eKumba

meni
      English

      Prijava

      Pomoč

      Kolofon      
Hitro iskanje
  Najdi

Uradne ure
Uradne ure arhiva in videoteke CTF:
ponedeljek, torek, sreda10:30-13:30
četrtekzaprto
petek10:30-13:00

Zadnji vnosi
Everyone Says I Love You (1996)
Silence de la mer, Le (1949)
In Jackson Heights (2015)
Anja Ganja (2017)
Kamniti čevlji (2017)

Nove pridobitve
V23651 (DVD)
V23653 (DVD)
V23652 (Blu-ray)
V23650 (DVD)
V23649 (DVD)

Najbolj gledani
Journal d`une femme de chambre, Le (1964)
Män som hatar kvinnor (2009)
Carnage (2011)
Luftslottet som sprängdes (2009)
Philadelphia Story, The (1940)

Valid XHTML 1.0 Transitional

UL AGRFT


Opomba: Univerza v Ljubljani. Akademija za gledališče, radio, film in televizijo.

Projekti:
Jovanović (produkcija)
Prostorski problemi AGRFT (produkcija)
Forum / AGRFT TVS 29.4.94 (produkcija)
Obisk (produkcija)
Maskiranje (producent)
Mladost očetov (1946, produkcija)
Prva interna igralska produkcija (1946, produkcija)
Prvi izpit iz umetniške besede (1946, produkcija)
Mnogo hrupa za nič / Much Ado About Nothing (1947, produkcija)
Striček Mraz (1948, produkcija)
Županova Micka (1948, produkcija)
Varh / The Guardian (1948, produkcija)
Gimnazijci / Gimnazisty (1949, produkcija)
Tri sestre / Three Sisters (1950, produkcija)
Kritika Šole za žene / La Critique de L'École des femmes (1950, produkcija)
Improvizacija v Versaillesu / L'Impromptu de Versailles (1950, produkcija)
Sganarelle ali Namišljeni rogonosec / Sganarelle ou le Cocu imaginaire (1950, produkcija)
Večer umetniške besede (1951, produkcija)
Hedda Gabler / Hedda Gabler (1951, produkcija)
Za narodov blagor (1951, produkcija)
Kralj na Betajnovi (1951, produkcija)
Hlapci (1951, produkcija)
Pohujšanje v dolini Šentflorjanski (1951, produkcija)
Učene ženske (1951, produkcija)
Tartuffe (1951, produkcija)
Šola za žene (1951, produkcija)
Don Carlos (1951, produkcija)
Marija Stuart (1951, produkcija)
Razbojniki (1951, produkcija)
Figarova svatba (1951, produkcija)
Emilija Galotti (1951, produkcija)
Orlič (1951, produkcija)
Cyrano de Bergerac (1951, produkcija)
Veronika Deseniška (1951, produkcija)
Posnetovo prebujenje / The Shewing-up of Blanco Posnet (1952, produkcija)
Margareta / La Marguerite (1952, produkcija)
Idealni soprog / The Ideal Husband (1952, produkcija)
Striček Vanja (1952, produkcija)
Tiran (1952, produkcija)
Hudičev učenec (1952, produkcija)
Elektra v črnini (1952, produkcija)
Ana Christie (1952, produkcija)
Marija Stuart (1952, produkcija)
Kozarec vode (1952, produkcija)
Siromakovo jagnje (1952, produkcija)
Cyrano de Bergerac (1952, produkcija)
Črna dama iz sonetov (1952, produkcija)
Ljudomrznik; Tartuffe; Smešne precioze (1952, produkcija)
Gospodična Julija / Fröken Julie (1953, produkcija)
Nalagani soprog / How He Lied to Her Husband (1953, produkcija)
Dež in vihar / The Wind and the Rain (1953, produkcija)
Mrtveci brez pogreba (Nepokopani mrtveci) (1953, produkcija)
Strast pod bresti / Desire Under the Elms (1954, produkcija)
Poslednja noč / La nuit des hommes (1954, produkcija)
Monologi (1954, produkcija)
Cyrano de Bergerac (1954, produkcija)
Dama s kamelijami (1954, produkcija)
Bele noči (1955, produkcija)
Sganarelle ali Namišljeni rogonosec / Sganarelle ou le Cocu imaginaire (1955, produkcija)
Tartuffe (1955, produkcija)
Ljudomrznik (1955, produkcija)
Oče / Fadren (1956, produkcija)
Prvi in zadnji / The First and the Last (1956, produkcija)
Kakor vam drago / As You Like It (1956, produkcija)
Škrjanček / L'Alouette (1956, produkcija)
Sen kresne noči (1956, produkcija)
Krefli (1956, produkcija)
Improvizirani prizori na študijskem odru AIU (1956, produkcija)
Človeški glas (1956, produkcija)
Hamlet (1956, produkcija)
Češnjev vrt / Višnevyj sad (1957, produkcija)
Na dnu / Na dne (1957, produkcija)
Tartuffe (1957, produkcija)
Judita / Judith (1957, produkcija)
Županova Micka (1957, produkcija)
Romeo in Julija (1957, produkcija)
Hamlet (1957, produkcija)
Macbeth (1957, produkcija)
Varh / The Guardian (1958, produkcija)
Elektra / Mourning Becomes Electra (1958, produkcija)
Sen kresne noči (1958, produkcija)
Učene ženske; Ljudomrznik; Don Juan (1958, produkcija)
Sluga dveh gospodov (1958, produkcija)
Macbeth (1958, produkcija)
Hamlet (1958, produkcija)
Praznik cvetočih češenj (1958, produkcija)
Bratje Karamazovi (1958, produkcija)
Galileo Galilei / Galileo Galilei (1959, produkcija)
Kar hočete / Twelfth Night, Or what you will (1959, produkcija)
Raztrganci (1959, produkcija)
Monologi (1959, produkcija)
Feničanke (1959, produkcija)
Vojček (1959, produkcija)
Za Lukrecijo / Pour Lucrèce (1960, produkcija)
Hamlet (1960, produkcija)
Othello (1960, produkcija)
Kralj Edip (1960, produkcija)
Izsiljena ženitev (1960, produkcija)
Antigona (1960, produkcija)
Dogodek v mestu Gogi (1960, produkcija)
Brez tretjega (1960, produkcija)
Muhe / Les Mouches (1961, produkcija)
Večer umetniške besede (1961, produkcija)
Sganarelle ali Namišljeni rogonosec / Sganarelle ou le Cocu imaginaire (1961, produkcija)
Iz take smo snovi kot sanje (1961, produkcija)
Rosmersholm (1961, produkcija)
Hamlet (1961, produkcija)
Kamniti gost (1961, produkcija)
Vaja pri Molieru, Improvizacija v Versaillesu in Kritika šole za žene (1961, produkcija)
Vaja pri Molieru, Sganarelle ali Namišljeni rogonosec (1961, produkcija)
Vaja pri Molieru, Šola za žene (1961, produkcija)
Vaja pri Molieru, Tartuffe (1961, produkcija)
Vaja pri Molieru, Ljubezen zdravnik (1961, produkcija)
Macbeth (1961, produkcija)
Tinček Petelinček (1961, produkcija)
Županova Micka (1961, produkcija)
Med štirimi stenami (1962, produkcija)
Don Juan v peklu / Don Juan in Hell (1962, produkcija)
Zdravnik po sili / Le Médecin malgré lui (1962, produkcija)
Bratje Karamazovi / Brat'ja Karamazovy (1962, produkcija)
Veronika Deseniška (1962, produkcija)
Pri Hrastovih (1962, produkcija)
Fiesco / Verschwörung des Fiesco zu Genua (1963, produkcija)
Trudni zastori (1963, produkcija)
Trudni zastori (1963, produkcija)
Učna ura (1963, produkcija, produkcija)
Upornik (1963, produkcija)
Dvojčka / Menaecchmi (1963, produkcija)
Glumačeva smrt (1963, produkcija)
Medigre: Budni stražnik (1963, produkcija)
Uklenjeni Prometej (1963, produkcija)
Medigre: Salamanška jama / La cueva de Salamanca (1963, produkcija)
Medigre: Dva jezičneža / El Rufián dichoso (1963, produkcija)
Medigre: Čudežno gledališče / El retablo de las maravillas (1963, produkcija)
Marija Stuart (1963, produkcija)
Kovarstvo in ljubezen / Kabale und Liebe (1963, produkcija)
Rusalka (1963, produkcija)
Krog s kredo / Der Kreidekreis (1963, produkcija)
Praznik cvetočih češenj / Das Kirschblutenfest (1963, produkcija)
Cyrano de Bergerac (1963, produkcija)
Dona Diana (1963, produkcija)
Gorje pametnemu (1963, produkcija)
Izsiljena ženitev / Le mariage force (1963, produkcija)
Šola za može / L´ecole des maris (1963, produkcija)
Komedija zmešnjav / The Comedy of Errors (1963, produkcija)
Zimska pravljica (1964, produkcija)
Oblast / Vlast (1964, produkcija)
Dva lopova / Dva lopova (1964, produkcija)
Varh / The Guardian (1964, produkcija)
Rendez-vous (1964, produkcija, produkcija)
Nora (Prva zasedba) (1964, produkcija)
Nora (Druga zasedba) (1964, produkcija)
Romeo in Julija (1964, produkcija)
Dva gospoda iz Verone (1964, produkcija)
Veleja (1964, produkcija)
Kastelka (1964, produkcija)
Smešne precioze / Les precieuses ridicules (1964, produkcija)
Dogodek v mestu Gogi (1964, produkcija)
Prizori iz Shakespeara (1964, produkcija)
Skušnja ali kaznovana ljubezen / La Répétition ou l'amour puni (1965, produkcija)
Peklenski stroj / La Machine infernale (1965, produkcija)
Igra o Robinu in Marioni (1965, produkcija)
Striček Vanja / Djadja Vanja (1965, produkcija)
Šola za obrekovanje / The School for Scandal (1965, produkcija)
Kralj na Betajnovi (1965, produkcija)
Jutro pred poroko (1965, produkcija)
Snubač (1965, produkcija)
Medved (1965, produkcija)
Mož usode / The Man of Destiny (1965, produkcija)
Balada o črnem noju (1965, produkcija)
Peskovnik / The Sandbox (1965, produkcija)
Zaprta vrata / Le Huis-clos (1965, produkcija)
Don Carlos (1965, produkcija)
Margareta / La Marguerite (1965, produkcija)
Feniks preveč / A Phoenix Too Frequent (1965, produkcija)
Igra o ljubezni in naključju / Le Jeu de l´Amour et du Hasard (1965, produkcija)
Spoštljiva vlačuga / La putain respectueuse (1965, produkcija)
Kriza vesti (1966, produkcija)
Kako važno je biti resen / The Importance of Being Earnest (1966, produkcija)
V gnevu se ozri / Look Back in Anger (1966, produkcija)
Lažnivec / Le Menteur (1966, produkcija)
Zgodba o živalskem vrtu / The Zoo Story (1966, produkcija)
Shakespearov večer (1966, produkcija)
Ljudomržnik / Le Misanthrope (1966, produkcija)
Kar hočete ali Dvanajsta noč / What You Will or Twelfth-Night (1966, produkcija)
Figarova svatba / Le mariage de Figaro (1966, produkcija)
Pogled z mostu / A View from the Bridge (1966, produkcija)
Kaj je resnica / Cosi è /se vi pare/ (1966, produkcija)
Ovčji kal / Fuente ovejuna (1966, produkcija)
Revizor (1966, produkcija)
Spalnik Hiawatha / Pullman Car Hiawatha (1966, produkcija)
Tartuffe (1966, produkcija)
Ukročena trmoglavka / The Taming of the Shrew (1966, produkcija, produkcija)
Rihard III. (1966, produkcija)
Hamlet (1966, produkcija)
Telefon (1967, produkcija)
Miss Jenny Love / Miss Jenny Love (1967, produkcija)
Lepa Vida (1967, produkcija)
Kritika Šole za žene / La Critique de l'école des femmes (1967, produkcija)
Sluga dveh gospodov / Il servitore di due padroni (1967, produkcija)
Čas in Conwayevi / Time and the Conways (1967, produkcija)
Županova Micka / Molly, the Mayor´s Daughter (1967, produkcija)
Tri sestre / Tri sestry (1967, produkcija)
Marija Stuart (1967, produkcija)
Don Carlos (1967, produkcija)
Madame Sans-Gene (1967, produkcija)
Pokopljite mrtve / Bury the Dead (1967, produkcija)
Variacije (1968, produkcija)
Zapuščena zgodovina (1968, produkcija)
Orfej in Evridika (1968, produkcija)
Oglejte si novi svet, obiščite ZDA! (1968, produkcija)
Drobno življenje (1968, produkcija)
Obisk študentov kansaške univerze na AGRFT (1968, produkcija)
Gospa ne bo zgorela / The Lady's Not for Burning (1968, produkcija)
Zaprta vrata / Huis clos (1968, produkcija)
Lizistrata / Lysistrate (1968, produkcija)
Poslovilna večerja (1968, produkcija)
Agonija (1968, produkcija)
Božični nakupi (1968, produkcija)
Za Lukrecijo (1968, produkcija)
Kralj na Betajnovi (1968, produkcija)
Za narodov blagor (1968, produkcija)
Veronika Deseniška (1968, produkcija)
Romeo in Julija (1968, produkcija)
Hamlet (1968, produkcija)
Macbeth (1968, produkcija)
Improvizacija v Versillesu (1968, produkcija)
Polikarp (1969, produkcija)
Služkinji / Les Bonnes (1969, produkcija)
Žena pred obzidjem / Große Schmährede an der Stadtmauer (1969, produkcija)
Komedija zmešnjav / The Comedy of Errors (1969, produkcija)
Koriolan / Coriolanus (1969, produkcija)
Rihard III. / The tragedy of King Richard III (1969, produkcija)
Katera je močnejša / Den starkare (1969, produkcija)
Dva jezičneža / Los dos habladores (1969, produkcija)
Nalagani soprog / How he lied to her husband (1969, produkcija)
Requiem za vlačugo / Requiem for a nun (1969, produkcija)
Steklena menažerija / The glass menagerie (1969, produkcija)
Ljudomrznik (1969, produkcija)
Šola za žene (1969, produkcija)
Dona Diana / Desdén con el desdén (1969, produkcija)
Dolgo božično kosilo / The Long Christmas Dinner (1969, produkcija)
Smrt pijancev (1970, produkcija)
Sin (1970, produkcija)
Steklenica vode (1970, produkcija)
Freska (1970, produkcija)
Maja (1970, produkcija)
No in (1970, produkcija)
Plave noči (1970, produkcija)
Stekleni zverinjak / The Glass Menagerie (1970, produkcija)
Šola za vdove / L'École des veuves (1970, produkcija)
Francoske kraljice / Queens of France (1970, produkcija)
Izpitni nastop iz dramske ige II (1970, produkcija)
Izpitni nastop iz dramske ige III (1970, produkcija)
V svojem vrtu ljubi don Perlimplin Beliso ali Ljubezen don Perlimplina / Amor de don Perlimplí­n (1970, produkcija)
Okrogle glave in koničaste glave ali Bogatija se rada druži z bogatijo / Die Rundköpfe und die Spitzköpfe oder Reich und Reich gesellt sich gern (1970, produkcija)
Sodba (1971, produkcija)
Kodri (1971, produkcija)
Izraz (1971, produkcija)
Filip Filip (1971, produkcija)
Vladimir Skrbinšek (1971, produkcija)
Pot je končana, potovanje ne (1971, produkcija)
Dvorana (1971, produkcija)
Odkritje (1971, produkcija)
Trenutek resnice (1971, produkcija)
Gospodična Julija / Fröken Julie (1971, produkcija)
Kar hočete (1971, produkcija)
Ljudomrznik (1971, produkcija)
George Dandin ali Kaznovani soprog (1971, produkcija)
Učene žene / Les femmes savantes (1971, produkcija)
Tartuffe / Tartuffe ou l´Imposteur (1971, produkcija)
Pantomima (1972, produkcija)
Letenje v praznini (1972, produkcija)
Ja sam ... / Jaz sem ... (1972, produkcija)
O seljaku i pijesku (1972, produkcija)
Priština (1972, produkcija)
Kalandrija / La Calandria (1972, produkcija)
Impresije (1972, produkcija)
Portret Lidije Sotlarjeve (1972, produkcija)
Dogodek v mestu Gogi (1972, produkcija)
Gospoda Glembajevi (1972, produkcija)
Nora (1972, produkcija)
Čakajoč na Godota (1972, produkcija)
Osem žensk (1972, produkcija)
Pierrot in Pierrette (1972, produkcija)
Spomin na dva ponedeljka (1972, produkcija)
Pogled z mostu (1972, produkcija)
Sluga dveh gospodov (1972, produkcija)
Dva jezičneža (1972, produkcija)
Hamlet (1972, produkcija)
Hruške (1973, produkcija)
Če gori, je hudič (1973, produkcija)
Starinar (1973, produkcija)
Podstrešje (1973, produkcija)
Kartoteka / Kartoteka (1973, produkcija)
Pesem o luzitanskem strašilu / Gesang vom lusitanischen Popanz (1973, produkcija)
Troilus in Kresida (1973, produkcija)
Don Juan (1973, produkcija)
Nenaseljena hiša (1973, produkcija)
Rešen (1973, produkcija)
R.U.R. (1973, produkcija)
Igra (1973, produkcija)
Sveta Ivana (1973, produkcija)
Koriolan (1973, produkcija)
V agoniji (1973, produkcija)
Kavarna (1974, produkcija)
Izdajalsko srce (1974, produkcija)
1370 gr (1974, produkcija)
Črna pega čez oči (1974, produkcija)
Hruške (1974, produkcija)
Lutka (1974, produkcija)
Ali naj te z listjem posujem? (1974, produkcija)
Exitus (1974, produkcija)
Moderato cantabile (1974, produkcija)
Gotska plastika na Slovenskem (1974, produkcija)
Poslednji trak / Krapp's Last Tape (1974, produkcija, produkcija)
Srečni dnevi / Happy Days - Oh les beaux jours (1974, produkcija)
Hotel Plaza (1974, produkcija)
Bakhantke / Bakhai (1974, produkcija)
Zaprta vrata (1974, produkcija)
Čarobna noč (1974, produkcija)
Leda, 2. dejanje (1974, produkcija)
Leda, 1. dejanje (1974, produkcija)
Svet brez sovraštva (1974, produkcija)
Tri sestre (1974, produkcija)
Gosenica (1975, produkcija)
En dan življenja Vinka D. (1975, produkcija)
Igra (1975, produkcija)
Beli azil (1975, produkcija)
Danjela (1975, produkcija)
Brez ljubezni se pretikaš skozi življenje, živi mrtvec (1975, produkcija)
Zimsko veselje (1975, produkcija)
Kmetija / The Farm (1975, produkcija)
Sranje / Slag (1975, produkcija)
Tri generacije - Šoferji (1975, produkcija)
Dva dinarja / Two Dinars (1975, produkcija)
Revijski skeči (1975, produkcija)
Dan gospoda X (1975, produkcija)
Monologi (1975, produkcija)
Hamlet (1975, produkcija)
Troilus in Kresida (1975, produkcija)
Macbeth (1975, produkcija)
Ifigenija na Tavridi (1975, produkcija)
Don Carlos (1975, produkcija)
Ta veseli dan ali Matiček se ženi (1975, produkcija)
Striček Vanja (1975, produkcija)
Čakajoč na Godota (1975, produkcija)
Šola za žene (1975, produkcija)
TV reportaža - Tri igralke (1976, produkcija)
No pasaran (1976, produkcija)
Pokopališče (1976, produkcija)
Aničina hiša / Annie's House (1976, produkcija)
Moja Ljubljana (1976, produkcija)
Ozri se v gnevu / Look Back in Anger (1976, produkcija)
Escurial / Escurial (1976, produkcija)
Tacek (1976, produkcija)
Plave kite (1976, produkcija)
Portret (1976, produkcija)
Delni izpitni nastop iz dramske igre III. (1976, produkcija)
Aleksander praznih rok (1976, produkcija)
Služkinji (1976, produkcija)
Ukročena trmoglavka (1976, produkcija)
Piknik na bojišču (1976, produkcija)
Novi duh (1977, produkcija)
2 generaciji - Zabavljači (1977, produkcija)
Nora čajanka (1977, produkcija)
Mali vojak (1977, produkcija)
Roka (1977, produkcija)
Tri igralke (1977, produkcija)
Pred zajtrkom / Before Breakfast (1977, produkcija)
Mostovi v Zambiji ali Nocoj bomo zidali (1977, produkcija)
Železniška postaja v Ljubljani (1977, produkcija)
Trnovo, kralj nesrečnega imena (1977, produkcija)
L'bez'n / Luv (1977, produkcija)
Peer Gynt (1977, produkcija)
Strast pod bresti (1977, produkcija)
Primorske zdrahe (1977, produkcija)
Potohodec (1977, produkcija)
Rihard III. (1977, produkcija)
Hamlet (1977, produkcija)
Kostanjeva krona (1977, produkcija)
Zgubljeni koraki (1977, produkcija)
Beraška opera (1977, produkcija)
Koraki (1978, produkcija)
Nekje v mestu (1978, produkcija)
Klinika (1978, produkcija)
Kamen (1978, produkcija)
Tisnikar (1978, produkcija)
Obrazi (1978, produkcija)
Prijatelja / Friends (1978, produkcija)
Šarevčeva sliva (1978, produkcija)
Budni stražnik / La guarda cuidadosa (1978, produkcija)
Dva jezičneža / Los dos habladores (1978, produkcija)
Salamanška jama / La cueva de Salamanca (1978, produkcija)
Učene ženske (1978, produkcija)
Macbeth (1978, produkcija)
Julij Cezar (1978, produkcija)
Kakor vam drago (1978, produkcija)
Dva gospoda iz Verone (1978, produkcija)
Izsiljena ženitev (1978, produkcija)
Izpitni nastop iz dramske ige III (1978, produkcija)
Selektivni izpitni nastop iz dramske igre I (2. semester) (1978, produkcija)
V agoniji (1978, produkcija)
Krivda (1978, produkcija)
Selektivni izpitni nastop iz Dramske igre I (1. semester) (1978, produkcija)
Kralj na Betajnovi (1978, produkcija)
Spoštljiva vlačuga (1978, produkcija)
Triptih Agate Schwarzkobler (1979, produkcija)
V temi (1979, produkcija)
Amen pod kamen (1979, produkcija)
Sveže novice iz kemije in fizike (1979, produkcija)
Obisk pri gospe Kislich (1979, produkcija)
Igra (1979, produkcija)
Anarholiberalist (1979, produkcija)
Mary Lou železniške postaje (1979, produkcija)
Tango / Tango (1979, produkcija)
Plešasta pevka / La Cantatrice chauve (1979, produkcija)
Poganka (1979, produkcija)
Leda (1979, produkcija)
Šola za žene; Don Juan (1979, produkcija)
Zaenkrat smo se izmazali (1979, produkcija)
Saloma (1979, produkcija)
Selektivni izpitni nastop iz dramske igre I (1979, produkcija)
Selektivni izpitni nastop iz dramske igre I (1979, produkcija)
Tri sestre (1979, produkcija)
Kralj na Betajnovi (1979, produkcija)
Blisk v noči (1980, produkcija)
Vid (1980, produkcija)
Ismeta in ostali (1980, produkcija)
Etuda za filmarja in plesalko (1980, produkcija)
Portret: Vinko Möderndorfer (1980, produkcija)
Žabe ali Prilika o ubogem Lazarju (1980, produkcija)
Soba (1980, produkcija)
Mušica ali komedija o finem govorjenju / La Moscheta (1980, produkcija)
Medved / Медведь (1980, produkcija)
Snubač / Свадьба (1980, produkcija)
Ljubezen (1980, produkcija)
Izsiljena ženitev (1980, produkcija)
Ljudomrznik (1980, produkcija)
Macbeth (1980, produkcija)
Hamlet (1980, produkcija)
Faust (1980, produkcija)
Ne budite gospe / Ne reveillesz pas madame (1980, produkcija)
Monologi (1980, produkcija)
Lov na čarovnice (1980, produkcija)
Pohujšanje v dolini Šentflorjanski (1980, produkcija)
Ženitev (1980, produkcija)
Kmetska smrt (1981, produkcija)
Arventur (1981, produkcija)
Bljuz (1981, produkcija)
Ljudje s psi (1981, produkcija)
Peraji (1981, produkcija)
Boštjan / Boštjan (1981, produkcija)
Mesec / Moon (1981, produkcija)
Plivnik (1981, produkcija)
Bitka (1981, produkcija)
Glas (1981, produkcija)
Marino - portret ribiča (1981, produkcija)
Sveča (1981, produkcija)
Bavšica (1981, produkcija)
Strahovi / Gengangere (1981, produkcija)
Za Lukrecijo; Rihard III (1981, produkcija)
Selektivni izpitni nastop iz dramske igre I (1. semester) (1981, produkcija)
Veronika Deseniška (1981, produkcija)
Romantične duše (1981, produkcija)
Jakob Ruda (1981, produkcija)
Kranjski komedijanti (1981, produkcija)
Don Carlos (1981, produkcija)
Vražji fant zahodne strani (1981, produkcija)
Selektivni izpitni nastop iz dramske igre I (2. semester) (1981, produkcija)
Okus po medu (1981, produkcija)
Šola za žene (1981, produkcija)
Smešni preciozi (1981, produkcija)
Noč, ko je izginil Maček Feliks (1982, produkcija)
Odločba (1982, produkcija)
Rahel stik (1982, produkcija)
Tri dni prej (1982, produkcija)
V spomin (1982, produkcija)
Izpit (1982, produkcija)
Too Much (1982, produkcija)
Učna ura / La Leçon (1982, produkcija)
Stari časi / Old Times (1982, produkcija)
Utva (1982, produkcija)
Dialogi (1982, produkcija)
Sen kresne noči (1982, produkcija)
Bobni v noči / Trommeln in der Nacht (1982, produkcija)
Svobodni program slušateljev (1982, produkcija)
Tartuffe (1982, produkcija)
Veš sine, jaz sem bohem (1983, produkcija)
In vendar se vrti (1983, produkcija)
V slogi je moč (1983, produkcija)
Važno je imenovati se Ernest / Importance of Being Earnest, The (1983, produkcija)
Ura teče / Time Is Ticking, The (1983, produkcija)
Tja bomo našli pot (1983, produkcija)
Zmagujoča podoba narcisa (1983, produkcija)
Sanjarjenje (1983, produkcija)
Potohodec (1983, produkcija)
Selektivni izpitni nastopiz dramske igre I (1. semester) (1983, produkcija)
Romeo in Julija / Romeo and Juliet (1983, produkcija)
Kralj na Betajnovi (1983, produkcija)
Upnik (1983, produkcija)
Sweeney agonistes (1983, produkcija)
Hamlet (1983, produkcija)
Selektivni izpitni nastopiz dramske igre I (2. semester) (1983, produkcija)
Rak (1984, produkcija)
Irena (1984, produkcija)
Črno in rdeče / Black and Red (1984, produkcija)
Konzervirana ulica (1984, produkcija)
Noč nasilja (1984, produkcija)
Kratek stik (1984, produkcija)
Srp / Sickle (1984, produkcija)
Služkinji / Les Bonnes (1984, produkcija)
Karol / Karol (1984, produkcija)
Izsiljena ženitev; Šola za može (1984, produkcija)
Kralj na Betajnovi (1984, produkcija)
Vražji fant zahodnega sveta (1984, produkcija)
Izpitni nastop iz dramske ige III (1984, produkcija)
Utva (1984, produkcija)
Striček Vanja (1984, produkcija)
Kdo se boji Virginije Woolf? (1984, produkcija)
Izpitni nastop iz dramske igre I (1984, produkcija)
Miška (1985, produkcija)
Pohujšanje v dolini Šentflorjanski / Blasphemy in the Valey of St. Florian, The (1985, produkcija)
Plug in zvezde (1985, produkcija)
Minotavromanija (1985, produkcija)
Mesec dni na kmetih (1985, produkcija)
Avantura v F-molu (1985, produkcija)
Drugi krog (1985, produkcija)
Neznanec (1985, produkcija)
Godzila (1985, produkcija)
Sejalec (1985, produkcija)
Pohujšanje v dolini Šentflorjanski (1985, produkcija)
Tisoč in več (1985, produkcija)
Vrtiljak / Reigen (1985, produkcija)
Ljudomrznik; Don Juan; Učene ženske (1985, produkcija)
Rihard III.; Macbeth; Hamlet (1985, produkcija)
Avtoštoparka (1986, koprodukcija)
Vakuum (1986, produkcija)
Konjiček (1986, produkcija)
Nekaj na G. (1986, produkcija)
Hedda Gabler / Hedda Gabler (1986, produkcija)
Strel v jeseni (1986, produkcija)
Zgodba (1986, produkcija)
Zima (1986, produkcija)
Capriccioso (1986, produkcija)
Peklenska mandarina / Clockwork Tangerine, A (1986, produkcija)
Mali Rus (1986, produkcija)
V glavi (1986, produkcija)
Lepota in narod (1986, produkcija)
Čakalnica (1986, produkcija)
Talec / The Hostage (1986, produkcija)
Namišljeni bolnik (1986, produkcija)
Izpitni nastop iz dramske igre II (1986, produkcija)
Portret Vide Jan - Juvanove (1987, obravnavani)
Opera prima (1987, produkcija)
Pridi sem in glejva (1987, produkcija)
Gospodična Julija (1987, produkcija)
Splav smrti / Totenfloss (1987, produkcija)
Noč bogov (1987, produkcija)
Beautiful side (hard) / Beautiful Side (Hard) (1987, produkcija)
Telstar (1987, produkcija)
Dež / Rain (1987, produkcija)
Prizori: Ibsen, Miller (1987, produkcija)
Kronologija pogodbe (1987, produkcija)
Pripoved v verzih (1987, produkcija)
Tartuffe (1987, produkcija)
Skica (1987, produkcija)
Zločin na Kozjem otoku / Delitto all'isola delle capre (1987, produkcija)
Osvoboditev Skopja (1987, produkcija)
Odpirač (1987, produkcija)
Pred zajtrkom / Before breakfast (1987, produkcija)
Anarhistova naključna smrt / Morte accidentali di un anarchico (1987, produkcija)
Kralj Lear (1987, produkcija)
Gospodična Julija (1987, produkcija)
Prizori (1988, produkcija)
Nerazumljivosti (1988, produkcija)
Helios (1988, produkcija)
Akademija (1988, produkcija)
Emil (1988, produkcija)
Prizori (1988, produkcija)
Nina, kje si? / Nina, Where Are You? (1988, produkcija)
Kralj Lear (1988, produkcija)
Primer Vladimirja Pavlina / Vladimir Pavlin Case, The (1988, produkcija)
Domov (1988, produkcija)
Kruha in iger (1988, produkcija)
Zasledovanje in usmrtitev Jeana Paula Marata / Die Verfolgung und Ermordung Jean Paul Marats (1988, produkcija)
Improvizacije (1988, produkcija)
Sganarel ali Namišljeni rogonosec (1988, produkcija)
Othello (1988, produkcija)
Služkinji / Les bonnes (1988, produkcija)
Ljubezen nam je vsem v pogubo II (1988, produkcija)
Don Giovanni (1988, produkcija)
Smešni preciozi (1988, produkcija)
Razglednice / Postcards (1989, produkcija)
Dediščina / Nasledstvo (1989, produkcija)
Romeo in Julija (1989, produkcija)
Etida za slovenske begunce (1989, produkcija)
Nebesni svod 1915-1989 (1989, produkcija)
Prostor (po)gleda / Place With a View, A (1989, produkcija)
Nekoč je bilo / Once upon a time (1989, produkcija)
Silicijev horizont (1989, produkcija)
Romeo in Julija (1989, produkcija)
Moška stvar / Männersache (1989, produkcija)
Zaprta vrata / Huis clos (1989, produkcija)
Don Lorenzo (1989, produkcija)
Jakob Ruda (1989, produkcija)
Županova Micka (1989, produkcija)
Hamlet (1989, produkcija)
Romeo in Julija (1989, produkcija)
Improvizacije na dano temo (1989, produkcija)
Rihardova lesena noga / Richard´s cork leg (1989, produkcija)
Tri sestre (1989, produkcija)
Prizori (1990, produkcija)
Prizori: Striček Vanja, Utva, Na odprtem morju (1990, produkcija)
Striček Vanja (1990, produkcija)
Učene ženske (1990, produkcija)
Krivda (1990, produkcija)
Premi govor (1990, produkcija)
Sonce (1990, produkcija)
Zakaj jih nisem vse postrelil? / Way Didn't I Shoot Them All? (1990, produkcija)
Spirit of Action / Spirit of Action (1990, produkcija)
Zabava za rojstni dan / The Birthday Party (1990, produkcija)
Ljubiti, Klovni (1990, produkcija)
Razdejanje (1990, produkcija)
Nobene priče, nobenega papirja (1990, produkcija)
Janez Pavarotti - Pojoča žaba / Janez Pavarotti - The Singing Frog (1990, produkcija)
Kovarstvo in ljubezen / Kabale und Liebe (1990, produkcija)
Vesna (1990, produkcija)
Kdo se boji Virginije Woolf? / Who's Afraid of Virginia Woolf? (1990, produkcija)
Rešen / Saved (1990, produkcija)
Nastopi klovnov (1990, produkcija)
Čakajoč Godota (1991, produkcija)
One Way Ticket / One Way Ticket (1991, produkcija)
Odmevi v vetru (1991, produkcija)
Dramska igra II 91 (1991, produkcija)
Igralec, Petje, Zgodba, Mali princ (1991, produkcija)
Odlomki - Sofokles - Shakespeare (1991, produkcija)
Ljubezen do otroka (1991, produkcija)
Fedra / Phèdre (1991, produkcija)
Kaj je resnica / Così è (se vi pare) (1991, produkcija)
Metuljčica I. del / Little Butterfly (1991, produkcija)
Mississippi (1991, produkcija)
Hipolitova zgodba (1991, produkcija)
Koza je preživela / But the Goat Survived (1991, produkcija)
Služkinji / Les Bonnes (1991, produkcija)
Fotograf (1991, produkcija)
Osmi dan: Podeželski plejboji (1991, produkcija)
Rozenkranc in Gildenstern sta mrtva / Rosencrantz & Guildenstern are Dead (1991, produkcija)
Balkanski revolveraši / Balkan Gunfighters (1991, produkcija)
Služkinji / Les Bonnes (1991, produkcija)
Življenje plejbojev (1991, produkcija)
Prizori (1991, produkcija)
Lov na čarovnice (1991, produkcija)
Kar hočete (1991, produkcija)
Lov na čarovnice (A) (1991, produkcija)
Zeleno (1991, produkcija)
Rdeče (1991, produkcija)
Sen kresne noči / A Midsummer Night's Dream (1992, produkcija)
Projekt Istropolitana Journal I., II. (1992, produkcija)
Projekt Istropolitana Journal III. (1992, produkcija)
Rodef Gloria de Žigi (1992, produkcija)
Prizori 1991/92 (1992, produkcija)
Prizori (1992, produkcija)
Prizori 1991/92 (1992, produkcija)
Produkcija 1.sem 24.01.in 30.05. (1992, produkcija)
Od Kneippa do kofetka s smetanco in nazaj (1992, produkcija)
Sabajev / Sabajev (1992, produkcija)
Peljhan (1992, produkcija)
Tristosedemnajst a tišina ka (1992, produkcija)
Cirkus Kansky / Kansky Circus (1992, produkcija)
Če bi jaz bil (1992, produkcija)
To smo mi (1992, produkcija)
Summertime (1992, produkcija)
Pygmalion, Steklena menažerija, Spoštljiva vlačuga (1992, produkcija)
Tartuffe / Le Tartuffe ou l’Imposteur (1992, produkcija)
Striček Vanja / Дядя Ваня (1992, produkcija)
Hamlet / Macbeth (1992, produkcija)
Branje Johna Cagea (1992, produkcija)
Prešernove pesmi - Pevcu (1992, produkcija)
Prešernove pesmi - Memento mori (1992, produkcija)
Prešernove pesmi - Kam (1992, produkcija)
To je pot (1992, produkcija)
Sanjal bom kostanje (1992, produkcija)
Jazzie (1992, produkcija)
Last Trip (1992, produkcija)
Sea of Love (1992, produkcija)
Kabare za tri groše (1992, produkcija)
Zgodba, ki je (1993, produkcija)
Good rockin' tonight / Good Rockin' Tonight (1993, produkcija)
Karamazovi (1993, produkcija)
Dialogi (1993, produkcija)
Predavanje o škodljivosti tobaka (1993, produkcija)
Prenašalca spominov (1993, produkcija)
Soba brez številke (1993, produkcija)
Filozofski poročnik in vaščanke (1993, produkcija)
Waiting (1993, produkcija)
Tik pred vojno z Eskimi (1993, produkcija)
Človeški glas (1993, produkcija)
Srečno! (1993, produkcija)
Začasno bivališče (1993, produkcija)
Tri sestre (1993, produkcija)
Narodno gledališče (1993, produkcija)
Daritev na grobu (1993, produkcija)
Grajska dama (1993, produkcija)
Metoda, Prizori (1993, produkcija)
Prizori 1992/93 (1993, produkcija)
Še en dan (1993, produkcija)
O škodljivosti tobaka (1993, produkcija)
V soju noči (1993, produkcija)
Tango / Tango (1993, produkcija)
Višnjev vrt / Вишнëвый сад (1993, produkcija)
Na dnu / На дне (1993, produkcija)
Predavanje o škodljivosti tobaka (1993, produkcija)
Prizori (1993, produkcija)
Maruška (1993, produkcija)
Maša (1993, produkcija)
Tartuffe / Tartuffe ou l'Imposteur (1993, produkcija)
Človeški glas (1993, produkcija)
Don Juan/ Ljudomrznik/ Učene ženske/ Šola za žene/ Tartuffe (1993, produkcija)
Matiček se ženi (1993, produkcija)
Nesporazum (1993, produkcija)
Kaplja zločina (1993, produkcija)
Pri psihologu (1993, produkcija)
Začasno bivališče (1993, produkcija)
Obračun (1993, produkcija)
Pregled (1993, produkcija)
Billie Holiday (1993, produkcija)
Zbiralca imen (1993, produkcija)
Waiting (1993, produkcija)
Mesto umora (1994, produkcija)
Green Dragons / Green Dragons (1994, produkcija)
Forum: AGRFT, TVS (1994, produkcija)
Cavazza Drolc (1994, produkcija)
Feničanke (z dodanimi prizori iz Sofoklove Antigone) / Phoenician Women (1994, produkcija)
Plaža / Beach, The (1994, produkcija)
Bajazid, človek bomba / Bajazid - The Walking Bomb (1994, produkcija)
Človeški glas (1994, produkcija)
Elsinor (1994, produkcija)
Romeo in Julija, Hamlet, Othello (1994, produkcija)
Živite kot svinje / Live Like Pigs (1994, produkcija)
Vlažne stene (1994, produkcija)
Zelo kosmato vprašanje (1994, produkcija)
Tik (1994, produkcija)
Okus po krvi (1994, produkcija)
Ljubezen (1994, produkcija)
Radio / Radio (1994, produkcija)
Potepuh (1994, produkcija)
Korak s časom (1994, produkcija)
Minnie & Moscowitz (2.) (1994, produkcija)
Minnie & Moscowitz (1.) (1994, produkcija)
Pesem brez refrena (1994, produkcija)
Klatež (1994, produkcija)
Fantje (1994, produkcija)
Mami za praznik (1994, produkcija)
Zadnji tango v Parizu (1994, produkcija)
Meseno spoznanje (1994, produkcija)
Niout (1994, produkcija)
Diplomiranec (1994, produkcija)
Namišljeni bolnik / Le Malade imaginaire (1994, produkcija)
Gospodična Julija / Fröken Julie / Miss Julie (1994, produkcija)
Tednik - O prostorskih problemih AGRFT (1995, obravnavani)
Tramvaj poželenje/ Orfej se spušča (1995, produkcija)
Služkinji / Les Bonnes (1995, produkcija)
Prizori (1995, produkcija)
EroT(R)ikon (1995, produkcija)
Kralj Lear / King Lear (1995, produkcija)
Ljudožerci (1995, produkcija)
Gospod Puntila in njegov hlapec Matti / Herr Puntila und sein Knecht Matti (1995, produkcija)
Kratka neresnična zgodba (1995, produkcija)
Dramska igra 95 (1995, produkcija)
Ljubimca (1995, produkcija)
Maks (1995, produkcija)
Narodno gledališče (1995, produkcija)
Gagarin (1995, produkcija)
Fliper (1995, produkcija)
Prave sostanovalke spoznaš v stanovanju (1995, produkcija)
KKK (1995, produkcija)
Syrya / Syrya (1995, produkcija)
Tednik - FTV AGRFT (1995, nastopajoči)
Telefon (1995, produkcija)
Govor kapetana Djuraskovića (1995, produkcija)
Dama v belem (1995, produkcija)
Žena francoskega poročnika (1995, produkcija)
Pomota (1995, produkcija)
Produkcija 1995 (1995, produkcija)
Vohuna (1995, produkcija)
Saj ni res, pa je (1995, produkcija)
Ne čakaj do konca (1995, produkcija)
Človek brez sence (1995, produkcija)
Povodni mož / The Underwater Man (1995, produkcija)
Lunar / Moonwalker (1995, produkcija)
Cesta v pekel / Road To Hell (1995, produkcija)
Lojze se je zbudil tako kot ponavadi / Lojze Woke Up As Usually (1995, produkcija)
Vinska trta (1995, produkcija)
Električni stol nad Ljubljano ali Kaj počne slikar z dvema kovčkoma / An Electric Chair Above Ljubljana or What a Painter Can Do With Two Suitcases (1995, produkcija)
Annie Hall (1995, produkcija)
Moje dekle je še mlado (1995, produkcija)
Zvedel sem nekaj novega (1995, produkcija)
Moj očka ima konjička dva (1995, produkcija)
Najino slovo (1995, produkcija)
Druga izmena (1995, produkcija)
Kratka zgodovina uboja (1995, produkcija)
Upor črvov (1995, produkcija)
Poskusi še enkrat, Woody / Play It Again, Woody (1995, produkcija)
Servant (1995, produkcija)
Baby can dance (1995, produkcija)
Kralj Lear (1995, produkcija)
Povabilo v grad / L´invitation au château (1995, produkcija)
Žlahtni meščan / Le Bourgeois gentilhomme (1996, produkcija)
Vrtiljak / Reigen (1996, produkcija)
Smehljaj / Smile, The (1996, produkcija)
Razigranost v levem in desnem očesu (1996, produkcija)
Pepelca / Cinders (1996, produkcija)
Diareja Co. / Diarrhea Co. (1996, produkcija)
Izgubljene besede / Lost Words (1996, produkcija)
Pavji krik / Peacock's Scream (1996, produkcija)
Učna ura / Lecon, La (1996, produkcija)
Matiček se ženi-Svatba-Kralj na Betajnovi-Ščuke pa ni-Halštat (1996, produkcija)
Ne/znani oder 14.5.96 - AGRFT 50 let (1996, portretiranec)
Nazaj v Ljubljano (1996, nastopajoči)
Produkcija DI, GLR (1996, produkcija)
Shakespeare - prizori (1996, produkcija)
Plešasta pevka / La Cantatrice chauve (1996, produkcija)
Roll over Elise (1996, produkcija)
Ne/znani oder JAN.01 / DIUB/GLR - TVS (1996, produkcija)
Avantura (1996, produkcija)
Mačka na vroči pločevinasti strehi (1996, produkcija)
Izgubljene besede (1996, produkcija)
Državljanstvo na čakanju (1996, produkcija)
Spoved (1996, produkcija)
Zgodba (1996, produkcija)
Veliki bogovi (1996, produkcija)
Prehod (1996, produkcija)
V tvojih očeh (1996, produkcija)
Pred zajtrkom (1996, produkcija)
Lažna Ivana (1996, produkcija)
Antigona (1996, produkcija)
Gnostična maša (1996, produkcija)
Prizori (1996, produkcija)
Romeo in Julija/ Macbeth/ Richard III./ Othello (1996, produkcija)
Na veliki cesti (1997, produkcija)
Orkester / L'Orchestre (1997, produkcija)
Šala zažene (1997, produkcija)
Victor ali Otroci na oblasti / Victor ou les Enfants au pouvoir (1997, produkcija)
Enodejanke (1997, produkcija)
Hamlet (1997, produkcija)
Svatba (1997, produkcija)
Improvizacije - Vaje za ženski in moški glas - Ljubiti (1997, produkcija)
Produkcija prvi letnik (1997, produkcija)
Tri sestre (1997, produkcija)
Brez štroma / FREAKquences (1997, produkcija)
Čarobni prsti / Magic Fingers (1997, produkcija)
Vivere / Vivere (1997, produkcija)
Romeo in Julija iz Kočevskega roga / Romeo and Juliet of the Forest (1997, produkcija)
Koromandija / Xanadu (1997, produkcija)
Otroci na cesti / Children on Street (1997, produkcija)
Črepinjice / Breakages (1997, produkcija)
Ketna za princa (1997, produkcija)
Maraton Portorož 97jan. / Filmski festival slovenski zgodovina (1997, produkcija)
Človeški glas (1997, produkcija)
Etude 1997 / AGRFT (SVHS) (1997, produkcija)
The Pink Panter Theme (1997, produkcija)
Kje so tiste stezice (1997, produkcija)
The intertainer (1997, produkcija)
Razredni sovražnik / Class Enemy (1997, produkcija)
Santa putana (1997, produkcija)
Alergija / Alergy (1997, produkcija)
Solata za dve osebi (1997, produkcija)
Blagajničarka (1997, produkcija)
Neiztrohnjeno srce (1997, produkcija)
Režiserjeva izbira (1997, produkcija)
Mojca (1997, produkcija)
X Mas Morning (1997, produkcija)
Izpitni nastop iz dramske igre I (1997, produkcija)
Noč v hotelu / Night in a Hotel (1998, produkcija)
Prizori (1998, produkcija)
Prizori (1998, produkcija)
Sen kresne noči / A Midsummer Night's Dream (1998, produkcija)
Zven medenine / Misel lažnivka (1998, produkcija)
Zabava za rojstni dan / The Birthday Party (1998, produkcija)
Vbod / The Prick (1998, produkcija)
Stan / Stan (1998, produkcija)
Gola resnica / Bare Truth (1998, produkcija)
Rave do jutra in naprej / Rave Till The Morning And Further (1998, produkcija)
Zijalo / Zijalo (1998, produkcija)
Ne budite gospe / Ne réveillez pas Madame (1998, produkcija)
Desetka (1998, produkcija)
Zjutro / A.M. (1998, produkcija)
Sine / Sonny (1998, produkcija)
Rop stoletja / Robbery of the Century, The (1998, produkcija)
Oglas / Personal (1998, produkcija)
Dim ni kar dim / Smoking It Off (1998, produkcija)
Učene ženske / Les Femmes savantes (1998, produkcija)
Krt pri Savici (1998, produkcija)
Gibljive slike / AGRFT TVS 18.1.98 REŽ.. U.Kos (1998, produkcija)
Smešni preciozi / Les Précieuses ridicules (1998, produkcija)
Ne/znani oder jan.98 / AGRFT Di (1998, nastopajoči)
Delirium Credens (1998, produkcija)
Bakanalije (1998, produkcija)
Umazane roke (1998, produkcija)
Solar 6 (1998, produkcija)
Upornik (1998, produkcija)
Krt v vrtcu (1998, produkcija)
Radio night (1998, produkcija)
Noč legvana (1998, produkcija)
Spal bom cel dan (1998, produkcija)
Oče (1998, produkcija)
Kratka zgodba (1998, nastopajoči)
Kamni (1998, produkcija)
Ples stresa (1998, produkcija)
Frizerski salon (1998, produkcija)
Ne vem zakaj pesem (1998, produkcija)
Nesreča (1998, produkcija)
Predstava (1998, produkcija)
Špela (1998, produkcija)
Brez (1998, produkcija)
Like a Prayer (1998, produkcija)
Talec (1998, produkcija)
Menjava kož (1998, produkcija)
Brain killers (1998, produkcija)
Veter (1998, produkcija)
Lara (1998, produkcija)
Juš Kocham ce (1998, produkcija)
Susn (1999, produkcija)
Razbiti vrč / Der zerbrochne Krug (1999, produkcija)
Vilinček z lune / Pierrot valt van de mann (1999, produkcija)
Besi (1999, produkcija)
Obločnica, ki se rojeva (1999, produkcija)
Blodnje (1999, produkcija)
Sod smodnika, Nežnosti / Bure baruta,Carícies (1999, produkcija)
Bila sem tovarišica, ki je živela kot gospa (1999, produkcija)
Lepotica in Zver čakata Godota v češnjevem vrtu, nakar še smeh (1999, produkcija)
Medeja (1999, produkcija)
Žabe ali Prilika o ubogem in bogatem Lazarju (1999, produkcija)
Kralj Lear / King Lear (1999, produkcija)
10. planet / Tenth Planet, The (1999, produkcija)
Ščetka / Brush, A (1999, produkcija)
Podobe mesta / City Images (1999, produkcija)
Prizori 99 (1999, produkcija)
Vojna zvezdič (1999, produkcija)
Vrt / Garden, The (1999, produkcija)
V tranzitu / In Transit (1999, produkcija)
Še dobro (1999, produkcija)
Avto (1999, produkcija)
Ižanska pravda (1999, produkcija)
Odlomki - A. P. Čehov (1999, produkcija)
Zavratne igre (1999, produkcija)
Jezero / Lake, The (1999, produkcija)
Kaj bi še rad? / The Ultimate Guide for Bachelors (1999, produkcija)
Z nožem / With the Knife (1999, produkcija)
Scenarij (1999, produkcija)
Le v sanjah si tu (1999, produkcija)
Ljubim jo (1999, produkcija)
Fraza (1999, produkcija)
Najlepši valček (1999, produkcija)
Ukinjena proga (1999, produkcija)
Ponedeljkov stric (1999, produkcija)
Do zadnjega diha (1999, produkcija)
Napevi (1999, produkcija)
Kalinka (1999, produkcija)
Fi-fi (1999, produkcija)
Bad boy (1999, produkcija)
Anybody seen my baby (1999, produkcija)
Muha-ha-ha (1999, produkcija)
Verjemi ljubezni (1999, produkcija)
When doves cry (1999, produkcija)
Bog lonaj (1999, produkcija)
51, 52 (1999, produkcija)
Stari banjo (1999, produkcija)
Gori gori moja zvezda (1999, produkcija)
Cesta / Road (2000, produkcija)
Malomeščanska svatba / Die Kleinbürgerhochzeit (2000, produkcija)
Portreta z ozadjem / Two Portraits With Background (2000, produkcija)
Poslednji trak / Krapp's Last Tape (2000, produkcija)
Ljubezni trud zaman / Love's Labour's Lost (2000, produkcija)
Arkadija (2000, produkcija)
Prizori in Županova Micka (2000, produkcija)
Cid / Le Cid (2000, produkcija)
Belle Paris ali Obračun v Louvru (2000, produkcija)
Reklame, Prizori iz vsakdanjega življenja, Cankar (2000, produkcija)
Vaje v slogu - Žrtve mode bum bum (2000, produkcija)
Z ljubeznijo / With Love (2000, produkcija)
AGRFT - promocija / AGRFT dok. TVS (2000, produkcija)
Figurae veneris / Figuae Veneris (2000, produkcija)
MyWay / MyWay (2000, produkcija)
Zlatko! / Zlatko! (2000, produkcija)
Matura / The graduation (2000, produkcija)
Obleka dela človeka / Fine feathers make fine birds (2000, produkcija)
Nekoga moraš imeti rad / You Have to Love Somebody (2000, produkcija)
Žile / Žile (2000, produkcija)
Milagros / Milagros (2000, produkcija)
Dvakrat na teden / Twice a Week (2000, produkcija)
Flašofon / Bottlephone (2000, produkcija)
Gusarski pohod / No more Heroes (2000, produkcija)
Tišina pred nevihto / Calm Before the Storm (2000, produkcija)
Predor / Tunnel, The (2000, produkcija)
Zanamci (2000, produkcija)
Richard III. (2000, produkcija)
Pomota (2000, produkcija)
Večerja (2000, produkcija)
Ime mi je Bojan (2000, produkcija)
Arkadija / Arcadia (2000, produkcija)
Arkadija (2000, produkcija)
Arkadija (2000, produkcija)
Slani dež (2000, produkcija)
Puhlež / The Shallow Man (2000, produkcija)
Fiddler on the Roof / Goslač na strehi (2000, produkcija)
Chicago / Chicago (2000, produkcija)
Cabaret (2000, produkcija)
Zmagoslav Tretji (2001, produkcija)
Psiha / Psyché (2001, produkcija)
Shopping and Fucking / Shopping and Fucking (2001, produkcija)
AGRFT / Ne/znani oder Febr. 01 (2001, produkcija)
Kralj Lear / King Lear (2001, produkcija)
Striček Vanja / Djadja Vanja (2001, produkcija)
Ljubiti (2001, produkcija)
Pod mlečnim gozdom / Under Milk Wood (2001, produkcija)
Knjige na potepu / Books On Wheels (2001, produkcija)
Pavle / Pavle (2001, produkcija)
Oblak / Cloud, The (2001, produkcija)
Hot dog / Hot dog (2001, produkcija)
En dan / One Day (2001, produkcija)
Gledališki songi Kurta Weilla (2001, produkcija)
Maska / Mask, The (2001, produkcija)
Snow Angel / Snow Angel (2001, produkcija)
Nasvidenje ljubezen (2001, produkcija)
Modra soba / The Blue Room (2001, produkcija)
Dekle treh očetov / The Girl of Three Fathers (2001, produkcija)
Striček Vanja (2001, produkcija)
To je to (2001, produkcija)
Matematika (2001, produkcija)
SKA (2001, produkcija)
Šola zapeljevanja (2001, produkcija)
Norma (2001, produkcija)
Hamlet (2001, produkcija)
Piaf - Cocteau / Piaf - Cocteau (2001, produkcija)
Berlinski cabaret in Marlene Dietrich (v letih 1920 - 1930) (2001, produkcija)
Ameriški gledališki song (2001, produkcija)
My fair lady / My fair lady (2001, produkcija)
Happy End / Happy End (2001, produkcija)
Nunsense / Nunsense (2001, produkcija)
Orgazmus / Orgasmus (2002, produkcija)
Salamanška jama / La cueva de Salamanca (2002, produkcija)
Lulu (2002, produkcija)
Ljubezen zdravnik / L'Amour médecin (2002, produkcija)
Hamlet / Hamlet (2002, produkcija)
Hoja po jajčnih lupinah / Walking on Eggshells (2002, produkcija)
Sorodne duše (2002, produkcija)
Amfitrion / Amphitryon (2002, produkcija)
Kostanjeva krona (2002, produkcija)
Ljubosumni starec / El viejo celoso (2002, produkcija)
Paviljoni ali Kam grem, od kod prihajam in kaj je za večerjo / Paviljoni, ili kuda idem, odakle dolazim i šta jedem (2002, produkcija)
Modra soba (politik in manekenka) / The Politician and Model (2002, produkcija)
Nočitev z zajtrkom / Bed and Breakfast (2002, produkcija)
Na čakanju / Waiting (2002, produkcija)
Zlato srce / Golden Heart (2002, produkcija)
Che Sara / Che Sara (2002, produkcija)
Izlet / The Excursion (2002, produkcija)
Boš pa mrzlo jedo / So, You Will Eat It Cold (2002, produkcija)
Odlepljeni / Unplugged (2002, produkcija)
Ukradeni otroci / Stolen Children, The (2002, produkcija)
Mesečniki danes spijo / Sleepwalkers Sleep Tonight (2002, produkcija)
Ko bom jaz umrl, bo en majhen pogreb / When I Die, It Will Be a Small Funeral (2002, produkcija)
Filmski prizori, praktične naloge kandidatov FTV / Sprejem FTV 2002-03 (2002, produkcija)
Selitev / Moving Away (2002, produkcija)
Fužine zakon / Fužine Rules (2002, produkcija)
Klara / Klara (2002, produkcija)
Nedelja / Sunday (2002, produkcija)
Jez (2002, produkcija)
Modra soba (dramatik in igralka) (2002, produkcija)
Hamletina iz Hrastovcev (2002, produkcija)
Rdeča soba / The red room (2002, produkcija)
Suša / Drought (2002, produkcija)
O čem govoriva? / What Are We Talking About? (2002, produkcija)
Tamala (2002, produkcija)
Tamara / Tamara (2002, produkcija)
Karlo Jederman/ Jaz Karlo Jederman (2002, produkcija)
Dobr´ je / It´s Okay (2002, produkcija)
Poslednji Krappov trak / Krapp's Last Tape (2002, produkcija)
Karlo Jederman/ Gnar song (2002, produkcija)
Paviljoni ali kam grem, od kod prihajam in kaj je za večerjo (2002, produkcija)
Prekleti kadilci (2002, produkcija)
Krisskoross (2002, produkcija)
Vsakdo od nas kdaj v samoti uzre svoj obraz (2002, produkcija)
Svila (2002, produkcija)
Improvizacije (2002, produkcija)
Silvie Arc Popović (2002, produkcija)
Modra soba / Blue Room (2003, produkcija)
Stebri družbe / Samfundets stötter (2003, produkcija)
Hamlet / Hamlet (2003, produkcija)
Kerst (2003, produkcija)
Sezona 90/91 / Season 90/91 (2003, produkcija)
Eringekrepata (2003, produkcija)
Hladen otrok / Odveč / Španska vas / Trainspotting / Das kalte Kind / Redundant / The Conduct of Life / Trainspotting (2003, produkcija)
Klinika Kozarcky (2003, produkcija)
Ukročena trmoglavka / The Taming of the Shrew (2003, produkcija)
No History - Know History - Part 1, 2 (2003, produkcija)
Zgodba z zahodne strani / West Side Story (2003, produkcija)
Dva (2003, produkcija)
Metamorfoze3 / Metamorphoses (2003, produkcija)
Nočno življenje (2003, produkcija)
Enco, hvala / Enco, thank you (2003, produkcija)
Oko sokolovo / Eye Of The Tiger (2003, produkcija)
Črvi / Worms (2003, produkcija)
Elektro-Orson / Elektro-Orson (2003, produkcija)
Vlažnost 81% / Humidity 81% (2003, produkcija)
Dan v mestu / Day In the City (2003, produkcija)
Bolje kot orgazem / Better Than An Orgasm (2003, produkcija)
Ali sem ti seksi? / Do You Think I'm Sexy? (2003, produkcija)
Kapljica v morju (2003, produkcija)
Klinika Kozarcky (2003, produkcija)
Buc buc buc (2003, produkcija)
Stebri družbe 2 (2003, produkcija)
Stebri družbe 3 (2003, produkcija)
Sever jug (2003, produkcija)
Kaj nam škodi / What is Hazardous for Our Health (2003, produkcija)
Kostanjeva krona (2003, produkcija)
Addiction / Addiction (2003, produkcija)
(NE)ODVISNA (2003, produkcija)
Norec (2003, produkcija)
Prerez semestralnega učnega programa v obliki učne ure (2003, produkcija)
Stebri družbe 1 (2003, produkcija)
Stebri družbe 4 (2003, produkcija)
Solza / The Tear (2003, produkcija)
Moja si / You are Mine (2003, produkcija)
Electric cute / Electic cute (2003, produkcija)
Ona spi (2003, produkcija)
Nočna tarifa (2003, produkcija)
Hlapci, Dogodek v mestu Gogi, Vrnitev Blažonovih, Vojaška skrivnost (2004, produkcija)
Dva gospoda iz Verone / The Two Gentlemen of Verona (2004, produkcija)
Jaz sem Vinko / I am Vinko (2004, produkcija)
Slastni mrlič (2004, produkcija)
Zabava za rojstni dan / The Birthday Party (2004, produkcija)
Nekaj eksplicitnih fotk / Some Explicit Polaroids (2004, produkcija)
Zločini srca / Crimes of the Heart (2004, produkcija)
Seksualna perverzija v Čikagu / Sexual Perversity in Chicago (2004, produkcija)
Strežni jašek / The Dumb Waiter (2004, produkcija)
Peter Kržišnik / Peter (2004, produkcija)
Štejemo / We Count (2004, produkcija)
Avgust Šek / Avgust Sek (2004, produkcija)
Dom za spominjanje / A Home to Remember (2004, produkcija)
Ljudomrznik / Le Misanthrope ou l'Atrabilaire amoureux (2004, produkcija)
Očetnjava / Fatherhood (2004, produkcija)
Sošolca / Schoolmates (2004, produkcija)
Sanje / Dreams (2004, produkcija)
Dora in Fredi / Dora and Fredi (2004, produkcija)
Cabaret / Kabaret (2004, produkcija)
Uspavanka / Lullaby (2004, produkcija)
C'est la vie / C'est la vie (2004, produkcija)
Kyrie (2004, produkcija)
Pisarniška zgodba (2004, produkcija)
Stari Tišler (2004, produkcija)
Rd bi vidu pot (2004, produkcija)
Alter Ego / Alter Ego (2004, nastopajoči)
Dialog (2004, produkcija)
Dialog (2004, produkcija)
God(n) (L)ess musician (2004, produkcija)
Ločitev v 4 korakih / Divorce in Four Easy Steps (2004, produkcija)
Naše sardine / Our Sardines (2004, produkcija)
Sluga / Servant (2004, produkcija)
Razredni upornik (2004, produkcija)
Sigmundove sanje / The Dreams of Profesor Sigmund (2004, produkcija)
Kaj si zares mislim o Woodyju Allenu / What I Realy Think About Woody Allen (2004, produkcija)
Hlapci / The Miniors (2004, produkcija)
Pa tako lep dan / Day Dreamer (2004, produkcija)
Podganar / The Ratman (2004, produkcija)
Mladi virtuozi (2004, produkcija)
Postrvin kvintet (2004, produkcija)
Brucka v Ljubljani (2004, produkcija)
Sedem ur v pet poglavjih (2004, produkcija)
Cabaret / Cabaret (2004, produkcija)
Umetnost giba I., II., III. letnik (2004, produkcija)
Kaligula (2004, produkcija)
Beli dež (2004, produkcija)
Linč (2004, produkcija)
Sozhino (2004, produkcija)
Vonj po... (2004, produkcija)
Philosophy ands (2004, produkcija)
Smrt in ostale pomembne stvari v življenju (2004, produkcija)
Tona brona (2004, produkcija)
Metoda Butoh (2004, produkcija)
Na živce mi greš (2004, produkcija)
Nora (2005, produkcija)
Stanovanje v tretjem nadstropju / Apartment on the 3rd Floor (2005, produkcija)
Postrvin koncert (2005, produkcija)
Latino groove (2005, produkcija)
Barve / Colours (2005, produkcija)
Štiršekspir (2005, produkcija)
Zaprta vrata / Huis clos (2005, produkcija)
Na dnu / Na dne (2005, produkcija)
Samotni zahod / The Lonesome West (2005, produkcija)
Flaša resnice (2005, produkcija)
Pop / Priest in Prison (2005, produkcija)
Pičke / Peaches (2005, produkcija)
Grenki sadeži pravice / Grenki sadeži pravice (2005, produkcija)
Učene ženske / Les Femmes savantes (2005, produkcija)
Agamemnon / Aγαμέμνων (2005, produkcija)
Noži v kurah / Knives in Hens (2005, produkcija)
Reka na Poljskem / River in Poland (2005, produkcija)
Primer: Vain / The Vain Case (2005, produkcija)
Pes, ki je umrl ob pravem času / The Dog Died at the Right Time (2005, produkcija)
A mia madre - Moji materi / To my Mother (2005, produkcija)
Angoraangora / Angoraangora (2005, produkcija)
Sretan put Nedime / Good Luck Nedim (2005, produkcija)
Quick View / Quick View (2005, produkcija)
Snubač / The Proposal (2005, produkcija)
Nevidni človek / The Invisible Man (2005, produkcija)
Telegram / Telegram (2005, produkcija)
Veliki pobeg / The Great Escape (2005, produkcija)
Sanje / Dreaming (2005, produkcija)
Gramatikus / Gramatikus (2005, produkcija)
Telegram (2005, produkcija)
O miši in zidu (2005, produkcija)
Ko naju več ne bo / When the Two of Us Are Gone (2005, produkcija)
Raj je raj na Rock otočcu / Paradise is Paradise on Rock Otocec (2005, produkcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2005, produkcija)
Macbeth / Macbeth (2005, produkcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2005, produkcija)
Ukročena trmoglavka (2005, produkcija)
Hamlet / Hamlet (2005, produkcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2005, produkcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2005, produkcija)
Podoknica brez primere (2005, produkcija)
Časovna zmešnjava / Time Mess (2005, produkcija)
Aljoša, 21 let (2006, produkcija)
Puške gospe Carrar (2006, produkcija)
Ples besed / Dance of Words (2006, produkcija)
Avdienca / Audience (2006, produkcija)
Libero / Libero (2006, produkcija)
Miza, ki tudi laže / Table, that also Tells Lies (2006, produkcija)
Rupa / Luknja / Hole, The (2006, produkcija)
Moje male ljubice / Some Girls (2006, produkcija)
Idiot (2006, produkcija)
Vladimir (2006, produkcija)
Sen kresne noči / Midsummer Night's Dream (2006, produkcija)
Kisli maček / Vinegar Tom (2006, produkcija)
Kdo se boji Virginie Woolf (2006, produkcija)
Bratje Karamazovi / The Brothers Karamazov (2006, produkcija)
Pokemon je za froce / Pokemon is for Kids (2006, produkcija)
Seksualna perverzija v Chicagu / Sexual perversity in Chicago (2006, produkcija)
Improvizacija v Versaillesu / L'Impromptu de Versailles (2006, produkcija)
Teorija igre, 1 (2006, produkcija)
Zdravnik po sili / Le Medicin malgre lui (2006, produkcija)
Pomembno je biti Ernest / The Importance of Being Earnest (2006, produkcija)
Kot ptič / Like a Bird (2006, produkcija)
1/2 / 1/2 (2006, produkcija)
Prezgodaj dva metra spodaj / Almost Six Feet Too Deep (2006, produkcija)
Obleka / A Dress (2006, produkcija)
Hej, tovariši / Hey Ho Comrades (2006, produkcija)
Končno na svojem (2006, produkcija)
Sunfall / Sunfall (2006, produkcija)
Elegy / Elegy (2006, produkcija)
Polka je najlepša stvar (2006, produkcija)
Ti si ob meni (2006, produkcija)
Nataliteta (2006, produkcija)
Desno / To the Right (2006, produkcija)
Živela vlada / The police (2006, produkcija)
Kamni / The Stones (2006, produkcija)
Deit (2006, produkcija)
Prekooceanski let (Zgodba o Lindberghu) (2006, produkcija)
Inkognito / Incognito (2006, produkcija)
AGRFT poje pri Gajotu (2006, produkcija)
Teorija igre, 2 (2006, produkcija)
Mirjana Borčič, portret filmske pedagoginje (2006, produkcija)
Intervju Ljubana Strune (2006, produkcija)
Stane Podobnikar - Stanči scenski mojster slovenskega filma (2006, produkcija)
Peter Zobec - portret (2006, produkcija)
Tonski mojster Franci Velkavrh (2006, produkcija)
Tintagilesova smrt / La mort de Tintagiles (2006, produkcija)
Primat II. (2006, produkcija)
Beyond (2006, produkcija)
Mrtvec živi (2006, produkcija)
Umetnost giba I.,II.,III. letnik (2006, produkcija)
Intuicija je konica spoznanja (2006, produkcija)
Babilonski rov (2006, produkcija)
Al Araf (2006, produkcija)
Zabava na plaži pri Suarez Guaran Sanchez / Beach Party at Suarez Guaran Sancez (2006, produkcija)
Finally Woken They / Finally Woken They (2006, produkcija)
Dr. Savič / Dr. Savič (2006, produkcija)
Nina in zajec / Nina and the Rabbit (2006, produkcija)
Dr. Savič / Dr. Savič (2006, produkcija)
Black / Black (2006, produkcija)
Kolaček (2006, produkcija)
Dr. Savič / Dr. Savič (2006, produkcija)
Dedicated Follower of Fashion / Dedicated Follower of Fashion (2006, produkcija)
Lovišča hrabrih (2006, produkcija)
Dr.Savič / Dr.Savič (2006, produkcija)
Igrala je igrala (2006, produkcija)
Jerusi / Jerusi (2006, produkcija)
Skušnjava / Temptation (2006, produkcija)
Iz opusa Janka Ravnikarja - klavirski recital / Janko Ravnikar opus - piano recital (2006, produkcija)
Kvartet kitar, nokturno za violino in kitaro / Guitar Quartet, Nocturne for violin and guitar (2006, produkcija)
Mladi virtuozi - kitarski duo Črnobelo / Young virtuosos - Quartet of clarinets (2006, produkcija)
Dva / Two (2007, produkcija)
Etuda (2007, produkcija)
Driada (2007, produkcija)
Kralj Lear / King Lear (2007, produkcija)
Nora Nora / Nora Nora (2007, produkcija)
Job / Job (2007, produkcija)
Medeja / Medea (Μήδεια, Mēdeia) (2007, produkcija)
Tri sestre / Three Sisters (Три сестры) (2007, produkcija)
Fiziki / Die Physiker (2007, produkcija)
Plesne predstave - gib (2007, produkcija)
Umetnost giba I.,II.,III. letnik (2007, produkcija)
Rogovci (2007, produkcija)
Amor magister optimus / Love is the Greatest Teacher (2007, produkcija)
Družina / The Family (2007, produkcija)
Agape / Agape (2007, produkcija)
Osa / Wasp, The (2007, produkcija)
Srce je žalostno / The Heart is Sad (2007, produkcija)
Proti oknu / Against the Window (2007, produkcija)
Klepet s Piko / A Chat with Pika (2007, produkcija)
Dedek Mraz / Grandpa Frost (2007, produkcija)
To je Slovenija / This is Slovenia (2007, produkcija)
Vučko / Wolfy (2007, produkcija)
Bordo rdeča / Burgundy Red (2007, produkcija)
Razsutje - igre poslednjih dni / Games of the Last Days (2007, produkcija)
Pogrešal te bom / I'll Miss You (2007, produkcija)
Kot dva polža / Like Two Snails (2007, produkcija)
Lucifer / Lucifer (2007, produkcija)
Turčin / Turčin (2007, produkcija)
Poslovilna večerja / Farawell Dinner (2007, produkcija)
Anatolova poroka / Anatol's Wedding (2007, produkcija)
Potujoči stroj (2007, produkcija)
Lost and Found (2007, produkcija)
Embrio / Embrio (2007, produkcija)
Podelitev Univerzitetnih Prešernovih nagrad (2007, produkcija)
Metoda Butoh (2007, produkcija)
Gledališče in politike predstavljanja (2007, produkcija)
Dvojne igre / Double Games (2007, produkcija)
Škandal / Affair (2007, produkcija)
Kaj zdaj? (2007, produkcija)
Doktor Savič / Doktor Savič (2007, produkcija)
Dr. Savič (2007, produkcija)
Umetnost giba II. - plesna kompozicija (2007, produkcija)
Mladi virtuozi - kvartet klarinetov / Young virtuosos - Quartet of clarinets (2007, produkcija)
Mladi virtuozi; Trio Irenema, Duo Decorde (2007, produkcija)
Dvominutno sovraštvo (2007, produkcija)
Svila (2007, produkcija)
Pasijon (2007, produkcija)
Vrba (2007, produkcija)
Prva devinska elegija (2007, produkcija)
Povodni mož (2007, produkcija)
Uklenjeni Prometej (2007, produkcija)
Črtomir (2007, produkcija)
Lolita (2007, produkcija)
Sprašujem te vse o tebi (2007, produkcija)
Norec (2007, produkcija)
Parfum (2007, produkcija)
Slončki / Elephants (2008, produkcija)
Romulus Veliki / Romulus the Great (2008, produkcija)
Preizkus (2008, produkcija)
Utva / Seagull, The (Чайка, Čajka) (2008, produkcija)
Spol (2008, produkcija)
Sozij (2008, produkcija)
Šola za može / The School for Husbands ( L`école des maris) (2008, produkcija)
Susn / Susn (2008, produkcija)
Razredni sovražnik / Class Enemy (2008, produkcija)
Filoktet / Philoktetes ( Φιλοκτήτης / Philoktētēs) (2008, produkcija)
Variacije na smrt Trockega / Variations on the Death of Trotsky (2008, produkcija)
Besede, besede, besede / Words, Words, Words (2008, produkcija)
Plešasta pevka / The Bald Singer (La Cantatrice Chauve) (2008, produkcija)
Macbeth / Macbeth (2008, produkcija)
Othello / Othello (2008, produkcija)
Romeo in Julija / Romeo and Juliet (2008, produkcija)
Opera za tri groše / Threepenny Opera (Die Dreigroschenoper) (2008, produkcija)
Pozdravi / Les salutations (2008, produkcija)
Kandid ali optimizem / Candide, or Optimism (Candide, ou l'Optimisme) (2008, produkcija)
Umetnost giba I., II., III. letnik (2008, produkcija)
Na senčni strani Alp / On the Dark Side of the Alps (2008, produkcija)
Skrbnik / Caretaker (2008, produkcija)
Roki na steni / Hands on the Wall (2008, produkcija)
Lasje / Hair Extensions (2008, produkcija)
Nebo nad blokom / Sky Above the Town (2008, produkcija)
Vodni čut / Sense Of a Water (2008, produkcija)
Dan v Benetkah / Day in Venice (2008, produkcija)
Janez Janša: projekt / Janez Janša: The Project (2008, produkcija)
Tračnice (2008, koproducent)
Eva (this is my life) (2008, sodelujoči)
Vezuv (2008, sodelujoči)
Samoupravni organ / Communist Man, The (2008, produkcija)
Bajsa / Fatty, The (2008, produkcija)
Soldat / Soldier (2008, produkcija)
Ni vse črno belo / Not everything black and white (2008, produkcija)
Kolaž - Ljubljana je bulana (2008, produkcija)
Kolaž - Maljčiki (2008, produkcija)
Klavirski recital: F. Schubert, Impromptus op 90 št.3 v ges-duru (2008, produkcija)
Klavirski recital: S. Prokofjev, Sonata št.3 v a-molu op.28 (2008, produkcija)
Klavirski recital: D. Scarlati, Sonate g-dur K146 L349, d-dur K33 L424, g-dur K125 L487 (2008, produkcija)
Klavirski recital: P. I. Čajkovski, Dumka op. 59 (2008, produkcija)
Klavirski recital: F. Chopin, Ballade op. 52 f-mol (2008, produkcija)
Hedda Gabler, konec / Hedda Gabler, The End (2008, produkcija)
Hedda Gabler, trikotnik / Hedda Gabler, Triangle (2008, produkcija)
Hedda Gabler, album / Hedda Gabler, Album (2008, produkcija)
Hedda Gabler, rokopis / Hedda Gabler, Manuscript (2008, produkcija)
Trava (2008, produkcija)
Preizkus z jabolkom / The Apple Test (2008, produkcija)
Fragma: Merica sreče / Fragma: An Ounce of Luck (2008, produkcija)
Fragma: V roju kresnic / Fireflies (2008, produkcija)
Fragma: Nekakšen sindrom / Fragma: A Kind of Syndrome (2008, produkcija)
Fragma: Ljubezen je energija / Fragma: Love=Energy (2008, produkcija)
Baletna nastopa (2008, produkcija)
Baletna zmešnjava, G.F.Händel: Suita v G-Duru (2008, produkcija)
Štiri skice za portret Janeza Drozga (2008, produkcija)
Hudournik (2008, produkcija)
Brata po mleku (2008, produkcija)
XX (2008, produkcija)
Cirkulana 41 (2008, produkcija)
Dva obraza (2008, produkcija)
Zadnji tango: v baletni (2008, produkcija)
Jurij in zaklad želvjega jezera (2008, produkcija)
Slakonjak (2008, produkcija)
Hvala za 8 (2008, produkcija)
Narcisa (2008, produkcija)
Šemalšemal (2008, produkcija)
Preobrazba (2008, produkcija)
Nastop (2008, produkcija)
Črnobela (2008, produkcija)
Človek (2008, produkcija)
Kakršnasem (2008, produkcija)
...samo trening........ (2008, produkcija)
Dolgčas (2008, produkcija)
Romeo in Julija (2008, produkcija)
Vincent in Moje življenje (2008, produkcija)
Kasandra (2008, produkcija)
Rigoleto (2008, produkcija)
Izkušnja v celici številka 38 (2008, produkcija)
Inšallah, Madona, Inšallah (2008, produkcija)
Tri ljubezni (2008, produkcija)
Mesečni deček (2008, produkcija)
V Swannovem svetu (2008, produkcija)
Muhe (2008, produkcija)
Slike Doriana Graya (2008, produkcija)
Sestrična / The Cousin (2009, produkcija)
Hamlet / Hamlet (2009, produkcija)
Projekt Hamlet (2009, produkcija)
Helena / Helen (Ελένη / Elenē) (2009, produkcija)
Fedra / Phaedra (Phèdre) (2009, produkcija)
Improvizacije, prizori iz vsakdanjega življenja, govorno oblikovanje (2009, produkcija)
Borutovo poletje (2009, produkcija)
Ana / Ana (2009, produkcija)
Medved, Snubač, Jubilej (2009, produkcija)
Vas lahko zapeljem? (2009, produkcija)
Tartuffe ali Prevarant / Tartuffe ou l'Imposteur (2009, produkcija)
Saloma / Salomé (2009, produkcija)
Modra soba / The Blue Room (2009, produkcija)
Umetnost giba I., II., III. letnik (2009, produkcija)
Noga mi je bosa (2009, produkcija)
Krištofove slike / Krištofove obrazy / Krištof's Pictures (2009, produkcija)
Zlatolaske 2009 (2009, produkcija)
Darilo / Present, The (2009, produkcija)
Lov na race / Duck Hunting (2009, produkcija)
Trst je naš! / Trieste is Ours (2009, produkcija)
Kralj Matjaž / King Mathias (2009, produkcija)
Dotik / The Touch (2009, produkcija)
Vasi pod vodo / Villages Under Water (2009, produkcija)
Tabataba / Tabataba (2009, produkcija)
Žlahtna plesen Pupilije Ferkeverk (2009, produkcija)
Emergency Lane (2009, produkcija)
To White (2009, produkcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2009, produkcija)
Srečko / Lucky (2009, produkcija)
Nočni let / Night Flight, The (2009, produkcija)
Solze v dežju / Tears in the Rain (2009, produkcija)
Samo še en obrat / Just Another Turn Around (2009, produkcija)
Memento Mori - Sing Us a Song / Gust of Wonder (2009, produkcija)
Kolaž / Collage (2009, produkcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2009, produkcija)
Nevidni prah / Invisible Dust (2009, produkcija)
Igraj kolce (2009, produkcija)
Filozofija in gledališče (2009, produkcija)
Vloga gledalca v gledališču danes (2009, produkcija)
Mali princ (2009, produkcija)
Mož s podstrešja (2009, produkcija)
1984 (2009, produkcija)
Hamlet (2009, produkcija)
Zločin in kazen (2009, produkcija)
Tujec (2009, produkcija)
Preobrazba (2009, produkcija)
Craigovi marjoneti (2009, produkcija)
Nesrečna Marinka (2009, produkcija)
Drage dame, hvala! (2009, produkcija)
Love (2009, produkcija)
Javno (2009, produkcija)
Obvious (2009, produkcija)
Neznam.Nemorem.Neupamsi.Kajti?Jazja.Ahja! (2009, produkcija)
Hvala za spomine (2009, produkcija)
Ko se zbudim (2009, produkcija)
Vsi imamo Marjana v sebi (2009, produkcija)
Delovni jopič (2009, produkcija)
Negativ (2009, produkcija)
Obletnica / Anniversary (2010, produkcija)
Moški / Real Man, A (2010, produkcija)
Hodnik / The Corridor (2010, produkcija)
Življenje je sen / La vida es sueño (2010, produkcija)
Bolezen mladosti / Krankheit der Jugend (2010, produkcija)
Konec igre / Fin de partie (2010, produkcija)
Zlatolaske 2010 (2010, produkcija)
Umetnost giba II. in III. letnik (2010, produkcija)
George Dandin / George Dandin (2010, producent)
Marjetka , str. 89 (Stara Sablja, Frajer, Mučenik)* / Gretchen 89ff (2010, produkcija)
Marjetka , str. 89 (Črtavec, Freudovec, Začetnica)* / Gretchen 89ff (2010, produkcija)
Marjetka , str. 89 (Diva, Dramaturginja, Hospitant)* / Gretchen 89ff (2010, produkcija)
Marija Stuart / Maria Stuart (2010, produkcija)
Improvizacije (2010, produkcija)
Naša demokracija / Our Democracy (2010, produkcija)
Antigona / Ἀντιγόνη (Antigóne) (2010, produkcija)
Večer treh kratkih zgodb Edgarja Allana Poeja (2010, produkcija)
Večer treh kratkih zgodb Edgarja Allana Poeja (2010, produkcija)
Večer treh kratkih zgodb Edgarja Allana Poeja (2010, produkcija)
Obisk / Visit, The (2010, produkcija)
Klemen Klemen / Klemen Klemen (2010, produkcija)
Klinci / Rascals (2010, produkcija)
Generacija Južne Afrike / Generation of South Africa (2010, produkcija)
Veter v meni / Wind Inside Me, The (2010, produkcija)
Za zaprtimi očmi / Behind Closed Eyes (2010, produkcija)
Plešasta pevka / The Bald Soprano (2010, produkcija)
Tartuffe (2010, produkcija)
Bojim se zaspati / I'm Afraid To Sleep (2010, produkcija)
To nisi ti / Maska (2010, produkcija)
Dr. Savič / Doctor Savic (2010, produkcija)
Kamijondžije (2010, produkcija)
Župnikov konjiček / Parson's Pleasure (2010, produkcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2010, produkcija)
Kolaž - Odboj (2010, produkcija)
Grenak konec / Bitter End (2010, produkcija)
Klic v sili / Emergency Call (2010, produkcija)
Jaz : sem : samo : slučajno : jaz (2010, sodelujoči)
Dinamika sprememb v slovenskem gledališču 20. stoletja (2010, izdajatelj)
Polifonično švica super Mario in njegova pravica (2010, produkcija)
Doktor Savič (2010, produkcija)
Doktor Savič (2010, produkcija)
Doktor Savič (2010, produkcija)
Tears in Rain (2010, produkcija)
Money (2010, produkcija)
Ana in Oli (2010, produkcija)
Privid (2010, produkcija)
Življenska pot (2010, produkcija)
Nevideno (2010, produkcija)
Samo kritičen (2010, produkcija)
Breme (2010, produkcija)
Če......................................... (2010, produkcija)
Nenazadnje (2010, produkcija)
Enisto (2010, produkcija)
There and back again (2010, produkcija)
Božanska komedija (2010, produkcija)
Na klancu (2010, produkcija)
Murphy (2010, produkcija)
Starec in morje (2010, produkcija)
Tisoč veličastnih sonc (2010, produkcija)
Mala čarovnica iz Portobella (2010, produkcija)
Otroka reke (2010, produkcija)
Pianista (2010, produkcija)
Ne vem še (2010, produkcija)
Za zavesami (2010, produkcija)
Guba (2010, produkcija)
Bolha in teleskop (2010, produkcija)
(Ob)viseti (2010, produkcija)
Hamlet (2010, produkcija)
Mirko in Lojz (2010, produkcija)
Art (2010, produkcija)
Kerozin (2010, produkcija)
Feršterker (2010, produkcija)
Improvizacije (2011, produkcija)
Tartuffe / Tartuffe, ou l'Imposteur (2011, produkcija)
Utva / Čajka (2011, produkcija)
Lepotica in zver (2011, produkcija)
Postaja / Station, The (2011, produkcija)
Trio Evterpa / Trio Evterpa (2011, produkcija)
Ensamble 4 Saxess (2011, produkcija)
Beli zajec / White Rabbit (2011, produkcija)
Srečanje oblakov (2011, produkcija)
Besedila za nič (2011, produkcija)
Pod perutnico noči (2011, sodelujoči)
Kaj zdaj? (2011, produkcija)
Medeja / Μήδεια / Mēdeia (2011, produkcija)
Žabe (2011, produkcija)
Alkestida / Ἄλκηστις (2011, produkcija)
Zavratne igre / Jeux de massacre (2011, produkcija)
Izdajalsko srce (2011, produkcija)
Berači (2011, produkcija)
Zamorka (2011, produkcija)
Upornik (2011, produkcija)
Crucifixion (2011, produkcija)
V kaverni (2011, produkcija)
Ni obale Ni (2011, produkcija)
Vergerij (2011, produkcija)
Grmače (2011, produkcija)
Ozvezdje - Súhvezdia / Star constellations (2011, produkcija)
Pogovor z Veno Tauferjem na UL AGRFT (2011, produkcija)
Umetnost giba I., II. in III. letnik (2011, produkcija)
Cesar / Emperor, The (2011, produkcija)
Besni prerok / Furious Prophet, The (2011, produkcija)
Peter Bossman dobrodošel / Welcome Peter Bossman (2011, produkcija)
Smeti / Garbage day (2011, produkcija)
Časovna banka / Time Bank (2011, produkcija)
Poročnik in kurat / Lieutenant and Curate (2011, produkcija)
Boben usode / Drums of destiny (2011, produkcija)
Kot kakšna žival se počutiš, ko si zaljubljena? / With what kind of animal do you associate with, when you're in love? (2011, produkcija)
Nikamor 13:22 / Nowhere 13:22 (2011, produkcija)
Kje si stari? / What's up, dude? (2011, produkcija)
Nad mestom se dani / Sunrise Over the City (2011, produkcija)
Preklete podlasice / Damn those weasles (2011, produkcija)
Izpit / Exam, The (2011, produkcija)
Onkraj (2011, produkcija)
Mesidž (2011, produkcija)
Gramofon (2011, produkcija)
Od nas neče dobiti niko ništa (2011, produkcija)
Kill Kenny - When it's over (2011, produkcija)
Cyrano de Bergerac / Cyrano de Bergerac (2011, produkcija)
Sean Conneries, The - Bedn da smrdim (2011, produkcija)
Astronavt (2011, produkcija)
Rock Partyzani - Anka Partizanka (2011, produkcija)
Pobeg / Escape (2011, produkcija)
Rock Partyzani - Vsi v en glas (2011, produkcija)
Sean Conneries, The - Never Ever (2011, produkcija)
Kill Kenny - Tarirariii (2011, produkcija)
Zmaj / Dragon (2011, produkcija)
Karadžićev test / Karadžić's test (2011, produkcija)
10 minut pred: Slike smrti (2011, produkcija)
Asimptota konca (2011, produkcija)
Me doy cuenta de que me faltas (2011, produkcija)
Odpisana (2011, produkcija)
Kje smo - tu smo (2011, produkcija)
Svetloba noči (2011, produkcija)
Poslednji ples? (2011, produkcija)
Croquis (2011, produkcija)
Življenje se vali skozi tebe kot ogromen plaz (2011, produkcija)
Inferno (2011, produkcija)
Night's Dawn, The (2011, produkcija)
Slovenska zborna izreka (2011, produkcija)
Monte Cristo (2011, produkcija)
Beg (2011, produkcija)
Ravnovesje (2011, produkcija)
Volk (2011, produkcija)
M.E.D (2011, produkcija)
Kolaž: Radiohead - Creep (2011, produkcija)
Doktor Savič / Doctor Savic (2011, produkcija)
Šok terapija (2011, produkcija)
Kar hočete (2011, produkcija)
Frker (2011, produkcija)
FeTeVe (2011, produkcija)
Ne se sončit (2012, produkcija)
Tri sestre, Utva (2012, produkcija)
Don Juan (2012, produkcija)
Priredba Učenih žensk J. P. Moliera: Učene pičke ali Naj svet šumi (2012, produkcija)
Potohodec (2012, produkcija)
Noč akademij - Triada 2012 (2012, produkcija)
DEAD FATHER, Kam je odšel naš Veliki Oče? / DEAD FATHER, Where Did Our Great Father Go To? (2012, produkcija)
Zadet pravi čas (2012, produkcija)
Kri - nolina (2012, produkcija)
Božji otroci / Children of God (2012, produkcija)
Kdo in kaj / Who and What (2012, produkcija)
Pasji ravs (2012, produkcija)
Železniška postaja Litija (2012, produkcija)
EN stolEN stol (2012, produkcija)
INN - GLORIUS BODIES (2012, produkcija)
VIETNAMSKI PüJSKI (2012, produkcija)
Julij Cezar / The Tragedy of Julius Caesar (2012, produkcija)
Rihard III (2012, produkcija)
Mojster in Margareta (2012, produkcija)
Mali princ (2012, produkcija)
Plašč (2012, produkcija)
Preobrazba (2012, produkcija)
Norveški gozd (2012, produkcija)
Tarahumari (2012, produkcija)
Karkoli je bolje kot nič? (2012, produkcija)
Primadona (2012, produkcija)
Salbutamolum (2012, produkcija)
Snooze (2012, produkcija)
Prisila (2012, produkcija)
Popol (2012, produkcija)
Razpeti mladiček (2012, produkcija)
Al dente (2012, produkcija)
Poročilo akademiji (2012, produkcija)
Benjamin / Benjamin (2012, produkcija)
Maks / Maks (2012, produkcija)
Messi se je poškodoval / Messi injured (2012, produkcija)
Franček in Otilija / Franček and Otilija (2012, produkcija)
Hamlet / Medij (2012, produkcija)
Kaj dobim, če svetu odvzamem rdečo? (2012, produkcija)
Zaprta vrata (2012, produkcija)
Goli obed (2012, produkcija)
Domača bolezen za smrt (2012, produkcija)
Pad (2012, produkcija)
Ni ga ni ga (2012, produkcija)
Limonada / Lemonade (2012, produkcija)
Na poti / On the Road (2012, produkcija)
Zid / Wall (2012, produkcija)
Vsiljivka / Intruder, The (2012, produkcija)
Kekec, tri dni pred poroko / Kekec, Three Days Before Marriage (2012, produkcija)
Mladost / Youth (2012, produkcija)
Sedmina / The Afters of a Funeral (2012, produkcija)
Ko sem se pogledala v ogledalo, sem bila videti stara (2012, produkcija)
Amelia / Amelia (2012, produkcija)
Divji vzhod / Wild East (2012, produkcija)
Orfej / Orfeo, L' (2012, produkcija)
Časotresk / Time Turn (2012, produkcija)
Montaža ekstaza (2012, produkcija)
Krvavice / Bloody Sausages (2012, produkcija)
Na polno slab dan / Worst day ever (2012, produkcija)
Po Magrittu / After Magritte (2012, produkcija)
Od zdaj naprej boš ti likal (2012, produkcija)
Bit (2012, produkcija)
Ljubim mestece (2012, produkcija)
Glasbeni triumf (2012, produkcija)
Machine de Molière, La (2013, produkcija)
Produkcija prvega letnika dramske igre, gledališke režije in dramaturgije (2013, produkcija)
Umazane roke / Les Mains sales (2013, produkcija)
Metamorfoze (2013, produkcija)
Ničesar ne obžalujem (2013, produkcija)
Butoh / Butoh (2013, produkcija)
Kaligula et al. (2013, produkcija)
Rešeni (2013, produkcija)
Predstava ob jezeru (Zidar) (2013, produkcija)
Beg / Escape (2013, produkcija)
Bencin / Gasoline (2013, produkcija)
Punce / Girls (2013, produkcija)
Pomladi / Spring (2013, produkcija)
Kam / Where to (2013, produkcija)
Ivan brez življenja / John Lacklife (2013, produkcija)
Moje ime je Ogledalo / My name is Mirror (2013, produkcija)
Na kolesih zgodovine / On the Wheels of History (2013, produkcija)
Medijski projekt: Murko / Media product: Murko (2013, produkcija)
Sesalnik / Vacuum Cleaner, The (2013, produkcija)
Kings, Love and Shakespeare's Rock'n'roll (2013, produkcija)
Predstava ob jezeru (Grabnar) (2013, produkcija)
Predstava ob jezeru (Divjak) (2013, produkcija)
Stoli / Les Chaises (2013, produkcija)
Skomine / Crane (2013, produkcija)
Služkinji / Les Bonnes (2013, produkcija)
Pluton (2013, produkcija)
Babe stare (2013, produkcija)
Striptiz (2013, produkcija)
Pozabljeno slovo (2013, produkcija)
Kirtan (2013, produkcija)
Naga na Prešercu (2013, produkcija)
BUTOCáN (2013, produkcija)
Zjutraj se zbudim pa te ni in se vprašam zakaj... (2013, produkcija)
Sodobne plesne tehnike I, II, III (2013, produkcija)
Izhod / Leave, The (2013, produkcija)
Pleme , to sem jaz (2013, produkcija)
Trilogija gospodar prstanov (2013, produkcija)
Trenuci (2013, produkcija)
Peti element (2013, produkcija)
Frida ali o bolečini (2013, produkcija)
Tihi škrebetavec (2013, produkcija)
People ain't no good (2013, produkcija)
Minotaver (2013, produkcija)
Kralj Lear (2013, produkcija)
J. L. Galeb (2013, produkcija)
Črni deček (2013, produkcija)
Lucifer in Lilith / Lucifer and Lilith (2013, produkcija)
Prepričanje / Belief (2013, produkcija)
Njen otrok / Her Child (2013, produkcija)
Kopanje / Diving In (2013, produkcija)
Prihodi odhodi / Arrivals Departures (2013, produkcija)
Ž'vali (2013, produkcija)
Avgust / Avgust (2013, produkcija)
Ta zahvalni dan / This Thanksgiving Day (2013, produkcija)
100 točk / Top Score (2013, produkcija)
Skupinska razstava kustomgrafskih skic, fotografij in kostumov (2013, sodelujoči)
Skušnja (2013, produkcija)
Skozi kostum spregovorim (2013, produkcija)
Starinski plesi (2013, produkcija)
Urškine sanje (2013, produkcija)
Lazar (2013, produkcija)
Nindri Indri (2013, produkcija)
Bushido (2013, produkcija)
Ali ljubiš mrliče z živim srcem (2013, produkcija)
Nedeljsko kosilo (2013, produkcija)
Nastop (2013, produkcija)
Neverjetno neprijetno (2013, produkcija)
Triko (drugi del) (2014, produkcija)
Triko (prvi del, r. Lucu) (2014, produkcija)
Produkcija 1. semestra GLR, DI in DSU (2014, produkcija)
1981 (2014, produkcija)
Berenika / Bérénice (2014, produkcija)
Andromaha / Andromaque (2014, sodelujoči)
Britanik / Britannicus (2014, produkcija)
Protection (2014, produkcija)
Balet in ples I (2014, produkcija)
Balet in ples II (2014, produkcija)
Vsa ta ljubezen (2014, produkcija)
MGL & AGRFT ROCKS! (2014, sodelujoči)
Zdaj letim! (2014, produkcija)
Tik pred revolucijo: Mladost (2014, produkcija)
Produkcija II. semestra GLR, DI in DSU (2014, produkcija)
Zaljubljenca v podzemni železnici, 1. del / The Underground Lovers (2014, produkcija)
Zaljubljenca v podzemni železnici, 2. del / The Underground Lovers (2014, produkcija)
Avtorski projekt: Uspeh (2014, produkcija)
Penelopa (2014, produkcija)
Pogreb (2014, produkcija)
Biljard na hard (2014, produkcija)
Maskiran krimnal (2014, produkcija)
Free Božidar / Free Božidar (2014, produkcija)
Rejnica / Foster Mom (2014, produkcija)
Zdravo! / Nazdar! (2014, produkcija)
Hiša odprtih rok / House of Open Arms, The (2014, produkcija)
Mladi Menendes / Diego Menendes: The Early Years (2014, produkcija)
Moja lasulja (2014, produkcija)
Kdo hudiča je Aydin Demir?! / Who the Fuck is Aydin Demir?! (2014, produkcija)
Obljubu si / You Promised (2014, produkcija)
Proti toku (2014, produkcija)
Iluzije (2014, produkcija)
Cmurek (2014, produkcija)
Mornar (2014, produkcija)
Severne Elegije (2014, produkcija)
Črni deček (2014, produkcija)
Way of Peaceful Warior, The (2014, produkcija)
Odeje (2014, produkcija)
Ženske (2014, produkcija)
Čakajoč Godota (2014, produkcija)
Dnevnik uživalca mamil (2014, produkcija)
Baal (2014, produkcija)
Na cesti (2014, produkcija)
Plavanje / Swimming (2014, produkcija)
Talenti / Talent Show (2014, produkcija)
Tujca / Strangers (2014, produkcija)
Prespana pomlad / Springtime Sleep, The (2014, produkcija)
Svetlo črna / Bright Black (2014, produkcija)
Vroča lazanja / Hot Lasagne (2014, produkcija)
Nisem ji pomahala, ko se je odpeljala z busom, čeprav vem, da je pogledala ven / I Didn't Wave Her Goodbye When She Left On a Bus Even Though I Knew She Looked Outside (2014, produkcija)
Potenje morskega ježka / Sweating of Sea Urchins, The (2014, produkcija)
Gotska okna (2014, produkcija)
16 (2014, koprodukcija)
Tretji zaplodek (2014, produkcija)
Stebri soli (2014, produkcija)
Podoba iz otroštva (2014, produkcija)
pretekLOST (2014, produkcija)
Postrgavček ali moja nit (2014, produkcija)
Peti element II (2014, produkcija)
Bimbo(m) (2014, produkcija)
Poslednji trak (2014, produkcija)
Taleportala (2014, produkcija)
Kopati za ognjem (2014, produkcija)
Sodobne plesne tehnike I, II, III (2014, produkcija)
Balet in ples II (2014, produkcija)
Balet in ples I (2014, produkcija)
Stolpa (2014, produkcija)
Urbana histerija (2014, produkcija)
Another point of view (2014, produkcija)
Petek, 13. april 2001 (2014, produkcija)
Panopticon (2014, produkcija)
Zvezda v baletni (2014, produkcija)
Gledališče upora - simpozij v sklopu Borštnikovega srečanja / Pogovor o partizanskem gledališču z Ivanko Mežan, Zoro Konjajev in Aleksandrom Valičem (2014, produkcija)
Pogovor z uspešneži (2014, produkcija)
Herostrat (2014, produkcija)
Interpretacija sanj Alexandra McQuera (2014, produkcija)
Časovni stroj (2014, produkcija)
Dobro jutro - dober dan! (2014, produkcija)
Betl Ham (2014, produkcija)
Gremo mi po znanje (2014, produkcija)
Med zvokom in glasbo (2014, produkcija)
Čiščenje idiota (2015, produkcija)
Gozd se svetlika (2015, produkcija)
Jaz ali kdo drug (2015, produkcija)
Hamlet (2015, produkcija)
Produkcija I. semestra GLR in DI (2015, produkcija)
Striček Vanja (2015, produkcija)
Kralj Lear (2015, produkcija)
Banana Split (2015, produkcija)
Kaj pa bi, če bi (2015, produkcija)
Imela bi otroke, vrt in petnajst zajcev (2015, produkcija)
Tretji zaplodek - radijska igra (2015, produkcija)
Čas, minevanje (2015, produkcija)
Služkinji (2015, produkcija)
C8H11N (2015, produkcija)
Cardiophillia (2015, produkcija)
Soba (2015, produkcija)
Kar's naredu s' naredu ali šešir od kamenja (2015, produkcija)
Od mene k tebi (2015, produkcija)
Aj voliš - aj volim (2015, produkcija)
Tashi delek (2015, produkcija)
Munubu (2015, produkcija)
Okostja meduz (2015, produkcija)
UMRIuMIRU (2015, produkcija)
Rez (2015, produkcija)
MARAT: PO (2015, produkcija)
Jagababa (2015, produkcija)
Nostalgija (2015, produkcija)
Kdo je napravil Vidku srajčico (2015, produkcija)
Hipolit (2015, produkcija)
Henderson, kralj dežja (2015, produkcija)
Komunistični manifest (2015, produkcija)
Nevarna razmerja (2015, produkcija)
Zvezdnate noči (2015, produkcija)
Jonatan Livingston Galeb (2015, produkcija)
Božanska komedija - Pekel (2015, produkcija)
Skomine (2015, produkcija)
Ž (2015, produkcija)
Leteča opica, čepeči tiger - zlata pest uničenja / Boj s svojo senco (2015, produkcija)
Filmska delavnica 2015 (2015, produkcija)
Prizoratorij (2015, produkcija)
Plešasta pevka (2015, produkcija)
La Justice ali utrujajoče ravnovesje (2015, produkcija)
Plešasta pevka (2015, produkcija)
Služkinji (2015, produkcija)
Tik pred revolucijo: Kako sem postal terorist (2015, produkcija)
Gospod Nahtingal Včeraj Zdaj (2015, produkcija)
Norčevanje teme (2015, produkcija)
E.T.I.D.A. (2015, produkcija)
Moj Devetsto (2015, produkcija)
Csillag (2015, produkcija)
Medeja, Medeja, Medeja (2015, produkcija)
Avtorski projekt: O ... (2015, produkcija)
Ognjeni fantje / Fire Boys (2015, produkcija)
Tri sestre (2015, produkcija)
Mikrofon v zidu (2015, produkcija)
Za ščepec premalo soli (2015, produkcija)
Coitus interruptus (2015, produkcija)
Alex / Alex (2015, produkcija)
Surovo meso (2015, produkcija)
Hana (2015, produkcija)
Smeh (2015, produkcija)
Zahajanje (2015, produkcija)
V postelji s Titom / Sleeping With Tito (2015, produkcija)
Ravnotežje / Balance (2015, produkcija)
Veverce / Squirrels (2015, produkcija)
Punca brez imena / Girl Without a Name, The (2015, produkcija)
Nazaj / Backwards (2015, produkcija)
Na novo / Anew (2015, produkcija)
Male ribe / Little Fish (2015, produkcija)
Riot Ana / Riot Ana (2015, produkcija)
Krhanje lepote / Abrasion of Beauty (2015, koproducent)
Živalski vrt / ZOO (2015, produkcija)
Sodobne plesne tehnike I (2015, produkcija)
Sodobne plesne tehnike II (2015, produkcija)
Zborovanje ptic / Manteq Al - Teyr (2015, koprodukcija)
Pravila igre (2015, produkcija)
Popokatepetl (2015, koprodukcija)
Balet in ples I (2015, produkcija)
Ne nazaj / Just Not Back (2015, produkcija)
Ameriška / American Story (2015, produkcija)
Recepcija (2015, produkcija)
Zvočno snemanje branja dramskih besedil na FBS (2015, produkcija)
Triko (2015, produkcija)
Vaje v slogu (2015, produkcija)
Sem in se ne izprašujem zakaj (2015, produkcija)
Pravica do avanture / Right to Adventure, The (2015, koprodukcija)
Nalezljivo veselje / Joy (2015, koprodukcija)
Ples limon / Lemon Dance (2015, koprodukcija)
Stoječi komik (2015, produkcija)
Ritm stil (2015, produkcija)
U cirkusu (2015, produkcija)
Mini opere (2016, koproducent)
Džroazanmo (2016, produkcija)
Antigona (2016, produkcija)
Kralj Ojdipus (2016, produkcija)
Malomeščanska svatba / Die Kleinbürgerhochzeit (2016, produkcija)
12 (2016, produkcija)
Soneti (2016, produkcija)
Balet in ples I (2016, produkcija)
Balet in ples II (2016, produkcija)
Torzo (2016, produkcija)
Naj gre vse v Pi ali kako sem si zapomnil 3141 decimalk (2016, produkcija)
Počivaj v miru (2016, produkcija)
Ljubezen in smrt (2016, produkcija)
Šola letenja / Sodobne plesne tehnike I (2016, produkcija)
Tehnične ovire / Sodobne plesne tehnike II (2016, produkcija)
Gibna razstava - Peformance / Sodobne plesne tehnike I in II (2016, produkcija)
Hiša Bernarde Alba / La casa de Bernarda Alba (2016, produkcija)
Molièremobil (2016, produkcija)
GRU - GRU (2016, produkcija)
Srečanje (2016, produkcija)
Slastni gnus / Delicious Disgust, The (2016, produkcija)
Morbideja / Morbidea (2016, produkcija)
Povej naprej / Tell On (2016, produkcija)
Tuper vare / Tuper Vare (2016, produkcija)
Hočem bit slon (2016, produkcija)
Misli / Thoughts (2016, produkcija)
Šum / Interference (2016, produkcija)
K.A.O.S. / C.H.A.O.S. (2016, produkcija)
Vis-a-vis / Vis-a-vis (2016, produkcija)
Domov k spominu / Back To The Memories (2016, produkcija)
Kontaktna improvizacija (2016, produkcija)
Gospod golob / Mister Pigeon (2016, produkcija)
Jogi in škatla / Jogi And a Box (2016, produkcija)
Oropana duša / Robbed Soul (2016, produkcija)
Agape - obredi ljubezni / Prvi del / ženske (2016, produkcija)
Agape - obredi ljubezni / Drugi del / moški (2016, produkcija)
Odtisi / Impressions (2016, produkcija)
Avtorska kompozicija II (2016, produkcija)
Avtorska kompozicija III (2016, produkcija)
Ljubljana - München 15:27 / Ljubljana - München 15:27 (2016, produkcija)
Slekla se bom v rumeno (2016, produkcija)
Par poletja / LoveQuiz 2016 (2016, produkcija)
Inhibis - Sleep (2016, produkcija)
Usmiljenje / Charity (2016, produkcija)
Persons from Porlock - Avalanche Peak (2016, produkcija)
Life is Life (2016, produkcija)
Veselko (2016, produkcija)
Jazz in the pants - Prikrita odtujenost (2016, produkcija)
Zgodba o jabolku (2016, produkcija)
Nimaš pojma / You Don't Have A Clue (2016, produkcija)
Big City Woman (2016, produkcija)
Zamejen / Bordered (2016, produkcija)
S trebuhom za kruhom (2016, produkcija)
V njenih čevljih (trije monologi) (2016, produkcija)
Mož, ki je imel ženo za klobuk (2016, produkcija)
Cikel radijskih oddaj Literarni nokturno (2016, produkcija)
1319. dan / 1319th Day (2016, produkcija)
Konec / End, The (2016, produkcija)
Obisk / Visit (2016, produkcija)
Izredna produkcija - zvočno snemanje produkcije Umetniške besede študentov DI (2016, produkcija)
Cikel študijskih radijskih produkcij UL AGRFT (2016, produkcija)
Štirideset plus minus dve* (2016, produkcija)
Človek (2016, produkcija)
Sodobne plesne tehnike I (2016, produkcija)
Glavišur (2016, produkcija)
Kr eni športi (2016, produkcija)
Obrazi (2016, produkcija)
Press Space To Start (2016, produkcija)
Vaje in improvizacije (2017, produkcija)
Odets (2017, produkcija)
Murlin Murlo (2017, produkcija)
Modra (2017, produkcija)
Seksualna perverzija / Sexual Perversity in Chicago (2017, produkcija)
So rdeči čeveljčki dovolj za nostalgijo po modrini neba? (2017, produkcija)
Zločin in kazen (2017, produkcija)
Skica za srce (2017, produkcija)
Mlada umetniška beseda (2017, produkcija)
Tempestas (2017, produkcija)
Stanja (2017, produkcija)
Hamlet (2017, produkcija)
Ljubezničenja (2017, produkcija)
Vas lahko zapeljem? (2017, produkcija)
Tumor v glavi! (Jovo na novo) (2017, produkcija)
Macbeth / The Tragedy of Macbeth (2017, produkcija)
Dogodek v mestu Gogi (2017, produkcija)
Tistega dne so se vsi sprehodili domov (2017, produkcija)
Cikel radijskih oddaj Literarni nokturno (2017, produkcija)
Literarni večer mlade umetniške besede (2017, produkcija)
Upornik (2017, produkcija)
Čevljarna / Shoemaker (2017, produkcija)
Človek ne jezi se (2017, produkcija)
Stereotipi (2017, produkcija)
Tu in tam (2017, produkcija)
Sestreljeni / Stricken, The (2017, produkcija)
Anja Ganja / Anja Ganja (2017, produkcija)

Nagrade:
Diplome for the attention to the issue of young person self-identification in the complicated contemporary reality (2013, Minsk International Film Festival "Listapad" 2013)

Enote za izposojo iz Arhiva AGRFT:
A6705 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2015/2016 (gledališki list, izdajatelj)
A6154 - Amadeo 2014 (nagrada, produkcija)
A4718 - Opera za tri groše (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5507 - Blagoevgrad 2005 - nagrada za režijo (fotografija, produkcija)
A4371 - Fotografije DIUB+GLR 05/06 (DVD-R, produkcija)
A4621 - Fotografije DIUB+GLR 05/06 (DVD-R, produkcija)
A4483 - Želim postati...dramaturg/igralec/režiser - akademska učna pot (seminarska naloga, obravnavani)
A4486 - Akademijske težave (seminarska naloga, obravnavani)
A4485 - Dramaturgija na AGRFT (seminarska naloga, obravnavani)
A4843 - Portreti pedagoških in nepedagoških delavcev AGRFT, 2006-2007 (CD-R digitalna fotografija, produkcija)
A4383 - Vse dneve in tedne in leta ... (časopisni članek, obravnavani)
A4638 - Mala gledališka raziskava o samoti (gledališki list, produkcija)
A4490 - Zakaj se upreti? (seminarska naloga, obravnavani)
A5261 - Portreti študentov AGRFT 2006-2007 (CD-R digitalna fotografija, producent)
A5197 - Driada (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5204 - Tri sestre (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5205 - Tri sestre (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4752 - Lost and Found (gledališki list, produkcija)
A4509 - Medeja (CD+R s fotografijami, produkcija)
A4666 - Fiziki in Tri sestre (DVD, produkcija)
A4667 - Fiziki in Tri sestre (DVD, produkcija)
A4673 - Kralj Lear (CD, produkcija)
A5194 - Kralj Lear (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4516 - Oderuh 2006/2007, poletni semester (gledališki list, izdajatelj)
A4653 - Oderuh 2007/2008, zimski semester (gledališki list, izdajatelj)
A4511 - Medeja, 2 (CD+R s fotografijami, produkcija)
A4510 - Medeja, 1 (CD+R s fotografijami, produkcija)
A4672 - Kralj Lear (CD, produkcija)
A4844 - Portreti brucov, 07/08 (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5192 - Kralj Lear (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5193 - Kralj Lear (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5195 - Kralj Lear (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5196 - Driada (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5198 - Driada (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5199 - Driada (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5206 - Fiziki (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5207 - Fiziki (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5208 - Fiziki (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5209 - Romeo in Julija (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5210 - Othello (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5211 - Macbeth (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5212 - Opera za tri groše (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5213 - Opera za tri groše (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5214 - Plešasta pevka (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5215 - Plešasta pevka (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5216 - Plešasta pevka (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4674 - Nova generacija režiserjev: večera, ki vlivata upanje (časopisni članek, obravnavani)
A5189 - Spol (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A4684 - Razredni sovražnik (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4685 - Razredni sovražnik (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A4681 - Šola za može (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A4678 - Susn (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4679 - Susn (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A4676 - Utva (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4677 - Utva (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A4670 - Razredni sovražnik/Šola za žene/Šola za može/Sozij/Susn/Utva (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A4719 - Opera za tri groše 1 (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A4823 - Oderuh 2008/2009, zimski semester (gledališki list, izdajatelj)
A4842 - Portreti AGRFT, 2008-2009 (DVD+R digitalna fotografija, producent)
A4863 - Plešasta pevka, Macbeth, Othello, Romeo in Julija (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A4671 - Razredni sovražnik/Šola za žene/Šola za može/Sozij/Susn/Utva (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A6252 - Repertoar AGRFT, 4 (DVD - fotografija (skeni negativov ČB), produkcija)
A4689 - Sozij (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4680 - Šola za može (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4686 - Sozij (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A4687 - Sozij (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4688 - Sozij (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5190 - Spol (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4682 - Razredni sovražnik (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4683 - Razredni sovražnik (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5200 - Variacije na smrt Trockega (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5201 - Variacije na smrt Trockega (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5202 - Variacije na smrt Trockega (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5203 - Variacije na smrt Trockega (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5217 - Plešasta pevka (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4668 - Utva in Razredni sovražnik (DVD, produkcija)
A4669 - Utva in Razredni sovražnik (DVD, produkcija)
A5218 - Hamlet (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5230 - Tartuffe (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5231 - Tartuffe (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5232 - Tartuffe (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5233 - Tartuffe (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4826 - Evripid: Helena (letak, produkcija)
A5079 - Oderuh 2009/2010, zimski semester (gledališki list, izdajatelj)
A5402 - Portreti AGRFT 2009/2010 (fotografija, produkcija)
A4828 - Borutovo poletje, Hamlet, Projekt Hamlet (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A4829 - Borutovo poletje, Hamlet, Projekt Hamlet, kopija 1 (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A4882 - Oderuh 2008/2009, poletni semester (gledališki list, izdajatelj)
A5234 - Saloma (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5222 - Fedra (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5223 - Fedra (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5224 - Projekt Hamlet (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5225 - Projekt Hamlet (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5238 - Modra soba (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5239 - Modra soba (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5240 - Modra soba (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A4840 - Fedra (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A4993 - Medved Snubač Jubilej. Tartuffe. Saloma. kopija (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A4991 - Modra soba. (CD-R digitalna fotografija, produkcija)
A4994 - Modra soba. kopija (CD-R digitalna fotografija, produkcija)
A4827 - Večer v Kinodvoru (časopisni članek, sodelujoči)
A4827 - Večer v Kinodvoru (časopisni članek, obravnavani)
A4841 - Fedra, kopija 1 (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A4824 - Helena (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A4989 - Medved Snubač Jubilej. Tartuffe. (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A4992 - Medved Snubač Jubilej. Tartuffe. kopija (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A4990 - Medved Snubač Jubilej. Tartuffe. Saloma. (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5219 - Hamlet (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5220 - Helena (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5221 - Helena (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5226 - Medved, Snubač, Jubilej (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5227 - Medved, Snubač, Jubilej (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5228 - Medved, Snubač, Jubilej (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5229 - Medved, Snubač, Jubilej (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5235 - Saloma (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5236 - Saloma (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5237 - Saloma (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5241 - Modra soba (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5180 - Hodnik. Bolezen mladosti. Konec igre. Življenje je sen. (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5181 - Hodnik. Bolezen mladosti. Konec igre. Življenje je sen. kopija (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5185 - Življenje je sen. kopija (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5184 - Konec igre. kopija (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5183 - Bolezen mladosti. kopija (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5182 - Hodnik. kopija (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5637 - Theatre Systems in Smaller European Countries (tipkopis, sodelujoči)
A5243 - Življenje je sen (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5244 - Življenje je sen (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A6587 - Oderuh, IV/2, 2010 (CD-R fotografija ČB, produkcija)
A4383 - Plešasta pevka v Peruju (časopisni članek, obravnavani)
A5246 - Hodnik (fotografija (negativ) B, produkcija)
A5247 - Hodnik (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5248 - Hodnik (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5249 - Hodnik (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5250 - Konec igre (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5251 - Konec igre (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5252 - Konec igre (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5253 - Konec igre (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5418 - Oderuh 2010/2011, zimski semester (gledališki list, izdajatelj)
A5501 - Dramatik Peter Božič (tipkopis, sodelujoči)
A5255 - Bolezen mladosti (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5256 - Bolezen mladosti (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5257 - Bolezen mladosti (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5400 - Portreti AGRFT 2010/2011 (fotografija, produkcija)
A5401 - Portreti AGRFT 2010/2011 (fotografija, produkcija)
A5242 - Življenje je sen (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5245 - Življenje je sen (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5254 - Bolezen mladosti (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5278 - Oderuh 2009/2010, poletni semester (gledališki list, izdajatelj)
A5422 - Utva (CD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5480 - Utva, kopija 1 (CD-ROM, produkcija)
A5481 - Tartuffe (CD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5486 - Portret: Dekan AGRFT - Aleš Valič (CD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5499 - Oderuh 2010/2011, poletni semester (gledališki list, izdajatelj)
A5483 - Lepotica in zver (CD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5484 - Lepotica in zver, +web (CD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5489 - Utva, 1. - 4. dejanje (fotografija (negativ) B, produkcija)
A5490 - Utva, 1. - 4. dejanje (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5491 - Tartuffe (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5493 - Lepotica in zver (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5494 - Lepotica in zver (fotografija (kontakt) ČB, produkcija)
A5495 - Tartuffe (fotografija (negativ) B, produkcija)
A5496 - Tartuffe (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5497 - Lepotica in zver (fotografija (negativ) B, produkcija)
A5546 - Medeja (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5550 - Žabe (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5548 - Zavratne igre (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5487 - Utva, 1. - 4. dejanje (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5544 - Alkestida (CD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5765 - Oderuh 2011/2012, poletni semester (gledališki list, izdajatelj)
A5740 - Slovenija bere Hlapce (CD-R digitalna fotografija B, produkcija)
A5706 - Učene pičke, fotografije 1 (fotografija (negativ) B, produkcija)
A5707 - Učene pičke, fotografije 2 (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A5708 - Učene pičke, fotografije 3 (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A5732 - Zadet pravi čas (plakat, produkcija)
A6076 - Fotografije B - Po Magrittu (mapa datoteke, produkcija)
A5869 - Ničesar ne obžalujem, kopija 1 (CD-R digitalna fotografija B, produkcija)
A5872 - Umazane roke, fotografije B, ČB (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5875 - La Machine de Moliere, kopija 1 B, ČB (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5874 - La Machine de Molière, fotografije B, ČB (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5878 - Oderuh 2012/2013, zimski semester (gledališki list, produkcija)
A5916 - Služkinji (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5917 - Kings, love and Shakespeare's Rock'n'roll, fotografije ČB, B (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5918 - Kaligula et al., fotografija ČB, B (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5919 - Stoli, fotografija ČB, B (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5920 - Predstava ob jezeru, fotografija ČB, B (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5921 - Predstava ob jezeru (Zidar), fotografija ČB, B (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A5922 - Predstava ob jezeru (Divjak), fotografija ČB, B (DVD+R digitalna fotografija, produkcija)
A6074 - Oderuh, zimski semester, 2013/2014 (gledališki list, izdajatelj)
A6031 - Oderuh, poletni semester, 2013/2013 (gledališki list, produkcija)
A5876 - Metamorfoze, fotografije B, ČB (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A5877 - Metamorfoze, kopija 1 B, ČB (DVD-R digitalna fotografija, produkcija)
A6153 - Tretji zaplodek (tipkopis, produkcija)
A6843 - Dokurama (plakat, produkcija)
A6201 - Adept (revija, izdajatelj)
A6027 - Gledališki list AGRFT 2013/2014, zimski semester (gledališki list, izdajatelj)
A6028 - AGRFT (zimski semester, 2013/2014) (letak, izdajatelj)
A6104 - Program gledaliških produkcij AGRFT, poletni semester, 2013/2014 (letak, producent)
A6141 - O konceptu predstave Lepotica in zver (diplomska naloga, produkcija)
A6200 - Gledališki list AGRFT, zimski semester 2014/2015 (gledališki list, izdajatelj)
A6162 - Grabnar: Uspeh - negativ B (fotografija (negativ) B, produkcija)
A6163 - Grabnar: Uspeh - negativ ČB (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A6164 - Grabnar: Uspeh - kontakt B (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A6165 - Grabnar: Uspeh - kontakt B (fotografija (kontakt) ČB, produkcija)
A6166 - Grabnar: Uspeh - digitalna B/ČB (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, produkcija)
A6167 - Zdaj letim - negativ B (fotografija (negativ) B, produkcija)
A6168 - Zdaj letim - negativ ČB (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A6169 - Zdaj letim - kontakt B (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A6170 - Zdaj letim - kontakt ČB (fotografija (kontakt) ČB, produkcija)
A6171 - Zdaj letim - digitalna fotografija B/ČB (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, produkcija)
A6172 - Zaljubljenca v podzemni (Ramšak) - negativ B (fotografija (negativ) B, produkcija)
A6173 - Zaljubljenca v podzemni (Ramšak) - negativ ČB (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A6174 - Zaljubljenca v podzemni (Ramšak) - kontakt B (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A6175 - Zaljubljenca v podzemni (Ramšak) - kontakt ČB (fotografija (kontakt) ČB, produkcija)
A6177 - Zaljubljenca v podzemni (Lucu) - negativ B (fotografija (negativ) B, produkcija)
A6178 - Zaljubljenca v podzemni (Lucu) - negativ ČB (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A6179 - Zaljubljenca v podzemni (Lucu) - kontakt B (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A6180 - Zaljubljenca v podzemni (Lucu) - kontakt ČB (fotografija (kontakt) ČB, produkcija)
A6181 - Mladost - negativ B (fotografija (negativ) B, produkcija)
A6182 - Mladost - negativ ČB (fotografija (negativ) ČB, produkcija)
A6183 - Mladost - kontakt B (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A6184 - Mladost - kontakt ČB (fotografija (kontakt) ČB, produkcija)
A6185 - Mladost - fotografija ČB/B (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, produkcija)
A6186 - Penelopa - negativ B (fotografija (negativ) B, produkcija)
A6187 - Penelopa - negativ ČB (fotografija (negativ) B, produkcija)
A6188 - Penelopa - kontakt B (fotografija (kontakt) B, produkcija)
A6189 - Penelopa - kontakt ČB (fotografija (kontakt) ČB, produkcija)
A6190 - Penelopa - fotografija B/ČB (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, produkcija)
A6191 - Vsa ta ljubezen - fotografija B (DVD+R digitalna fotografija B, produkcija)
A6244 - Kaj pa bi, če bi (letak, produkcija)
A6251 - Šeligova nagrada - 1981 (nagrada, produkcija)
A6266 - Gledališki list AGRFT, poletni semester 2014/2015 (gledališki list, izdajatelj)
A6287 - Prizoratorij (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6288 - Marat Po (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6289 - Služkinji - Sara Lucu (DVD+R digitalna fotografija B, producent)
A6290 - Služkinji - Sara Lucu (DVD-R digitalna fotografija ČB, producent)
A6296 - Plešasta pevka - Madon (DVD+R digitalna fotografija ČB, producent)
A6297 - Plešasta pevka - Madon (DVD+R digitalna fotografija B, producent)
A6298 - Plešasta pevka - Ramšak (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6299 - La Justice, fotografije (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6300 - Moj Devetsto (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6301 - E.T.I.D.A. (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6391 - Zborovanje ptic - fotografije (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6392 - Krhanje lepote - fotografije (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6393 - Pravila igre - fotografije (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6394 - Portreti študentov AGRFT - 2014/2015 (DVD+R digitalna fotografija B, producent)
A6270 - Adept (revija, producent)
A6302 - Nahtingal včeraj zdaj (DVD - digitalna fotografija, B/ČB, producent)
A6844 - Novi novi filmi 2015 (plakat, produkcija)
A6268 - Plakat AGRFT, poletni semester 2014/2015 (plakat, produkcija)
A6698 - Gledališki list AGRFT, zimski semester, 2015/2016 (gledališki list, izdajatelj)
A1876 - Jubilejna zgoščenka študentskih radijskih iger ob 70-letnici AGRFT (CD, producent)
A6842 - Novi novi filmi (plakat, produkcija)
A6758 - Literarni večer mlade umetniške besede UL AGRFT in Radia Slovenije (program, produkcija)
A6757 - AGRFT 70 (program, produkcija)
A6771 - Zbornik ob 70 - letnici Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani (monografska publikacija, produkcija)
A6700 - ADEPT, letnik II, številka 2, 2015/2016 (revija, izdajatelj)
A6774 - Gledališki list AGRFT, zimski semester, 2016/2017 (gledališki list, izdajatelj)
A6815 - Adept (revija, izdajatelj)
A6816 - Tik pred revolucijo: Kako sem postal terorist (magistrsko delo - B, produkcija)
A6817 - Igralka in njen navdih (magistrsko delo - B, produkcija)
A6855 - Gledališki list AGRFT, poletni semester, 2016/2017 (gledališki list, producent)
A6856 - Adept (revija, izdajatelj)

Napredno iskanje

Najdi niz:  
išči med osebami
išči med projekti
išči med enotami
najdeno naj vsebuje vsa gesla
najdeno naj vsebuje vsaj eno od gesel
Ideja: Simona Ješelnik, Tanja Premk Grum, Martin Srebotnjak, Barbara Sušec-Michieli
© 2004, 2017 by UL AGRFT & Martin Srebotnjak. Vse pravice pridržane.
Podatki so last UL Akademije za gledališče, radio, film in televizijo.
Vsakršna uporaba podatkov brez pisnega dovoljenja lastnikov pravic in navedbe vira je prepovedana!
Na današnji dan
Mickey Rooney (23.9.1920-)
John Woo (23.9.1946-)
Sonja Savić (15.9.1961-23.9.2008)

Gledališki katalog
Po Slovenskem gledališkem katalogu lahko iščete predstave po gledališčih ali sezonah.
Gledališče:
Sezona:

Novice
Anja Ganja najboljši študijski film v Portorožu
eKumba čestita spoštovanemu Petru Bizjaku in celotni filmski ekipi za ...

1,234375