prespana pomlad: Da Crew (foto 7) - Trezi: Čakanje - Trezi: Ekipa 2 -


Projekti:
Boš pa mrzlo jedo / So, You Will Eat It Cold (2002, oblikovalec zvoka)
Ko naju več ne bo / When the Two of Us Are Gone (2005, oblikovalec zvoka)
Darilo / Present, The (2009, oblikovalec zvoka)
Moški / Real Man, A (2010, oblikovalec zvoka)
Klemen Klemen / Klemen Klemen (2010, oblikovalec zvoka)
Klinci / Rascals (2010, oblikovalec zvoka)
Smeti / Garbage day (2011, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Nikamor 13:22 / Nowhere 13:22 (2011, snemalec zvoka)
Nad mestom se dani / Sunrise Over the City (2011, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Pobeg / Escape (2011, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Zmaj / Dragon (2011, snemalec zvoka)
Karadžićev test / Karadžić's test (2011, oblikovalec zvoka)
Maks / Maks (2012, oblikovalec zvoka)
Franček in Otilija / Franček and Otilija (2012, oblikovalec zvoka)
Divji vzhod / Wild East (2012, snemalec zvoka)
Na polno slab dan / Worst day ever (2012, snemalec zvoka)
Njen otrok / Her Child (2013, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Kopanje / Diving In (2013, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Plavanje / Swimming (2014, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Prespana pomlad / Springtime Sleep, The (2014, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Miss 3000 / Miss 3000 (2014, oblikovalec zvoka)
Nisem ji pomahala, ko se je odpeljala z busom, čeprav vem, da je pogledala ven / I Didn't Wave Her Goodbye When She Left On a Bus Even Though I Knew She Looked Outside (2014, oblikovalec zvoka)
Csillag (2015, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
V postelji s Titom / Sleeping With Tito (2015, oblikovalec zvoka)
Nazaj / Backwards (2015, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Na novo / Anew (2015, snemalec zvoka)
Riot Ana / Riot Ana (2015, snemalec zvoka)
Recepcija (2015, oblikovalec zvoka)
Slastni gnus / Delicious Disgust, The (2016, snemalec zvoka)
K.A.O.S. / C.H.A.O.S. (2016, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Jogi in škatla / Jogi And a Box (2016, snemalec zvoka)
Oropana duša / Robbed Soul (2016, oblikovalec zvoka)
Odtisi / Impressions (2016, oblikovalec zvoka)
Ljubljana - München 15:27 / Ljubljana - München 15:27 (2016, oblikovalec zvoka)
Par poletja / LoveQuiz 2016 (2016, oblikovalec zvoka)
Usmiljenje / Charity (2016, oblikovalec zvoka)
Veselko (2016, oblikovalec zvoka)
Nimaš pojma / You Don't Have A Clue (2016, oblikovalec zvoka)
Anja Ganja / Anja Ganja (2017, sodelujoči, oblikovalec zvoka)
Prazne sobe / Empty Rooms (2017, oblikovalec zvoka)
Živjo, Koyaa (2017, nastopajoči)
Kar ostane / What Remains (2017, oblikovalec zvoka)
Klanec Siromakov / Hill of the Poor (2017, oblikovalec zvoka)
Lačen / Hungry (2017, oblikovalec zvoka)
Okusne duše / Tasty Souls (2018, oblikovalec zvoka)
Risk / Risk (2018, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Nežka / Nellie (2018, snemalec zvoka)
Assunta / Assunta (2018, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Butalci / The Wonderful People of Butale (2018, oblikovalec zvoka)
Zgodovina zapuščanja / History of Abandonment (2018, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Garderoba / Wardrobe (2019, oblikovalec zvoka)
Avtoštop / Autostop (2019, snemalec zvoka, mikroman)
Trezi / Trezi (2019, oblikovalec zvoka)
Koyaa od blizu (2019, sodelujoči)
AKTV 30. 5. 2019 - 2. del (2019, snemalec zvoka)
Gaganje / Gasping (2020, oblikovalec zvoka, snemalec zvoka)
Gmajna / Gmajna (2020, snemalec zvoka)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2021 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Eleonora Duse (3.10.1858-21.4.1924)
Anthony Quinn (21.4.1915-3.6.2001)
I. A. L. Diamond (27.6.1920-21.4.1988)
Stanislav Rostotsky (21.4.1922-10.8.2001)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

0,703125